ایجاد یک وب سایت حرفه ای چقدر طول می کشد؟


28 خرداد 1401

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2022-06-18T11:19:58+04:30
ایجاد یک وب سایت حرفه ای چقدر طول می کشد؟

ایجاد یک وب سایت حرفه ای چقدر طول می کشد؟ این یکی از اولین سوالاتی است که قبل از انتخاب ابزار ایجاد سایت یا ارائه دهنده خدمات برای ایجاد سایت خود از خود می پرسید. حق با شماست، زیرا بسته به راه حل انتخابی، این مدت می تواند از چند روز تا چند ماه و یا حتی بیشتر از یک سال متغیر باشد.
در واقع، امروزه بیش از هر زمان دیگری، داشتن سایتی برای تبلیغ کسب و کار و جذب مشتریان بالقوه برای بسیاری از متخصصان امری حیاتی شده است. با توجه به شرایط اقتصادی و بهداشتی کنونی، بسیاری از شرکت ها به این فکر می کنند که چگونه یک وب سایت به سرعت ایجاد کنند. با این حال، حتی اگر سوال زمان تحویل مهم باشد، ایجاد یک وب سایت نباید تنها بر اساس این معیار باشد. گاهی اوقات سرعت، گزینه خوبی است و برخی راه حل های به ظاهر سریع می توانند شما را در پیچ و خم پیچیدگی های فنی و بودجه ای هدایت کنند.  فراتر از سرعت اجرا، سایت شما باید به خوبی ساخته و بهینه شده باشد تا نقش خود را به طور کامل ایفا کند. شناخته شدن شما و جذب مشتریان جدید به طور مداوم بسیار مهم است. 

 

ایجاد یک وب سایت حرفه ای چقدر طول می کشد؟
چه مدت برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای به تنهایی؟
امروزه ابزارهای متعددی در بازار وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به یادگیری کدنویسی وب سایت خود را به تنهایی ایجاد کنید. این به لطف نرم افزارهای ایجاد سایت آنلاین مانند وردپرس یا Wix امکان پذیر است. این دو سیستم مدیریت محتوا محبوب ترین ها برای ایجاد یک سایت به طور مستقل هستند. Wix به لطف گالری از قالب ها و برنامه های کاربردی است که سایت را تکمیل می کند، مانند فرم تماس. در واقعیت، شما هنوز به مهارت های فنی خوب و چندین ماه برای شروع با این نرم افزار مدیریت محتوا نیاز دارید. توجه داشته باشید که هیچ پشتیبانی فنی ارائه نمی شود. اگر در مرحله ایجاد سایت خود گیر کرده اید، باید با یک ارائه دهنده خدمات مستقل تماس بگیرید.

 

ایجاد یک وب سایت حرفه ای چقدر طول می کشد؟
 
قیمت یک وب سایت چقدر است؟
اگر خودتان این کار را انجام دهید، بنا به ضرورت، قیمت وب سایت شما کاهش می یابد. شما فقط باید هزینه رزرو نام دامنه و میزبانی را بپردازید. با این حال، توصیه می‌شود که از افراد حرفه‌ای برای به دست آوردن یک سایت قابل اعتماد، با کیفیت و با مرجع خوب تماس بگیرید. قیمت‌های فریلنسرها اغلب سودمند هستند. مهلت‌های شرکت های طراحی وب سایت معمولا طولانی‌تر هستند، زیرا بسیاری از آنها به موازات فعالیت دیگری دارند.
اگر از یک شرکت طراحی برای ایجاد وب سایت خود استفاده می کنید، می توانید در عرض یک ماه یک وب سایت ساده داشته باشید. پروژه های پیچیده تر می تواند به سه تا شش ماه کار نیاز داشته باشد. 
چه دانشی برای ایجاد یک وب سایت لازم است؟
اگر قصد دارید وب سایت خود را به صورت آنلاین قرار دهید، باید چندین مهارت مختلف داشته باشید (یا کسب کنید). در واقع، ایجاد یک وب سایت شامل تعدادی از مراحل مهم است:
تولید مشخصات جهت پیش بینی تمامی مراحل پروژه (دانلود رایگان قالب مشخصات وب را به یاد داشته باشید).
جستجو برای هویت بصری برای توسعه منشور گرافیکی. در اینجا، مهارت های طراحی وب ضروری است.
ایجاد وب سایت با اولین دستکاری های فنی و یکپارچه سازی گرافیک.
نوشتن صفحات مختلف، از قبل برای سئو آماده شده و از مرتبط ترین کلمات کلیدی استفاده می کند.
بهینه سازی سئو با نوشتن متا تگ، تایید در سطح کد منبع و غیره. این مرحله به دانش پیشرفته سئو نیاز دارد.
ارجاع از طریق نت لینک، کمپین های رسانه های اجتماعی و غیره.
در نهایت، به تعداد مشاغل، مراحل ایجاد یک وب سایت وجود دارد... دانش زیادی برای یک پروژه وب سایت لازم است. وقتی خودتان این کار را انجام می دهید، حتی برای ساده ترین کارها به راحتی چندین ماه طول می کشد. 
برای پروژه های تجارت الکترونیک، زمان بیشتری به زمان کلی طراحی فنی فروشگاه الکترونیکی اضافه می شود. فهرست کردن محصولات، توصیف آنها، عکاسی از آنها، سازماندهی آماده سازی سفارش، اغلب نادیده گرفته می شود و مراحل بسیار وقت گیر است. یک برنامه ریزی مجدد به این پروژه ها کمک زیادی می کند تا زمان اجرا به شدت طولانی نشود.
سخن پایانی
اگر به دنبال یک طراح وب سایت با تجربه هستید جای درستی آمده اید. اینجا(شرکت وب مهر) جایی است که شما می توانید به متخصصان ما اعتماد کنید و بهترین طراحی سایت را تحویل بگیرید.
 

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *