خدمات شرکت طراحی سایت برای توسعه کسب و کار شما


21 شهریور 1402

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2023-09-13T14:06:41+03:30
 خدمات شرکت طراحی سایت برای توسعه کسب و کار شما

 صرف نظر از نوع وب سایتی که کسب و کار شما نیاز دارد، می توانید روی یک شرکت طراحی وب حرفه ای برای ارائه به موقع و با هزینه مناسب حساب کنید. در ادامه به بخشی از خدمات شرکت طراحی سایت می پردازیم.

 

 خدمات شرکت طراحی سایت برای توسعه کسب و کار شما

 

 


فرآیندهای ایجاد شده برای توسعه یک صفحه وب
توسعه یک وب سایت یک پروژه پیچیده است، به نیازهای مشتری بستگی دارد، برخی نیازهای کاملا خاص دارند و ما باید راه حل های مناسب ارائه دهیم. بدیهی است که بر اساس آن الزامات، برنامه ریزی دقیق قطعا راه درازی را پیش خواهد برد. یک شرکت طراحی وب سایت معمولا بر اساس تجربه خود یک فرآیند تنظیمی دارد. این به ما تضمین می کند که پروژه شما بدون نادیده گرفتن جزئیات به پیشرفت خود ادامه خواهد داد. روند ما برای ایجاد و توسعه صفحات وب به شرح زیر است:
معماری نرم افزار (طراحی منطقی)
ما به مشتریان خود چارچوب شفافی را از طریق یک سند کاربردی ارائه می دهیم که دامنه، فناوری ها و رفتار برنامه نهایی را به تفصیل شرح می دهد.
 طراحی وب و تجزیه و تحلیل تجربه کاربر و قابلیت استفاده
طراحی پلتفرم ها باید بخشی از راه حل باشد، نه مشکل، به همین دلیل است که ما کارشناسان را در تیم ادغام می کنیم تا تجربه کاربری را بهبود بخشیم.
 توسعه وب چابک
روش‌های چابک به ما اجازه می‌دهند تا راه‌حل‌های نرم‌افزاری سفارشی‌سازی شده را توسعه دهیم که در آن مشتری پیشرفت پروژه را کاملاً مشاهده کند.
اجرا و نگهداری
به عنوان بخشی از فلسفه بهبود مستمر، ما برنامه های تعمیر و نگهداری و مجموعه ساعاتی را برای تغییرات آینده و پشتیبانی امنیت سایبری ارائه می دهیم.
فرآیندهای ما همیشه شامل مهلت‌هایی برای طراحی و توسعه وب‌سایت جدید، از ابتدا تا انتها است. ما به عنوان یک شرکت حرفه ای طراحی وب می توانیم یک جدول زمانی سفارشی برای پروژه شما بر اساس نیازهای خاص شما ایجاد کنیم.

 

 

 خدمات شرکت طراحی سایت برای توسعه کسب و کار شما
 
سازگاری با دستگاه های تلفن همراه (گوشی های هوشمند، تبلت ها و غیره)
با توجه به افزایش تکنولوژی، امروزه دسترسی به یک وب سایت از طریق تلفن هوشمند یا تبلت، زمانی که در یک مرکز خرید هستید یا در حال قدم زدن در فروشگاه یا دیدن چیزی که مورد علاقه خود هستید، می توانید در همان زمان از صفحه اخبار مورد علاقه خود دیدن کنید. واقعیت این است که 80 درصد از کاربران اینترنت صاحب گوشی هوشمند هستند، جای تعجب نیست که برای داشتن یک وب سایت عالی باید سازگاری تلفن همراه داشته باشید. افراد بیشتری از طریق دستگاه های تلفن همراه خود مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها به اینترنت دسترسی پیدا می کنند و اگر تجربه کاربری هنگام دسترسی به وب سایت شما خوشایند یا کاربر پسند نباشد، دیگر به این راحتی شما را ملاقات نخواهند کرد.
امروزه برای آژانس های طراحی وب سایت خود را سازگار با موبایل کنید. نه تنها بر تعداد افرادی که یک وب سایت به آن دسترسی پیدا می کند تأثیر می گذارد، بلکه بر رتبه بندی وب سایت در موتورهای جستجو نیز تأثیر می گذارد و اگر وب سایت شما پاسخگوی تلفن همراه نباشد و تجربه کاربری ضعیفی داشته باشد، شما را پایین می آورند.
به خاطر داشته باشید که اگر وب‌سایت شما کاملا با دستگاه‌های تلفن همراه سازگار باشد، رتبه‌های بهتری را در مورد قرار گرفتن در موتورهای جستجو به دست خواهید آورد که در کوتاه‌مدت و بلندمدت باعث بازدید بیشتر برای کسب‌وکار شما خواهد شد.
مقیاس پذیری
به طور کلی، هنگامی که شما در حال راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید، وب سایت های آنها معمولا بسیار کوچک هستند، شاید چند صفحه ثابت در مورد محتوای ضروری شرکت و موارد دیگر وجود داشته باشد. اما این معمولا مدت زیادی طول نمی کشد.
به زودی، صاحبان مشاغل می خواهند سایر ملزومات وب سایت مانند وبلاگ را اضافه کنند، تعامل اجتماعی را از طریق چت ویدیویی بهبود بخشند، و محصولات فیزیکی و مجازی را بفروشند، شاید یک سایت عضویت یا برنامه های پیشرفته تری مانند ماشین حساب ایجاد کنند.
یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای می تواند به درستی در ایده اولیه کسب و کارتان به شما کمک کند، اما علاوه بر آن، وب سایت شما برای پیشرفت های آینده یا افزودن ویژگی های جدیدی که ممکن است در جریان پرواز ایجاد شود، مقیاس پذیر خواهد بود. با نظارت دقیق بر پیشرفت‌ها، یک شرکت طراحی وب می‌تواند پروژه شما را به همان اندازه که نیازهای شما نشان می‌دهد مقیاس‌بندی کند، به گونه‌ای که تضمین کنند آنچه شما نیاز دارید می‌تواند با کارهایی که تاکنون انجام داده‌اید تکمیل شود.
سخن پایانی
خدمات ذکر شده بخشی از خدمات شرکت طراحی سایت است. بسته به پروژه شما، ممکن است موارد دیگری مانند توسعه یک برنامه موبایل شخصی سازی شده برای کسب و کار شما، ایجاد یک فروشگاه مجازی یا ایجاد یک کلاس درس مجازی، شاید یک سایت عضویت با پرداخت های مکرر برای برخی از خدماتی که در ذهن دارید وجود داشته باشد. اگر مطمئن نیستید که ما چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم، فقط باید با ما تماس بگیرید.
 

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *