خمات سئو سایت


26 شهریور 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2021-06-22T02:04:56+04:30
خمات سئو سایت

این روزها بسیار افرادی دیده میشوند که برای داشتن یک منبع درآمد خوب در تلاش هستند. در این دوران که تکنولوژی مدام در حال پیشرفت است یکی از راه هایی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، راه اندازی وبسایت برای ایجاد کسب و کار آنلاین میباشد که بسیار میتواند درآمدزا باشد. اما چگونه؟

با میزان افزایش تورمی که در حال حاضر وجود دارد استفاده از تبلیغات برای دیده شدن یک وبسایت بسیار هزینه بر میتواند باشد. حتی امکان دارد با توجه به هزینه زیادی که برای تبلیغات وبسایت انجام دادید، آنگونه که باید شناخته نشود. اما در اینجا یک روش دیگری برای دیده شدن یک وبسایت و جذب بیشتر کاربر وجود دارد که بسیار میتواند موثر باشد. آن هم این است که کلمات کلیدی وبسایت در موتورهای جستجوی گوگل در ردیف های بالا قرار بگیرد. حتما درباره خدمات سئو یا حتی خود کلمه سئو چیزهایی شنیده اید. استفاده از خدمات سئو در وبسایتتان میتواند شما را در رتبه بالایی از جستجوی گوگل قرار داده و باعث میشود افراد بیشتری از سایت شما دیدن کنند.

خمات سئو سایت

دو نوع خدمات سئو وجود دارد:

 • خدمات سئو سفید

که فعالیت های آن بر طبق قوانین موتورهای جستجو بوده و از روش های غیر متعارف استفاده نمیکنند. موتورهای جستجوی گوگل همیشه در تلاش هستند که بهترین نتایج را در دسترس کاربران قرار دهند و خدمات سئو سفید جزئی از بهینه سازی سایت بوده و ماندگاری بالایی نیز دارد.

 • خدمات سئو سیاه

فعالیت های آن بر طبق قوانین موتورهای جستجو نبوده و با استفاده از روش های غیر متعارف در صدد آن است که موتورهای جستجوی گوگل را فریب دهد. خدمات سئو سیاه به صورت موقت کار بهینه سازی وبسایت را انجام میدهد ولی ماندگاری آن کوتاه است. به محض اینکه موتورهای جستجو این موضوع را متوجه شدند وبسایت را جریمه خواهند کرد.

ویژگی های منحصر به فرد خدمات سئو

 • هزینه خدمات سئو نسبت به بقیه تبلیغات کمتر میباشد و باعث میشود کاربران بیشتری جذب وبسایت شوند زیرا در ردیف بالای جستجوها قرار میگیرد.
 • تاثیرات تبلیغات کوتاه مدت هستند و باید دائم شارژ شوند و در صورت نبودن آن وبسایت بازدهی خود را از دست خواهد داد؛ در مقابل خدمات سئو عمر بیشتری داشته و همیشگی هستند و شما به طور مداوم میتوانید سایت خود را بهینه سازی کرده و در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و به نتایج خوبی هم برسید.
 • کاربران همیشه برای جستجوی محصولات مورد نیاز خود همیشه در همان صفحه گوگل جستجوی خود را انجام میدهند و خدمات سئو یک وبسایت را در صفحه اول قرار میدهد. علاوه بر این خدمات سئو هدفمند هستند.

از جمله خدماتی که شرکت سئو ارائه میدهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برای شروع خدمات بهینه سازی سایت نباید هیچگونه مشکلات فنی در آن وجود داشته باشد به همین دلیل سئوکار در ابتدا مشکلات فنی که مربوط به بخش سئو تکنیکال میباشد، را حل کرده سپس خدمات سئو را انجام خواهد داد.
 2. تولید محتوای مناسب از معیارهای اصلی سئو میباشد. کلمات کلیدی نیاز به محتوای مناسب دارند. مدیریت محتوا از وظایف اصلی به شمار می آید.
 3. یکی دیگر از معیارهای موتورهای جستجو برای قرار دادن سایت در رتبه بالا، فعالیت کردن در شبکه های اجتماعی است. شبکه های اجتماعی باعث میشوند، ترافیک وبسایت با سرعت بیشتری افزایش پیدا کند.
 4. خدمات لینک سازی از دیگر خدماتی است که ارائه میوشد. ایجاد بک لینک و همچنین ایجاد لینک داخلی با لینک سازی داخلی میتواند اعتبار وبسایت را افزایش دهد و برای بهینه سازی سایت مفید واقع شود. البته بسیار مهم است که از چه وبسایت هایی بک لینک گرفته شود که این کار تخصص شرکت های سئو میباشد که به بهترین نحو آن را انجام دهند.
 5. دایرکتورهای هدف میتواند از مواردی باشد که بسیار به وبسایت کمک میکند و انواع مختلفی دارند. ایجاد دایرکتورهای هدف از دیگر خدماتی است که شرکت سئو ارائه خواهد داد.

خدمات سئو میتواند در مسیر کسب و کار اینترنتی شما بسیار تاثیر گذار باشد و بتوانید بازخوردهای بسیار خوبی را از وبسایت خود دریافت کنید. شرکت های بسیاری هستند که خدمات سئو را برای وبسایت های مختلف انجام میدهند. با انتخاب یک شرکت مناسب و استفاده از خدمات سئو میتوانید وبسایت خود را به بهترین نقطه توسعه برسانید.

دریافت مشاوره و استعلام

image

بدون نظر

  اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *