سئو کلاه سفید چیست؟


07 مرداد 1401

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2022-07-29T17:00:00+04:30
 سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید، وب سایت را با پیروی از توصیه های گوگل در این زمینه بهینه می کند و سعی نمی کند الگوریتم مرتبط بودن موتور را دستکاری کند. او هرگز از خط زرد عبور نمی کند و بیش از همه بر پایداری نتایج به دست آمده تمرکز می کند. دنیای سئو به دو بخش تقسیم می شود: کلاه سیاه و کلاه سفید. از زمانی که وب وجود داشته است، سئوکاران سعی کرده اند با بهینه سازی سایت ها و صفحات وب، رتبه های بالاتری را در موتورهای جستجو کسب کنند.  تصور کنید وب سایت شما به دلیل تخلف غیرقانونی از گوگل حذف شده است. این بدان معناست که سایت شما می تواند ترافیک زیادی را از دست بدهد زیرا گوگل یک مرورگر اصلی است. بنابراین، حتی اگر به دنبال افزایش رتبه سایت خود در SERP هستید، باید اطمینان حاصل کنید که روند مورد نیاز را دنبال می کنید. سئو کلاه سفید روش قانونی است که یک وب سایت برای بهبود رتبه خود در صفحه نتایج موتور جستجو از آن پیروی می کند. هر وب سایتی باید تلاش کند تا رتبه خود را با استفاده از کانال مناسب بهبود بخشد، زیرا دستکاری الگوریتم های مرورگر می تواند منجر به کاهش دائمی رتبه شود.

 سئو کلاه سفید چیست؟

 


سئوکلاه سفید
کلاه سفید از دستورالعمل‌های مدیران وب‌سایت Google پیروی می‌کند و بیش از هر چیز بهینه‌سازی منجر به پایداری واقعی نتایج را هدف خود قرار داده اند. بنابراین کلاه سفید تا حد امکان روی جنبه‌های فنی وب‌سایت، فهرست‌گشایی صفحات با کیفیت پایین، نوشتن محتوای با کیفیت عالی، یافتن لینک‌های غیر جعلی کار خواهد کرد. به طور خلاصه، اعتقاد او دائما کیفیت کار انجام شده است.
خواص سئو کلاه سفید
آنها از دستورالعمل های تعیین شده توسط گوگل پیروی می کنند و از شرایط و ضوابط تخطی نمی کنند.
آنها از روش های ارگانیک مانند تولید محتوا، تراکم کلمات کلیدی، مخاطبان هدف و غیره استفاده می کنند.
این یک روند کند است که زمان زیادی طول می کشد تا نتایج قابل توجهی را نشان دهد.
یک وب سایت متمرکز بر نیازها و انتظارات کاربران ایجاد می کند.
بازاریابی کلاه سفید چیست؟
بازاریابی کلاه سفید به استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو اشاره دارد که مطابق دستورالعمل ها و انتظارات گوگل عمل می کند. تکنیک هایی را برای بهبود رتبه سایت با دنبال کردن مسیر بحرانی بدون دستکاری الگوریتم گوگل اعمال می کند.
این استراتژی ها به بازدیدکنندگان کمک می کند تا محتوای مرتبطی را ارائه دهند که تجربه کاربر را افزایش می دهد. به جای اجرای تکنیک های اسپم برای کمک به بهبود رتبه وب سایت خود در صفحه نتایج موتور جستجو، آزمایش کنید.

 

 

 سئو کلاه سفید چیست؟
 
مزایای سئو کلاه سفید
سودآور

میزان پولی که برای این نوع بازاریابی سئو صرف می شود چندان زیاد نیست زیرا آنها از راه های واقعی و ارگانیک برای ایجاد ترافیک و جذب مخاطب پیروی می کنند. آنها حتی به ابزار خاصی برای به دست آوردن ترافیک نیاز ندارند و به دلیل نقض دستورالعمل های تعیین شده جریمه نمی شوند.
ثبات
حتی اگر بازاریابی سئو کلاه سفید یک فرآیند کند و طولانی است، نتایج آن طولانی مدت است و ثابت می ماند. آنها پیشرفت پایدار ترافیک تولید شده توسط سایت شما را ترویج می کنند و بر تغییر الگوریتم ها تأثیر نمی گذارند زیرا Google به آنها وابسته نیست.
انطباق قانونی را دنبال می کند
بر خلاف سئو کلاه سیاه، سئو کلاه سفید یک عمل قانونی است. سئو کلاه سفید قوانین را نقض نمی کند و از دستورالعمل های دولتی پیروی می کند. اگر کسب و کار شما متکی به یک عمل غیراخلاقی باشد، کسب و کار شما ممکن است سقوط کند. سئو کلاه سفید به الگوریتم های موتورهای جستجو احترام می گذارد تا با هیچ مشکلی مواجه نشوید و با خطر قانونی مواجه نشوید.
بهبود رتبه بندی
هنگامی که از تکنیک های سئو کلاه سیاه استفاده می کنید، هدف آن رتبه بندی وب سایت شما در یک چشم به هم زدن است. از طرفی سئو کلاه سفید با استفاده از تکنیک های حقوقی سعی در خدمت به هدف خود دارد. به همین دلیل، در صورتی که رویه ها مطابق با قوانین انجام شود، وب سایت شما به طور خودکار بر روی SERP مستقر می شود. بنابراین در دراز مدت باعث بهبود رتبه وب سایت شما و پایداری آن می شود.
سخن پایانی
سئو کلاه سفید طرف کند و ثابت است، اما رتبه بندی سالمی را برای وب سایت شما تضمین می کند. از سیاست ها و قوانین تعیین شده توسط موتورهای جستجو پیروی می کند و ریسک کمتر و نتایج پایدار را در بر می گیرد که ماندگاری طولانی دارند.
 

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *