سئو کلاه سیاه چیست؟


08 مرداد 1401

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2022-07-30T17:00:00+04:30
سئو کلاه سیاه چیست؟

برای اینکه یک سایت یا یک صفحه وب جایگاه اول را در موتور جستجو داشته باشد، می توان از چندین تکنیک استفاده کرد. به طور خاص، سئو کلاه سیاه که یک سیاست مرجع طبیعی است که هدف آن بهینه سازی موتورهای جستجو برای رتبه بندی بهتر است. بر خلاف سئو کلاه سفید، تکنیک های سئو کلاه سیاه به هیچ وجه با استانداردهای تعیین شده توسط موتورهای جستجو مطابقت ندارد. با ما همراه باشید تا با آن بیشتر آشنا شوید.
سئو کلاه سیاه چیست؟
همانطور که در بالا گفته شد، سئو کلاه سیاه یک استراتژی ارجاع طبیعی است که به لطف آن یک صفحه یا یک وب سایت موفق می شود به بالای موقعیت یابی صعود کند. مشکل در روش های عمل آن نهفته است، از این رو نام آن سیاه است. پیش از این، ما از یک طرف سئو کلاه سفید را داریم که خود را از استانداردهای تحمیلی رها می کند، محتوای شخصی و معتبر ارائه می دهد و به طور کامل به مشکلات کاربران اینترنت پاسخ می دهد تا بهترین موقعیت را داشته باشد. از سوی دیگر، ما سئو کلاه سیاه را داریم، برخلاف اولی، قوانین را دور می زند، فقط تا حدی به مشکل مطرح شده پاسخ می دهد و برای فریب موتور جستجو و کسب مقام اول، کارهای سرقتی ارائه می دهد. مطمئنا این یکی همان نتیجه را ارائه می دهد (موقعیت یابی بهتر) اما با این وجود تقلب محسوب می شود.

 

 

سئو کلاه سیاه چیست؟
روش های سئو کلاه سیاه
هدف اولیه از روش های او به دست آوردن موقعیت بهینه است. وقتی صحبت از محتوای صفحه یا سایت می شود، طرفداران سئو کلاه سیاه در تلاش برای فریب دادن موتور جستجو به ارتباط محتوای خود، افزونگی کلمات کلیدی را ایجاد می کنند. علاوه بر این، اگر این تکنیک سازنده نباشد، محتوای صفحاتی را که احتمالاً به مشکل کاربران اینترنت پاسخ می‌دهند، کپی می‌کنند و در صفحات خودشان قرار می‌دهند.
تا آنجا که به پارامترهای فنی مربوط می شود، مدیران سایت روشی به نام cloaking را اتخاذ می کنند. این شامل فریب موتور جستجو با ارائه دو محتوای متفاوت برای یک صفحه است. محتوایی که ابتدا به موتور جستجو (پر از کلمات کلیدی) و سپس برای کاربران اینترنت ارسال می شود.

 

سئو کلاه سیاه چیست؟
 
مزایای آن چیست؟
مزایای انجام سئو کلاه سیاه چندگانه است، اما مهمتر از همه، صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه دارد. با داشتن فرآیندهای مناسب، یک کلاه سیاه می تواند چندین سایت در روز بدون مشکل ایجاد کند، که با استراتژی کلاه سفید غیرقابل تصور است. با ابزارهای مناسب می‌توانیم شبکه کاملی از سایت‌ها را راه‌اندازی کنیم و در عرض چند هفته از آن‌ها کسب درآمد کنیم.
معایب آن
یک استراتژی 100% خودکار کلاه سیاه به اندازه استراتژی کلاه سفید در دراز مدت قابل اجرا نخواهد بود. سایت های کلاه سیاه نوعی سایت های یکبار مصرف هستند که برای چندین ماه کار می کنند. اما این موضوع چندان مهم نیست زیرا تعداد زیادی سایت ایجاد شده امکان ثبت درآمد راحت را فراهم می کند. با اتوماسیون، ایجاد چند صد یا حتی چندین هزار سایت کلاه سیاه کاملا امکان پذیر است.
چگونه می توان این شکاف را نادیده گرفت؟
برای داشتن یک کسب‌وکار پایدار، کلاه سیاه نباید روی موفقیت‌های خود تکیه کند. او می‌تواند استراتژی کلاه سیاه خود را برای دستاوردهای کوتاه‌مدت و میان‌مدت دنبال کند، اما همچنین می‌تواند سایت‌های ویژه کلاه سفید، خاکستری را برای نتایج بلندمدت ایجاد کند. با ترکیب این دو استراتژی در سایت های بسیار متمایز، سئو کلاه سیاه می تواند درآمد آنلاین بسیار جالبی را در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ایجاد کند. بنابراین، سود حاصل از کلاه سیاه می تواند به سرمایه گذاری در پروژه های وب پایدارتر کمک کند.
هدف سئو کلاه سیاه
هدف سئو کلاه سیاه دستیابی به نتایج ملموس است، صرف نظر از اینکه تکنیک های آن به دستورالعمل های گوگل احترام می گذارند یا خیر. مراقب باشید قانون و گوگل را که یک شرکت خصوصی است اشتباه نگیرید. دور زدن قوانین گوگل به معنای زیر پا گذاشتن قانون نیست. بنابراین دستکاری الگوریتم آن قانونی است، اما به طور طبیعی می تواند منجر به جریمه موتور شود.
نکته اصلی برای یک سئو کلاه سیاه این است که بتواند از مهارت ها و اکتشافات خود کسب درآمد کند و تا زمانی که ممکن است حداکثر سود را از آنها به دست آورد.
سخن پایانی
امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت راهنمایی بیشتر می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *