ساخت هشتگ اختصاصی در اینستاگرام


07 مرداد 1397

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2020-07-29T01:18:28+04:30
ساخت هشتگ اختصاصی در اینستاگرام

ساخت هشتگ اختصاصی در اینستاگرام

در شبکه های اجتماعی هر کاربری میتواند هشتگ مخصوص خودش را داشته باشد و زیر محتواهایش از آن استفاده کند. ولی چرا باید از هشتگ اختصاصی خود استفاده کنید؟ باید بگویم که # بخش مهمی از کلیه ارتباطات رسانه های اجتماعی است. اگر یکی  مخصوص خود را دارید و توسط کاربران کلیک میشود، شروع به توسعه پیدا کردن میکند در نتیجه افراد بیشتری جذب شده و برند شما بیشتر دیده میشود. شما باید هشتگ اختصاصی خود را برچسب اصلی تجارت خود کنید. با هر تصویری که ارسال می کنید و نیز در سایر رسانه های اجتماعی استفاده از آن را دریغ نکنید. وقتی تمام ارتباطات شما با یک # خاص مشخص شود، شانس اینکه افراد دوست داشته باشند و از آن در پست های خود استفاده کنند، به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

چگونه هشتگ خود را بسازیم؟

آیا شما کلمه خاص، کلیدی را در نظر دارید؟ آن کلمه حالا میتواند هشتگ شما باشد. اگر برند شما به اندازه کافی منحصر به فرد است، آن را به هشتگ تبدیل کنید. ساختن # از آسانترین کارهایی است که میتوان در اینستاگرام انجام داد ولی این موضوع را هم فراموش نکنید که وقتی برند خاصی را نشان میدهد مقداری کار سخت تر میشود و تحقیقات بیشتری باید برای ساخت آن انجام شود.

مراحل و نکاتی عالی و در عین حال کوتاه برای ساخت هشتگ اختصاصی برای برند خود:

  • ایده پردازی: هشتگ نشانگر برند شما خواهد بود اما باید کوتاه و شیرین نیز باشد. به برخی از موارد بالقوه بر اساس نام خود، رویداد و غیره بیاندیشید. با لیستی از هشتگ هایی که مربوط به برندتان است شروع کنید و تمام آن ها را بنویسید.
  • جستجو: بررسی کنید که آیا قبلاً از ان کلمه کلیدی در توییتر یا اینستاگرام استفاده شده است یا نه؟ مطمئن شوید توسط فرد دیگر یا برای چیزهای ناخوشایند استفاده نشده باشد. شما می خواهید در اطراف # خود ارتباطات گسترده ای را ایجاد کنید و می خواهید تازه استارت کارتان را بزنید.
  • زمانی که ساختید ان را با چندنفر به اشتراک بگذارید تا مطمئن شوید که معنی دارد یا اینکه کلمات طوری قرار نمیگیرند که مفهوم اصلی را تغییر دهند.
  • گسترش دادن: از آن در تمام پست های اینستاگرام خود و سایر رسانه های اجتماعی، ارائه پاورپوینت ها، آگهی ها، تبلیغات استفاده کنید تا افراد به دیدن آن عادت کرده و از آن برای برچسب زدن پست های خود درباره محصول یا خدمات شما استفاده کنند.
  • اگاه بودن در هر لحظه: # مارک تجاری راهی آسان را برای دنبال کنندگان ارائه می دهند تا مارک های مورد علاقه خود را در اینستاگرام جستجو کنند. بعد از اینکه طرفداران واقعی شما ثابت شدند، آنها شروع به استفاده از # شما در پست های خود می کنند تا محصول یا خدمات شما را در پست خود به نمایش بگذارند یا به سادگی با شما ارتباط برقرار کنند. مطمئن باشید که حواستان به تمام پست های این کاربران است و هر زمان که احساس کردید که با آن ها در تعامل باشید و واکنش نشان دهید، این کار را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که از هیچ چیز غافل نمیشوید و توجه تام به تمام موارد را دارید.

زمانیکه هشتگ خورا ایجاد میکنیم، هدف خاصی را در ذهن خود داریم، به عنوان مثال ما می خواهیم برند ما قابل تشخیص تر برای کاربران باشد. بنابراین به دنبال چیزهای تصادفی نباشید، دقیق انتخاب کنید و وقت خود را برای پیدا کردن بهترین گزینه صرف کنید. آن را به هیچ عنوان تغییر ندهید مگر زمان هایی که مثلاً یک # فصلی یا هشتگی برای برخی از کمپین ها ایجاد میکنید، زیرا با این کار مخاطب خود را سردرگم خواهید کرد.

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *