بایا | سایت بایا | baya.ir | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات کشور


17 آبان 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2021-12-19T11:23:10+03:30
بایا | سایت بایا | baya.ir | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات کشور

بایا، وب سایتی است که بر عکس بقیه وب سایت ها که امکاناتی را برای مشتریان فراهم میکردند، با طراحی وب سایت بایا امکاناتی و زمینه ای را برای تامین کنندگان محصولات و خدمات فراهم آورده شده است که آن ها بتوانند در زمینه کسب و کار خود توسعه پیدا کنند. دنیا روز به روز در حال تغییر است و مطمئنا همه کسب و کارها از این تغییرات نیز تاثیر میگیرند. با تمام این تغییرات، دنیای دیجیتال امکاناتی را ایجاد کرده است که کسانی که دارای کسب و کار هستند با طراحی سایت بتوانند از این فناوری استفاده کرده و از منافع آن بهره ببرند و از ضررهایی که شرایط سخت کنونی و تغییرات به وجود می آورند، بکاهند.

برای مشاهده تصاویر و نسخه کامل صفحه روی نام بایا کلیک فرمائید

 

تلفن تماس با بایا

0218748

02143992000

وب سایت بایا

بایا در لغت به معنای ضروری و واجب میباشد و محیطی را برای خرید و فروش و نیز ایجاد ارتباط میان تامین کنندگان و مصرف کنندگان ایجاد کرده است. هدف از طراحی سایت بایا:

 • برای مصرف کنندگان؛ به وجود آوردن فضایی که به راحتی بتوانند به کالا یا خدمات مورد نیاز خود با قیمت مناسب و به موقع دسترسی پیدا کنند.
 • برای تامین کنندگان کالا و خدمات؛ با استفاده از ابزار جدید و نوین ایده ها را به حالت تجاری تبدیل کنند، بازارهای محلی توسعه پیدا کند، امکان صادر کردن کالا و خدمات به خارج از کشور فراهم شود.

جالب است بدانید که در سایت بایا تامین کنندگان علاوه بر اینکه به خریداران در بایا دسترسی دارند، میتوانند نیاز های خود را نیز از سایر تامین کنندگان به دست آورند.

طراحی سایت baya.ir سبب شده که امکانات بسیار گسترده ای در اختیار تامین کنندگان قرار داده شود و بسیار مشتاق است که با افراد، شرکت ها و سازمان ها همکاری کرده تا بتواند در یک مسیر هدفمند پیش برود. از جمله این امکانات شامل سخت افزاری، نرم افزاری، لجستیک و تبلیغات است که این تبلیغات و اطلاع رسانی ها جهت معرفی ان ها انجام شده و همچنین برای اینکه سهم فروش کالا و خدمات آن ها در زمینه دیجیتال افزایش پیدا کند، تمام این امکانات فراهم شده است. برای اینکه استفاده از امکانات دیجیتال راحت و آسان تر گردد، وبسایت بایا زمینه هایی را ایجاد کرده است از جمله:

 • استفاده از تجارت O2O

O2O که مخفف کلمه Online-To-Offline است یک استراتژی تجاری است که مشتریان بالقوه را از کانال های آنلاین برای خرید در فروشگاه های فیزیکی جذب می کند. تجارت آنلاین به صورت آفلاین در ابتدا مشتریان را در فضای آنلاین مانند ایمیل و تبلیغات اینترنتی شناسایی می کند و سپس با استفاده از یکسری تکنیک ها و ابزارها مشتریان را ترغیب کرده که از فضای آنلاین خارج شوند.

 • استفاده از فرایند B2C

B2C که مخفف کلمه business-to-consumer به فرآیند فروش مستقیم محصولات و خدمات بین مشاغل و مصرف کنندگان که مصرف کننده نهایی محصولات یا خدمات آن هستند گفته می شود. شرکت هایی هستند که محصولات و خدمات خود را به طور مستقیم به مشتریان و مصرف کنندگان نهایی به فروش میرسانند. وب سایت بایا زیر ساخت لازم برای فروش به مصرف کنندگان نهایی را ایجاد میکند.

 • استفاده از تجارت B2B

B2B که کوتاه شده کلمه Business-to-business میباشد، نوعی معامله بین مشاغل است مانند تجارت با تولیدكننده و عمده فروش، یا عمده فروش و خرده فروش. این نوع از تجارت ها بین شرکت ها انجام میگیرد نه بین یک شرکت و یک مصرف کننده فردی. در وب سایت بایا امکانات مبادله کالا و خدمات بین کسب و کارها فراهم میشود.

از آن جایی که بایا به یک رابطه عادلانه و مطمئن اعتقاد دارد به همین دلیل سهم بایا در این رابطه با حداقلی که ممکن است، مشخص شده است؛ در این جریان حداکثر 1 الی 3 درصد در فروش کالا و 3 الی 5 درصد در ارائه خدمات سهم بایا میباشد. با توجه مقررات و قوانینی که در تجارت الکترونیکی وجود دارد، تسویه حساب ها با تامین کنندگان روزانه انجام خواهد شد.

ارسال کالا در بایا | بایا شبکه گشترده را به منظور حمل و نقل و توزیع کالا در تمامی شهرهای کشور ایجاد نموده است. بایا از ظرفیت شبکه‌های موجود مانند پست و سایر خدمات رسان ها در این حوزه بهره خواهد برد و همچنین تامین کننده می‌توانند ظرفیت های خود را در این حوزه به بایا معرفی و بکار گیرند.

از دیگر خدماتی که بایا فراهم کرده است:

 • اگر تامین کنندگان به نقدینگی نیاز داشته باشند، بایا از شرکاء بانکی آن را تامین میکند.
 • ایجاد تهاتر کالا و خدمات که همان مبادله کالا به کالا یا خدمات است، بین تامین کنندگان میتواند انجام شود.
 • امکانات فروش قسطی کالا و خدمات را ایجاد کرده است.

بایا از تعدا نفرات بسیار زیادی کارشناس، ارزیاب و پشتیبان در سطح کشور استفاده کرده تا بتواند به کسب و کارهای کوچک و بزرگ، تولیدکنندگان، مراکز توزیع و ارائه خدمات؛ سرویس مناسبی از خدمات پشتیبانی، تهیه محتوا و سرویس های حمل و نقل و همچنین تبلیغات اختصاصی را در دسترس قرار دهد. یکی از مهمترین موضوعاتی که بایا به آن توجه میکند کاهش هرچه بیشتر هزینه ها و خدمت رسانی خیلی خوب میباشد، به همبن دلیل استفاده از تمامی امکانات تامین کنندگان در اولویت های بایا میباشد.

در تصویر زیر روی هر کدام از این موارد که زده شود صفحه ای برای ثبت نام تامین کننده در همان زمینه باز میشود. به عنوان مثال اگر در زمینه لوازم خانگی کسب و کار دارید، میتوانید به عنوان تامین کننده در این زمینه ثبت نام کنید.

وب سایت بایا

وب سایت بایا

نکته ای که وجود دارد این است که در بایا، باید تمام افرادی که به عنوان تامین کننده برای فروش کالا و خدمات عضو آن میشوند دارای مجوزهای مربوط به زمینه کاری خود از اتحادیه های صنفی یا سازمان های مربوطه باشند در غیر این صورت فعالیت در بایا امکان پذیر نیست. اما امکان ثبت نام وجود دارد و بایا این تسهیلات را فراهم می‌کند تا شما را به سازمان‌های دارای مجوز برای بررسی و به کارگیری معرفی نماید، ولی فعالیت بدون مجوز امکان‌پذیر نیست.

{{ با وب مهر کسب و کار خود را جهانی کنید }}

{{ تماس با کارشناسان طراحی سایت 02144447515 }}

طراحی سایت و سئو سایت

بایا از سال 1395 در شرکت دانش پارسیان شروع شده و در سال 1399 زیر ساخت های نرم افزاری آن آماده شد و در پایان شهریور 1399 توانست بزرگترین کمپین تبلیغاتی کشور را به اجرا در بیاورد. بایا زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز و اطلاع رسانی ها و تبلیغات را برای فعالیت هایی آماده کرده است که برخی از آن ها شامل :

 • فعالیت های مربوط به دانش بنیان و کارآفرینان و افرادی که دارای ایده های خلاقانه هستند.
 • شرکت ها و افرادی که در زمینه های فناوری اطلاعات ، تولیدکنندگان و توسعه دهندگان سخت افزار و نرم افزار فعالیت دارند.
 • فعالیت های هنری، تفریحی و سرگرمی مثل آموزش موسیقی و دیگر کلاس های هنری
 • شغل هایی که در خانه انجام میشوند مثل آشپز خصوصی، باغبان خصوصی و پرستار خصوصی
 • فعالیت های مربوط به حوزه آموزشی مثل آموزش کلیه مقاطع تحصیلی از پیش دبستان گرفته تا دانشگاه و دیگر آموزش های فنی و حرفه ای.
 • فعالیت های مربوط به زمینه مالی و بیمه مثل تامین وجوه بازنشستگی، مدیریت وجوه و نمایندگان بیمه.

طریقه ثبت نام و ورود به وب سایت بایا

شما به عنوان تامین کننده در وب سایت بایا ثبت نام خواهید شد و اگر از قبل در این وب سایت ثبت نام کرده اید، ورود تامین کنندگان را باید بزنید.

وب سایت بایا

 1. و اما برای ثبت نام در وب سایت بایا روی گزینه ثبت نام تامین کنندگان کلیک کرده و وارد این صفحه میشوید. باید اطلاعات این صفحه را پر کنید. و با وارد کرده شماره همراه کد تایید که 6 رقمی است، برای شما پیامک میشود.

 

وب سایت بایا

وب سایت بایا

      2. بعد از وارد کردن کد 6 رقمی وارد صفحه زیر خواهید شد. در این صفحه همانطور که میبینید باید اطلاعات کامل راجع به کسب و کار خود را ارائه دهید. از نوع کسب و کار گرفته تا مجوز، ادرس و موارد دیگر که نیاز است تمام این اطلاعات ذخیره شوند.

وب سایت بایا

     3. بعد از وارد کردن این اطلاعات، شما به عنوان یک تامین کننده در وبسایت ثبت نام میشوید.

همانطور که اشاره شد هدف از بایا ان است که بتواند کالا و خدمات را با استاندارد بالا در کشور و کل جهان ارائه دهد و بتواند هر کالا و خدماتی را با کمترین قیمت و در زمان مناسب به مشتریان در هر مکانی برساند. امیدوارم بتوانید از خدمات آن به عنوان تامین کننده بهره ببرید.

 

وب اپلیکیشن بایا از دیگر امکانات بایا میباشد که خدمات وب سایت را در قالب اپلیکیشن ارائه میدهد. تامین کنندگانی که میخواهند از خدمات بایا استفاده کنند میتوانند با استفاده از وب اپلیکیشن بایا روی گوشی همراه خود به راحتی از امکانات آن بهره ببرند. از آن جایی که بسیاری از افراد از گوشی های همراه خود بیشتر از رایانه همراه یا رایانه خانگی استفاده میکنند، وب اپلیکیشن بایا میتواند بسیار کارامد باشد. وب اپلیکیشن بایا امکانات دیجیتالی را افزایش داده و برای اینکه استفاده از این امکانات برای تامین کنندگان راحت تر باشد زمینه هایی از جمله استفاده از تجارت O2O، استفاده از فرایند B2C و استفاده از تجارت B2B را فراهم ساخته است. بایا همانطور که در وبسایت خود از افراد زیادی برای ارائه خدماتی از جمله پشتیبانی، تهیه محتوا، سرویس های حمل و نقل و غیره استفاده کرده است؛ در اپلیکیشن خود نیز بهترین خدمات را ارئه میدهد.

هر تامین کننده برای ثبت نام در وب اپلیکیشن بایا باید در زمینه کاری خود مجوز رسمی باید داشته باشد و اینگونه قوانین در اپلیکیشن و وب سایت آن تغییری نمیکنند فقط به شکلی دیگر ارائه میشوند. همانطور که بایا وبسایت خود را برای یکسری فعالیت ها آماده سازی کرده است، وب اپلیکیشن بایا نیز در همین راستا طراحی شده است. از جمله این فعالیت ها که وب سایت و وب اپلیکیشن بایا به خاطر آن ها شکل گرفته اند، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فعالیت های مربوط به حمل و نقل از جمله ریلی و زمینی و حمل و نقل بار.
 • فعالیت هایی که مربوط به برق، گاز، بخار و تهویه هوا است.
 • فعالیت های اقامت های کوتاه مدت و هتل ها
 • تامیت غذا مثل رستوران ها، سالن های غذاخوری و غیره.
 • فعالیت ها و خدمات بانکی.
 • تمام فعالیت ها و خدمات مربوط به تولید کاغذ، چاپ، تهیه و توزیع کتاب و لوازم التحریر.
 • و موارد دیگر.

وب اپلیکیشن بایا نیز هدفش ارائه بهترین کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت ها و ارائه به موقع به مشتریان میباشد.

 

 

 

این یک مطلب جهت معرفی سایت بایا میباشد. لطفاً جهت استفاده از خدمات سایت بایا بر روی لینک baya.ir کلیک فرمائید.

آنالیز فنی سایت Baya.ir

سایت بایا با تکنولوژی فرانت اند Vue.js و همچنین استفاده از زبان برنامه نویسی ASP.NET در بکند بر روی وب سرور IIS راه اندازی شده است. با وجو استفاده از کشینگ و بهینه سازی های نسبی انجام شده بر روی کد اما بعلت عدم استفاده صحیح از SSR با مشکل عدم نمایش محتوای صفحه در سورس و همچنین حجم صفحه اصلی این وب سایت بالا بوده و طبق اعلام سایت جی تی متریکس از PageSpeed اسکور پائینی برخوردار میباشد.

سایت بایا | baya.ir | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات کشور

اما در بحث سئو سایت نیز این وب سایت در نوشتن متا های ضروری و همچنین Schema ها قدری صرفه جویی نمودند که خود نیز باعث ضعف در رتبه بندی های گوگل در نتایج (SERP) میباشد. تصاویر غیر بهینه در این صفحه و همچنین استفاده از منابع لوکال هاست در لود برخی سورس ها در صفحه اصلی نیز از دلایل کاهش سرعت و پاسخ دهی پائین سایت بایا میباشد.

سایت بایا | baya.ir | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات کشور

امید داریم این پلتفرم موفق بتواند در رفع و بررسی مواردی که اصلاح آنها زمان کمی از آنها میگیرد هرچه سریعتر اقدام نموده تا baya.ir بتواند در رتبه بندی های گوگل هر چه سریعتر به موفقیت دست یابد.

تلفن تماس با بایا

0218748

02143992000

آدرس بایا
    تهران, بلوار آفریقا، خیابان بابک بهرامی، پلاک 10
   
    پست الکترونیک بایا
    info@baya.ir

    واتساپ بایا
    09357007722
    09357007755
    09357007799

اصناف و اشخاصی که تصمیم به انصراف از ثبت نام در بایا داشته و برای عودت وجه خود اقدام نموده اند لطفاً قدری صبوری نموده تا توسط سیستم حسابداری این امر انجام گردد. لازم به ذکر است مبلغ فقط به شماره حساب (کارت) شخصی که به بایا پرداخت انجام گردیده انجام خواهد شد و برای اشخاص حقوقی ارائه معرفی نامه ضروری میباشد.

طبق اخبار به دست آمده بایا به زودی سیستم مشارکت فروشنده و مصرف کننده را فعال خواهد نمود و کاربران میتوانند از طریق پنل کاربری خود در بایا و پیامک بایا از این موضوع مطلع شوند. لازم به ذکر است اصنافی که ثبت نام خود را کامل نکرده اند باید تا روز سه شنبه نسبت به تکمیل آن قدام فرمایند.

در دنیای امروز دو نوع فرایند کلی به نام مصرف کننده و تامین کننده وجود دارد که هر انسانی مدام در این دو فرایند در حال جابه‌جایی است ولی سوالی که در این روزهای کرونایی به شدت ذهن افراد را درگیر کرده است، این است که چگونه هر چه سریع تر، راحت تر و بدون صرف وقت برای گشتن در خیابان‌ها بتوانند به کالاها و خدمات دسترسی پیدا کنند یا اینکه کالاها یا خدمات خود را به دیگران ارائه دهند. پاسخ این سوال در دست سایت بایا است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

بایا | سایت بایا | baya.ir | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات کشور

کارکرد بایا

 • بایا یک شبکه اینترنتی بسیار قوی و وسیعی است که به عنوان یک رابط میان مصرف کنندگان و تامین کنندگان کالا، خدمات و محصول ارتباط برقرار می کند.
 • بایا تلاش می کند که بهترین محصولات با کیفیت بسیار بالا و در عین حال با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.
 • هم چنین بایا تلاش می کند که یک بازار کار عالی برای تامین کنندگان ایجاد کند تا آن ها نه تنها بتوانند کالاها و خدمات خود را به مردم ارائه دهند بلکه بتوانند کار خود را بیشتر از قبل گسترش دهند.

معنای کلمه بایا

بایا به معنای ضروری و واجب است و بر اساس کارکرد بایا که در مطلب قبلی به آن اشاره شده است، مشخص است که این اسم بهترین، نام انتخابی برای این سایت می تواند باشد چرا که تلاش دارد در اولین فرصت، وسایل ضروری و مورد نیاز مردم را در اختیار آن ها قرار دهد.

امکانات اینترنتی بایا

 • بایا در این حوزه اینترنتی از 3 نوع تجارت به نام های o2o، b2b و b2c استفاده کرده است که 020 موجب جذب مشتری بیشتر از فضای مجازی به فضای حضوری می شود، b2b موجب ارتباط بین چندین شرکت و ارائه محصولات بهتر می شود و b2c موجب فروش محصولات به صورت آنلاین و از بین بردن خرده فروشان رابط بین مصرف کننده و تامین کننده می شوند.
 • هم چنین فضایی در سایت بایا مهیا شده است که مصرف کنندگان بتوانند تمام محصولات را به صورت یک جا ملاحظه کنند و این گونه راحت تر بتوانند کالا خود را انتخاب کنند.

زمینه های کار و فعالیت بایا

همانطور که از گفته های مطالب بالا مشخص شده است، بایا به طور کلی در دو زمینه ارائه محصولات و خدمات فعالیت می کند که برای آشنایی بهتر با این دو زمنیه در ادامه مثال هایی آورده شده است.

 1. زمینه های ارائه کالا مانند کشاورزی و دامپروری، تجهیزات و لوازم الکترونیکی، ظروف یک بار مصرف و ....
 2. زمینه های ارائه خدمات مانند خدمات کشاورزی و دامپروری، خدمات الکترونیکی، خدمات بسته بندی و .....

برای آشنایی کامل با مثال های بیشتر در هر دو زمینه می توانید به سایت بایا با آدرس https://www.baya.ir/ مراجعه کنید.

نحوه ارسال کالا در بایا

بایا از روش های متدوالی برای ارسال کالا استفاده می کند، از جمله :

 • ایجاد یک شبکه بسیار وسیع از حمل و انتقال کالا به مشتریان در تمام شهرها.
 • هم چنین بایا در این زمنیه از تمامی شبکه های مربوطه مانند پست و ... استفاده کرده است.
 • در صورتی که تامین کنندگان از راه کارهای بیشتری در این زمینه آگاهی داشتند، می توانند به بایا گزارش دهند و از آن استفاده کنند. 

بایا | سایت بایا | baya.ir | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات کشور

تسویه حساب با بایا

ممکن است در حین کار با بایا با مشکلی رو به رو شوید و بخواهید با بایا تسویه حساب کنید که در این زمنیه نیز هیچ جای نگرانی وجود ندارد چرا که بایا بر اساس قوانین موجود در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی 24 ساعت پس از رساندن کالا با تامین کننده مورد نظر تسویه حساب می کند.

سازمان های خیریه در بایا

 • اگر شما یک سازمان خیریه دارید، می توانید در بایا ثبت نام کنید و فعالیت خود را در سایت بایا داشته باشید چرا که بایا به تمامی سازمان های خیریه که مجوز لازمه را دارا می باشند، اجازه ثبت نام و فعالیت می دهد.

بایا | سایت بایا | baya.ir | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات کشور

 • هم چنین اگر شما دوست داشته باشید به سازمان های خیریه کمک کنید می توانید این کار را از طریق بایا انجام دهید چرا که در قسمتی از سایت بایا نام اسامی این سازمان های معتبر وجود دارد و این خود شما هستید که می توانید سازمان مورد نظر و نوع و میزان کمک خود را انتخاب کنید.
 • هم چنین لازم به ذکر است که بایا این کار را کاملا رایگان و تنها بر اساس یک وظیفه اجتماعی انجام می دهد.

مشاغل خانگی در بایا

اگر شما دارای یک شغل خانگی می باشید، باید خوشحال باشید که امکان ثبت نام و فعالیت در بایا را دارید چرا که بایا از تمامی این مشاغل که دارای تاییدیه‌ی کار می باشند نه تنها حمایت می کند بلکه به آن ها اجازه ثبت نام و ارائه خدمات را می دهد.

پیروی از قوانین در بایا

اگر برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که بایا از چه قوانینی پیروی می کند و یا چه قوانینی را سر لوحه کار خود قرار داده است باید گفت:

 • بایا به طور کامل از تمامی قوانین و مقررات کشوری پیروی می کند.
 • هم چنین بایا اصل پذیرش رقابت بین همه افراد تامین کننده را پذیرفته است و بر اساس آن فعالیت می کند.

خصوصیات کلی محصولات در بایا

هر محصولی اعم از کالا یا خدمات در بایا باید خصوصیات زیر را داشته باشند:

 • این چنین محصولی از نظر کمیت و کیفیت با مشخصات مورد قبول در بایا یکی است و تمامی مقررات موجود در کشور را نیز رعایت کرده است.
 • این چنین محصولی تقلبی یا غیر مجاز نبوده است و دارای مشکل یا نقضی نخواهد بود.

خصوصیات محصولات بدلی و اصیل در بایا

بایا تاکید دارد که محصولات اصیل، محصولاتی هستند که از نظر ظاهر، نحوه بسته بندی، کیفیت و ... با کالاهای مجاز که توسط شرکت های وارد کننده قانونی به مردم ارائه می شوند، تطابق داشته باشند ولی بایا اشاره کرده است که محصولات بدلی، محصولاتی هستند که نقض هایی در کمیت و کیفیت دارند. به طور مثال این محصولات می توانند مشکلاتی در نحوه بسته بندی، شکل ظاهری و ... داشته باشند.

نحوه ثبت کالا یا خدمات در بایا

برای ثبت کالا و خدمات خود در بایا لازم است که مراحل زیر را طی کنید:

 1. باید از فهرست مربوطه در بایا نوع خدمات یا کالای خود را تعیین کنید.
 2. عکس ها، فیلم ها و هر گونه توضیح لازمه را در این بخش از سایت بایا وارد می کنید.
 3. پس از این که کارشناسان بایا، محصولات یا خدمات شما را تایید کردند، این کالاها یا خدمات به مردم ارائه می شوند.

زمان امکان فعالیت در بایا

پس از اینکه بر اساس خدمات مورد نظر خود در بخش کسب و کار بایا ثبت نام کردید، کارشناسان بایا تمام مدارک شما را بررسی خواهند کرد و اگر مورد تایید آن ها قرار بگیرد، با شما تماس خواهند گرفت و اجازه فعالیت را در بایا خواهند داد.

مدارک مورد نیاز شخص حقیقی

به عنوان یک شخص حقیقی برای ثبت نام در بایا به مدارک زیر نیازمند هستید:

یک قطعه عکس که برای خانم ها و آقایان دارای خصوصیات متفاوت است که در ادامه این خصوصیات ارائه می شود:

 • عکس برای خانم ها :
 1. رعایت حجاب کامل به ویژه برای خانم های بالای 9 سال
 2. عدم استفاده از عینک یا کلاه در عکس
 3. عدم استفاده از آرایش غلیظ در عکس
 4. در عکس باید چهره خانم ها از جلو کاملا مشخص باشد.
 • عکس برای آقایون :

در عکس باید چهره آقا از جلو کاملا مشخص باشد به گونه ایی که هر دو گوش مشخص باشد.

 • عکس ها به طور کلی برای زنان و مردان باید خصوصیات زیر را داشته باشند:
 1. عکس باید کاملا رنگی باشد.
 2. عکس باید کاملا با ظاهر فعلی فرد یکی باشد.
 3. عکس باید کاملا جدید باشد و بیشتر از 6 یا 8 ماه از تاریخ آن نگذشته باشد.
 4. اگر عکس با عینک گرفته می شود باید به گونه ایی باشد که نور در عینک شخص منعکس نشود.
 • کارت ملی
 • صفحه اول شناسنامه
 • مجوز کار در فعالیت مربوطه

مدارک مورد نیاز شخص حقوقی

به عنوان یک شخص حقوقی برای ثبت نام  در بایا به مدارک زیر نیازمند هستید:

 • عکس از مدیرعامل بر اساس تمام خصوصیاتی که در قسمت قبل به آن اشاره شد.
 • کارت ملی افرادی که حق امضا در آن سازمان یا شرکت را دارند.
 • مجوز کار در فعالیت مربوطه

امکان گسترش کار در بایا

اگر شما به عنوان یک شخص حقیقی نیازمند گسترش کار خود هستید، بایا در این زمینه کاملا شما را راهنمایی خواهد کرد و ابزار و وسایل لازم را برای گسترش کار در اختیار شما قرار خواهد داد.

امکان کار بدون مجوز در بایا

اشخاص یا سازمان هایی که مجوز کار ندارند، امکان کار در بایا را ندارد ولی پس از ثبت نام در بایا، بایا به شما کمک خواهد کرد تا با سازمان های دارای مجوز آشنا شوید و کار خودتان را با آن ها آشنا کنید.

زمان تماس تلفنی در بایا

 • زمانی که مشکلی پیش می آید و پیش از اینکه با بایا تماس تلفنی حاصل کنید یا ایمیل ارسال کنید، لازم است که به بخش پرسش های متداول در سایت بایا مراجعه کنید و اگر پاسخ مورد نظر خود را پیدا نکردید، می توانید از تماس تلفنی بایا استفاده کنید.

 

 • 021-8748 و 43992000-021 شماره تماس تلفنی بایا است.
 • 09357007722، 09357007755 و 09357007799 شماره واتس آپ بایا است.
 • info@baya.ir ایمیل بایا است.

اگر برای طراحی هر سایتی از طراحی سایت فروشگاهی گرفته تا خدماتی و آموزشی و ... تصمیمی دارید، دریغ نکنید و اقدام کنید. دنیا دنیای تکنولوژی و اینترنت است و با اینکار بسیار میتوانید در کسب و کار آنلاین خود پیشرفت کنید. اگر بودجه شما کافی نیست میتوانید با طراحی سایت ارزان استارت کار آنلاین خود را بزنید.

همانطور که ملاحظه کردید بایا تلاش دارد که نیازهای افراد چه به صورت تامین کننده و چه به صورت مصرف کننده را در سریع ترین زمان مناسب با بهترین کیفیت در اختیار آن ها قرار دهد و در این زمینه از امکانات اینترنتی بیشتر از قبل استفاده کرده است. در این مقاله تلاش شده است که به تمامی سوالاتی که ممکن است برای افراد در رابطه با بایا پیش بیاید، پاسخ داده شود و امیدوار هستم که مطالب این سایت برای شما مفید واقع شود.

 

 

برای مشاهده نظرات کاربران تصاویر و نسخه کامل صفحه روی نام بایا کلیک فرمائید

 

دریافت مشاوره و استعلام

image

177 نظر

 1. امير ارزومند

  سلام خوبه

 2. عفت سادات میرعاقل

  عالی

 3. عفت سادات میرعاقل

  عالی

 4. علی اصغر رسالت

  عالی

 5. behnam

  وای وای وای بازم مجوز بیخیال حاجی من حاضرم 100بار در روز دور دریاچه چیتگر بزنم دنبال مجوز نرم نکته ای که وجود دارد این است که در بایا، باید تمام افرادی که به عنوان تامین کننده برای فروش کالا و خدمات عضو آن میشوند دارای مجوزهای مربوط به زمینه کاری خود از اتحادیه های صنفی یا سازمان های مربوطه باشند در غیر این صورت فعالیت در بایا امکان پذیر نیست.

 6. سعید

  باید کار کرد

 7. مهدی حیدری

  عالی

 8. نازنین

  در بایا 150هزار تومن برای استعلااااااااااااااااااااااااااام میگیرن من ندادم

 9. کیومرث

  چه خوب که سایت بایا رو تحلیل فنی کردید

 10. رضا طوقی نژاد

  آقا من که اصلا به چیزا اعتماد ندارن، پسسس فردا پولو که گرفتن میپیچن هالا بیوفت دونبالش والا

 11. yarmiya

  نمدونم باید ببینم

 12. کسب کوچک

  یک فکری کنید واسه رفع موانع تولید، نه برای بسط! موانع تولید! منِ نوعی با یک کسب وکار کوچولو موچولو! آجودانمو بزارم برم دنبال مجوزهای مربوطه یا ازکائنات بخوام راههای زیر میزی رو هموار کنم؟!

 13. رضا جعفری

  سلام.اگر داستان مجوز جدی باشه فک نکنم بتونید با رقیباتون رقابت کنید و تعداد فروشنده هاتون به شدت پایین خواهد بود.بنظر من تجدید نظر کنید که تعداد فروشنده هاتون و تعداد کالاهون بالا باشه.

 14. رضا

  داشتن مجوز یعنی برو دنبال نخود سیاه

 15. طاهره

  بایا خوبه عالیه

 16. مازیار

  خوب توضیح دادید بایا رو افرین ولی خیلی پول میگیرن واسه شروع کسی اعتماد نمیکنه

 17. fardin

  ایا این سیستم که در رسانه تبلیغ دارد درست کار میکند و بایا حق مردم را نخواهد خورد؟

 18. سمیه

  باید بود بایا

 19. مجید

  چطوری میشه از بایا خرید کرد؟

 20. موسوی

  در بایا چطور میتونم لوبیا قرمز بفروشم

 21. مریم سروی

  قانون‌ که گذاشتید سخت گیرانه هست، ما که مشاغل خانگی هستیم چکار کنیم نه کارگاهی داریم نه شاگردی،

 22. دانش

  حمل کالا واثاثیه در استان اصفهان با کادر حرفه ای با کامیونت های مسقف ... 03136621925دفتر

 23. زهرا عاروان

  بررسی مدارک شامل چه مراحلیه؟؟امکان داره واریزی رو انجام بدیم بعد چون بعنوان واسطه عمل میکنیم و کارگاهی از خودمون نداریم مورد تایید قرار نگیره؟؟؟

 24. سمیراااا

  اجباری بودن جواز دیگه چرااا خب ماها ک فروش آنلاین داریم باید چکار کنیم!؟ خیلی دارین سخت میگیرید تازه ۱۵۰هم هزینه اولیه زیاده وقتی هنوز معلوم نیس توش چخبره

 25. مالک

  بایا چیست

 26. تولید تابان

  مجوز ندارم پس بیخیالش میشم. مجوز=کرام الکاتبین

 27. صادق

  کسی که فقط بخواد از خدماتش استفاده کن راهی نیست براش که(مصرف کننده). اپلیکیشن چرا نداره. چرا اینقد شرایط سخته.....بردار برنامه نویس شما باید ابتدا شرایط و‌دسترسی ها رو آسون کنی بعدش تبصره و‌ماده بزنی.

 28. ارغوان

  سلام باید حتما مجوز داشته باشیم؟ کسایی که ثبت نام کردن راضی هستن؟

 29. سهراب

  متخصص و فروش فالوور، ممبر،پاپ،پراکسی،واقعی و فیک. هدف ما کسب بهترین نتایج از تبلیغات اینترنتی است. 09121520513عباسی

 30. هادی

  مجوز یکی از باگ های وحشتناکه کسی که از بازار میخره میاره انلاین میفروشه واقعا برای چیشه شما با این کارتون و اون هزینه اولیه واقعا نشون دادید که زیر ساخت ندارید درضمن کسی که میاد سایت میزنه اول برای تشویق التماس سلر هم میکنه نه اینکه ندیده پول از جیبش برداره

 31. محمد

  همگی شما رو برای کسب مجوز به خداوند متعال میسپارم و جیبی پر از پول براتون آرزومندم

 32. ماریا

  مزخرف. دیوار هم همین کار انجام میده اون هم بدون هیچ پرداختی مشتری چطور ببینه ؟ مسخره است

 33. محمد

  سلام. شرط مجوز، یعنی اعتبار. اگر حمایت قانونی هم پشتوانه مشتریانتون بشود = یک سایت ایده آل

 34. سیدمهدی جوادی

  مثلا من ترخون خشک دارم مجوز از کجا باید بگیرم .به نظرم درد سرش زیاده

 35. آب باریکی

  مزخرفه.

 36. آب باریکی

  مزخرفه.

 37. آب باریکی

  مزخرفه.یک کلام

 38. علی

  گول نخورین. اینم مثل بورس کلاهبرداریه

 39. مجید

  اخرم پول ما تولید کننده ها رو میخورن میگن باید بیشتر حواستون و جمع می‌کردید . هنوز شکایت شامپوی رشد مجدد موها که تو تلویزیون تبلیغش و کردن بعد ۳ سال به جایی نرسیده

 40. موسوی

  سلام مجوز مجوز مجوز وای ندارم نمیتونم هم داشته باشو

 41. Mohamad

  چ

 42. Reza

  عضو جهت ارایه محصول ام و خرید در این سایت

 43. حسین

  بایدقبل ازهرکاری اول اعلام کنیدکه ازهمون اول کیسه دوختید واسه پول 150هزارتومان واسه تاییدمدارک میگیرید.پس چیزجدیدی نداریدومثل همه سایتهای دیگه هستید مثا ایسام ودیجی کالا فقط بااین فرق که شما فکرتون پولی هست

 44. فاطمه

  کاش1هفته امتحانیوآزمایشی میشدوارداین بایا شدونتیجه تلبلیغاتشومیدیمدیم بعدهزینه کنیم بااین بازار50تومن زیاده وای به150تومن

 45. heshmat

  سلام خسته نباشید کار خوبی ولی باید بسط داده شود وهمه تولید کنندها بتونن استفاده کنن وکالا خودرا در بایا بفروشن همچنین مصرف کننده بتونه به کالا موردنظردسرسی سریع داشته باشد بنظر من بایا باید در تمام نقاط کشور شهرهای کوچک وبزرگنمایندگی داشته باشه تا هم هزینه اکم باشه وهم دسرسی مشتری سریع باش ه مهم معامه وخریدو فروش بدون واسطه است وهمچنین امنیت بزینس هس همچنین بایا احتیاج به کاردان وکارشناسان قهار وباتجربه دارد

 46. heshmat

  سلام خسته نباشید کار خوبی ولی باید بسط داده شود وهمه تولید کنندها بتونن استفاده کنن وکالا خودرا در بایا بفروشن همچنین مصرف کننده بتونه به کالا موردنظردسرسی سریع داشته باشد بنظر من بایا باید در تمام نقاط کشور شهرهای کوچک وبزرگنمایندگی داشته باشه تا هم هزینه اکم باشه وهم دسرسی مشتری سریع باش ه مهم معامه وخریدو فروش بدون واسطه است وهمچنین امنیت بزینس هس همچنین بایا احتیاج به کاردان وکارشناسان قهار وباتجربه دارد

 47. سیداسماعیل درویشی

  سلام آیا در مورد فروش زمین هم بایا تبلیغ فروش قبول میکنه...متشکرم

 48. سیداسماعیل درویشی

  سلام آیا در مورد فروش زمین هم بایا تبلیغ فروش قبول میکنه...متشکرم

 49. سیداسماعیل درویشی

  سلام آیا در مورد فروش زمین هم بایا تبلیغ فروش قبول میکنه...متشکرم

 50. سیداسماعیل درویشی

  سلام آیا در مورد فروش زمین هم بایا تبلیغ فروش قبول میکنه...متشکرم

 51. سیداسماعیل درویشی

  سلام آیا در مورد فروش زمین هم بایا تبلیغ فروش قبول میکنه...متشکرم

 52. یکه

  بنده تولید کننده دست مصنوعی هستم. مجوز نمیدن چی کار کنم؟

 53. احمدی

  مجوزززز؟؟؟؟همون دیوار خودمون بهتره هم مجوز نمیخواد هم قیمتش ارزون تره!

 54. عماد

  کلاهبرداری نیست؟

 55. Aria

  عالللیییی

 56. jabar

  سلام من مطالعه کردم مجوزی که گفتین اصلامنطقی نیست فرداجلادهای مالیاتی پوستمونو میکنن ثانیا چطورمردم اعتمادکنن

 57. عمار

  خنده داره واقعا خیلییییی

 58. Mostafa

  تو این شرایط افتضاح، خیلی محترمانه به بهونه های واهی و پوچ همین کاریه که میکنید...هنوز نوع دقیق فعالیت معلوم نشده درخواست پول و مجوزی که ۵۰درصد کسب و کارها موفق به دریافتش نشدن میکنید...خسته نباشید.موفقیتی توش نیست.یاعلی

 59. سید مسعود موسوی

  سلام پیشنهاد میدم یک ماه رایگان باشه . تا تامین کننده آشنا بشه بعد با رقبت پول را پرداخت کنه . حالا انگار داره ریسک میکنه.

 60. مقدم

  سلام، بایا مثل وبلاگ عمل می کندو در فضای اینترنتی و مجازی مثلا در دیجی کالا ، کالای شما انتشار پیدا می کند .

 61. امین

  طرف ی سایت زده هیچیشم معلوم نیس نه معلومه فروشگاهی نه تبلیغاتی اونوخ 150 میخواد بگیره برا استعلام اونوخت دیجی کالا به این بزرگی ثبت نامش رایگانه

 62. احمدبقایی

  توزیع کننده هستم بامدرک ولی بخاطر150تومن ثبت نام نکردم اخه این پول واسه چیه بایداول ازمایشی مجانی میزدیدکه طرف طمع سودرابچشه بعدپولیش میکردید

 63. مهدی

  من فکر میکنم سالی که نیکوست از بهارش پیداست ولی ایده ای خوبی هست

 64. زین العابدین مقصودی

  سلام لطفا در رابطه با محصولات و صادرات آن توضیح دهید

 65. zamaneh

  معلومه فقط کسب درامد خودشونه چون اگه هدف کسب و کار باشه که این همه ممنوعیت نمی خواد اخه خیلی ها کسب و کار تو خونه انجام میدن که مجوز ندارد فقط جایی برا فروش می خواهن

 66. رسول

  این جاهایی که پول زیاد میگیرن و میفرستند دنبال مدرک و این چیزا اعتباری بهشون نیست ، همون دیوار خیلی کار درست تره .

 67. رسول

  سلام . همین الان اخرش معلومه . مجوز رو داداش گردن کلفت ها نمیتونم گیر بیارن . باز پول هم که بدیم دیگه چه شود

 68. 0919670867

  کار خیلی سخت کردین برای گاربر

 69. محمد کزازی

  خیلی هم عالی

 70. shahab

  بايا هنوز هيچ زير ساختي ندارد فقط داره تبليغ ميكنه كه ببينه تامين كننده ها ميان يا نه دركل نميشه بهش اطمينان كرد من 1 سال در آنجا كار كردم همش چرت هست مواظب باشيد

 71. مهدی

  خوب

 72. سلامت

  سلام وقت بخیر شرکت پارس آلیاژ اتحاد تامین کننده آهن آلات صنعتی ، اعم از میلگردهای پولیش بلبرینگ خور ، سنگ خورده st37,ck45 ، میلگردهای روغنی ، شش پر های لب تیز و تامین انواع فولادهای آلیاژی و صنعتی میباشد . ممکن به فروش این نوع کالا توی سایت بایا مقدور است؟

 73. امیر نامور

  سلام دوستان ... با این شرایط سخت مدارک‌و هزینه ها جوابگو نیست و من همواری نمیکنم....

 74. ایران

  سلام. ایا لطفاتبلیغات اعلام فرمایید مربوط به صاحبان کسب و کار...... و اینکه راهنمایی کنید جهت خرید اینترنتی کالا......

 75. جواد

  مثلا منکه برنج تولید میکنم و میخوام مستقیم برسونم دست مصرف کننده مجوز چی باید بگیرم؟مگه دنبال دردسر هستم؟

 76. سعید

  عالی

 77. adel ghadim

  ارائه انواع دزدگیر های تصویری خودرو با قابلیت استارت از راه دور و قیمت های عالی در فروشگاه اینترنتی www.digispy.ir

 78. adel ghadim

  بایا ارائه انواع دزدگیر های تصویری خودرو با قابلیت استارت از راه دور و قیمت های عالی در فروشگاه اینترنتی www.digispy.ir

 79. adel

  ارائه انواع دزدگیر های تصویری خودرو با قابلیت استارت از راه دور و قیمت های عالی در فروشگاه اینترنتی دیجی اسپای دات آی آر

 80. عادل

  ارائه انواع دزدگیر های تصویری خودرو با قابلیت استارت از راه دور و قیمت های عالی در فروشگاه اینترنتی www.digispy.ir

 81. سالار خان

  الکیه بایا

 82. ناشناس

  بایا چی هست

 83. ناشناس

  بایا خخخخخخ زهی خیال باطل

 84. حمید

  بنظر من خیلی مسخرست

 85. حمید

  بایا ......... بنظر من مسخرست اپلیکیشنی که هنوز امتحانش و پس نداده اصلا معلوم نیست چه جور سرویسی میده همون اول کار تقاضای ۱۵۰ هزارتومن می کنه و مجوز می خواد قشنگ معلومه .... ☹

 86. abbassoori

  Www.soori.49.gmil.com

 87. انسیه

  شما هاعجب راهی واسه ار پیدا کردید ۱۵۰ مایه رو بده تا اسفل سافلین اطلاعاتت رو بده آخرش هیچی تحویلت بدن ولی من از اول ثبت نام نمیکنم که پولم نره فقط دیوار

 88. انسیه

  شما هاعجب راهی واسه ار پیدا کردید ۱۵۰ مایه رو بده تا اسفل سافلین اطلاعاتت رو بده آخرش هیچی تحویلت بدن ولی من از اول ثبت نام نمیکنم که پولم نره فقط دیوار

 89. انسیه

  شما هاعجب راهی واسه ار پیدا کردید ۱۵۰ مایه رو بده تا اسفل سافلین اطلاعاتت رو بده آخرش هیچی تحویلت بدن ولی من از اول ثبت نام نمیکنم که پولم نره فقط دیوار

 90. انسیه

  شما هاعجب راهی واسه ار پیدا کردید ۱۵۰ مایه رو بده تا اسفل سافلین اطلاعاتت رو بده آخرش هیچی تحویلت بدن ولی من از اول ثبت نام نمیکنم که پولم نره فقط دیوار

 91. mahan

  اقا این همه مشخصات برا ثبت نام چه خبر کدملی و تاریخ تولد برا چیه مگه ثبت احواله

 92. mortaza

  عالیه حتما ثبت نام میکنم

 93. لیلا حسنی

  هر شبکه ای میزنی بایا کو پس کال های بایا واسه خرید کو شبکه فروش؟

 94. Peyman

  سلام باید کاری کنید اشخاص سطح پایین و یا کم سواد بتوانند در این سیستم مشکلات خودرا مرتفع کنند نصب این نرم افزار متاسفانه به سادگی نیست

 95. مسعود

  خدمات شما بسیار ناچیز است و احتیاج به این دنگ و فنگ نیست اخه کی به سما اطمینان میکنه اونم 150000 بدهی و هیچ سودی نبری جز در اختیار دادن اطلاعات به دارایی...اگه سالم باشید و فکر دیگه به سر نداشته باشید.

 96. ابی

  ماهی گیری از اب گلالود جالبه

 97. محمد

  هیچی مثل دیجی کالا نمیشه راحت و بی درد سر این مسخره بازیا چیه اصلا مردم نمیدونن چجوری باید بیان خرید کنن

 98. یوسف حسین زاده

  فک کنم میخاد پول تبلیغ تلویزیون و سیامک انصاری رو دربیاره

 99. داود

  سلام منم فکر میکنم مجوز داشتن جلوی تامین کنندهارو میگیره مگر اینکه در مقابل مجوز ف5عالیت امتیاز بزارید . اینو بدونید که سیامک انصاری بازیگریه که تو کمدی جایگاه خوبی داره و محبوبه . کاریزمای کاره تجاری رو نداره موفق باشید

 100. آرش بهادریان

  سپاس

 101. محمد

  تجربه نشان داده که هر چیز زیاد تبلیغ بشه ریگی به کفش داره استارتاپ هایی که سر و تهش معلوم نیست فقط به فکر پول درآوردن خودشون از آب گل آلود

 102. محمد

  گول بایا نخورید... تمام

 103. محمد

  این همه تبلیغ تلوزیونی اما هنوز کسی از کار اینها سر رد نیاورده

 104. فرین

  بایا... چه اسم زیبایی

 105. بایایی

  اینهمه کامنت مثبت برای بایا هست بازم شک میکنیم!؟

 106. محمد

  قوانینش رو قبل از تأیید حتما مطالعه کنید. همش به نفع خودشون و به ضرر تأمین کنندس. آخرش هم فقط یه جا اومده حرف از هیئت داوری زده که اونم که اعضاش تأمین کننده و بایا و کارشناس حقوقی به انتخاب بایا هستش. خب این هیئت که به نفع تأمین کننده رأی نمیده. غیر از حق فسخهایی که در صورت تخلف تأمین کننده هستش، بایا حق داره در صورت صلاحدید قرارداد رو فسخ کنه. این که از الآن اینطوریه بعدا که رشد کنه چی میشه ترب و با سلام و ... بهترن. من میخواستم ثبت نام کنم ولی پشیمون شدم.

 107. اقای یاشاری

  اینا اومدن دقیقا کاری که چند سایت پیش سایت ایران توبی شروع کرده بود رو استارت زدن ولی امکاناتی که سایت ایران توبی داره اینا ندارن ایرانی توبی هستم و راضی هستم

 108. علی مالامیری

  خوبه، ولی چزا برنامه (اپلیکیشن) نداره، تا مثل برنامه دیوار دسترسی و استفاده ازش راحت بشه؟؟؟

 109. اباد

  ???????

 110. مجتبی

  خیلی گنگ و مبهم است. اصلا نحوه کارکرد و فعالیتش واضح و شفاف نیست. در ضمن app هم نداره و از همه بدتر اینه که هنوز شروع به کار و اعتماد سازی نکرده پول میخاد. خیلی بهتر بود به جای این همه تبلیغ، کارکرد و عملکرد واقعیشو نشون میدادن تو عمل من زمینه فعالیتم بیمه هست و اگه دقیقا عملکرد و کارکرد و اثرش رو تو فروش و تبلیغ و ارتباط با مشتری بدونم و برام روشن بشه و app داشته باشه اونوقت برای استفاده ازش قانع میشم

 111. ali

  اقا همش الکیه شک نکنین واسه یه استعلام ۱۵۰ هزار تومان خب منی که مجوزدارم عکسشو بفرستم‌ واسشون شماره سریالشو از اتحادیه استعلام بگیرن بعد تایید کنن دیگه چه پولی بدم؟ این هزینش میشه ۱۵۰

 112. Nikita

  آدم اسم مجوز گرفتن اونم تو این مملکت رو که میشنوه ترجیح میده شغل و تخصصش رو ول کنه بره تو خیابون آدامس بفروشه یا شیشه ماشین ها رو پاک کنه....والا

 113. hossein tajadin

  سایت های رقیب بدون هزینه دارن سلر جذب میکنن شما اومدین اولا محوز میخواین که خیلی کار بیخودیه دوما ۱۵۰ تومن پول میخواین؟؟ ما که قراره جنسمونو بفروشیم درصد بدیم بهتون چراباید هزینه ثبت نام بدیم؟؟ و اینکه هنوز فعالیتتون شروع نشده از کجا بدونیم کلاهبرداری نیست شاید بگید تلوزیون تبلیغات میکنه مگه میشه کلاهبرداری باشه؟؟ پدیده شاندیز مشهد رو یادتون بیارید که تبلیغات هم داشت و کلاهبرداری بود

 114. عیسی

  آقا یوسف حسین زاده درسته حرفتون؛ فعلا این 150 هزارتومان صرف تبلیغات و هزینه های معرفی این کار میشه که تا الان کردن؛

 115. پ

  واقعا مسخره ست ???

 116. پ

  واقعا مسخره ست ???

 117. حمید

  هنوز هیچی از برنامتون مشخص نیست ۱۵۰هزار گوش مردمو میبرین بعد مجوزی که کار هرکس نیست جون آدم گرفته میشه میخواین ، حالا خریدارها از کجا ببینن و خرید کنند نکنه خریدارها هم باید ۲۵۰ بدن استعلام بشن ببینید توان خرید دارند یا نه . همون دیوار از همه بهتره دمش گرم.

 118. جهانگیررضائی بدیع

  با کمی تأمل ومحاسبه ساده ریاضی ونفوس جمعیتی فعل اگه بتونن ۲۰٪ جمعیتی خانوار عضوبگیرن مثالأ ۵میلیون نفر محاسبه کنیم ضربدر۱۵۰هزار دریافتیشون مبلغ اسمی (٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫)میشود ومخرج نهایی بااحتساب کسرهزینه های اولیه وتبلیغات ،،، خب معلومه که درابتدا به سود ارزنده ای میرسند ، حالا متعاقب وپیامدهاش هرچیزی باشه هزینه فایده کاملا حساب شده است ،، بی تعارف اسم شرکت تک سیلابی (بایا) بقدری شیوا وجذاب هست تا عوامل محترمشون با آسودگی با این باور سپری میکنند که منافعشون بی قید ازپیش ضمانت مطمئنه داره ،،چه بخواهیم وچه نخواهیم سودحاصله ازابتدا تضمین شده ، من هم بااین باور زندگی میکنم که محصول تفکر هوشمندانست ، مبارک وحقشونه ، تبریک میگم ، خوبه کمکشون کنیم ، حق ستاندنیه بایدیه وادار بشن خدمات وفق تشخص ادعائیشون ارائه بدن ، مطلب زیاده وازحوصله خارج ، عزیزان ایرانی خوب ،، مسئله فردیه ، بازخوردشون برازندگی خودمونه ،، باید واداربشن قوارهٔ تفکرایرانی پیشرفته ومتمدن حرکت کنند ، امیدوارم ازپسش بربیان وگرنه یکی باید جلوی ناهنجار قدعلم کنه ، چرا من وشما نباشیم ، ،،حالا بسادگی مقصودشون حاصل شدع ، فقط کافیه از نادونی وتنبلی اجتناب کنیم ، خیلی بیشتر از مواردادعائیشون مطالبه کنیم ، همینه که میگن نادون هربلائی سرش بیاد حقشه ،، بایا بسرعت راه خوشو باز کرد سودشو برد،، باژست وفیگور ،،واقعیتیه ،، بقیه ماجرا به خودامون برمیگرده ، بادست اتفاق همدیگست که راه تعالی باز میشه ،، چه برای ما (کاربر) وچه بایا که محصول فکره ،، لطفأ دانا باشیم ، متشکرم.

 119. جهانگیررضائی بدیع

  با کمی تأمل ومحاسبه ساده ریاضی ونفوس جمعیتی فعل اگه بتونن ۲۰٪ جمعیتی خانوار عضوبگیرن مثالأ ۵میلیون نفر محاسبه کنیم ضربدر۱۵۰هزار دریافتیشون مبلغ اسمی (٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫)میشود ومخرج نهایی بااحتساب کسرهزینه های اولیه وتبلیغات ،،، خب معلومه که درابتدا به سود ارزنده ای میرسند ، حالا متعاقب وپیامدهاش هرچیزی باشه هزینه فایده کاملا حساب شده است ،، بی تعارف اسم شرکت تک سیلابی (بایا) بقدری شیوا وجذاب هست تا عوامل محترمشون با آسودگی با این باور سپری میکنند که منافعشون بی قید ازپیش ضمانت مطمئنه داره ،،چه بخواهیم وچه نخواهیم سودحاصله ازابتدا تضمین شده ، من هم بااین باور زندگی میکنم که محصول تفکر هوشمندانست ، مبارک وحقشونه ، تبریک میگم ، خوبه کمکشون کنیم ، حق ستاندنیه بایدیه وادار بشن خدمات وفق تشخص ادعائیشون ارائه بدن ، مطلب زیاده وازحوصله خارج ، عزیزان ایرانی خوب ،، مسئله فردیه ، بازخوردشون برازندگی خودمونه ،، باید واداربشن قوارهٔ تفکرایرانی پیشرفته ومتمدن حرکت کنند ، امیدوارم ازپسش بربیان وگرنه یکی باید جلوی ناهنجار قدعلم کنه ، چرا من وشما نباشیم ، ،،حالا بسادگی مقصودشون حاصل شدع ، فقط کافیه از نادونی وتنبلی اجتناب کنیم ، خیلی بیشتر از مواردادعائیشون مطالبه کنیم ، همینه که میگن نادون هربلائی سرش بیاد حقشه ،، بایا بسرعت راه خوشو باز کرد سودشو برد،، باژست وفیگور ،،واقعیتیه ،، بقیه ماجرا به خودامون برمیگرده ، بادست اتفاق همدیگست که راه تعالی باز میشه ،، چه برای ما (کاربر) وچه بایا که محصول فکره ،، لطفأ دانا باشیم ، متشکرم.

 120. حمیدی

  باسلام من که ازسال 91درایسام بدون هزینه عضوهستم وازخریدوفروشش هم خیلی راضی هستم

 121. فرنوش

  به نظرم بایا با این سیستم تبلیغاتیش میتونه به همه جا نفوذ کنه اما مشکل اینجاست که شیوه مارکتینگ اشتباهی رو داره پیش میبره.

 122. محمود

  سلام من پیشنهاد میکنم سایت بالتازارپلاس رو که هم کسب و کار رو ثبت میکنه و هم با انتخاب یکی از پکیج هاش کسب و کار را به مدت یکسال در فضای مجازی بصورت عالی تبلیغ میکنه و کلا مقایسش کنین امیدوارم خوشتون بیاد در ضمن سیستم کسب درامد با 60درصد پورسانت رو میتونید ازش داشته باشید و اپلیکیشن اون هم بدرستی کار میکنه و در گوگل پلی میتونید دانلود کنید baltazarpluse.com یا بصورت فارسی در گوگل سرچ کنید افزایش مشتری +بالتازارپلاس

 123. علیرضا

  متاسفانه شماره تلفنو یادم رفت بدم در پیام قبلیم 09352642437 هر کار حقوقی داشتید و به وکیل دادگستری نیاز داشتید و برای گرفتن خدمات حقوقی مقرون به صرفه تماس بگیرید

 124. تفنگچی

  سرکاری نباشه این بایا بایا که میگن؟

 125. شریفیان

  فکر کنم بایا فقط جیب خودشونو میخوان پرکنند

 126. ناصر

  خیلی خوب بود

 127. ئشتهی

  خیلی خوب بود بایا

 128. مجتبی

  مطلب بسیار عالی

 129. مرتضی

  بایا باید شرکت بزرگی باشه

 130. مصطفی

  بایا کجاست؟

 131. محمد

  خیلی سایت خوبیه. من امتحان کردم و راضیم ازش.

 132. علی

  بایا عالیه. درسته اولش هزینه میگیرن ولی ارزششو داره

 133. مصطفی نوباغی

  این بایا برای ثبت نام مبلغ ۱۵۰ هزار تومان میگیره این به فکر خودشون هستن نه مردم

 134. مصطفی نوباغی

  این بایا برای ثبت نام مبلغ ۱۵۰ هزار تومان میگیره این به فکر خودشون هستن نه مردم

 135. مهتاب

  بایا حرف نداره

 136. عارف ضابط

  سلام بایا از همین درصدی که شما میخواین بگیرین صدها مغازه دار و فروشنده هستن که ازش نون میخورن. جایی که که همه ی اعتمادها ازبین رفته هر ارگان و اداره ای به فکر جیب خودشه هزاران محصول بدون مجوز(به دلیل قیمت بالای تولید مالیات و....)تولید میشه کی میاد خودشو گرفتار شما بکنه؟ کی از تولید کننده حمایت کرده یه دونه معرفی کنین. دست وردارین بابا

 137. مهران خان بیگی

  سلام خیلی خوبه سایتی که همه می تون فعالیت داشته باشن.منتهی باتوجه به اینکه ما در مملکتی زندگی می کنیم که به قول یکی. همه چی درهمه و درموقع وقوع اتفاق هیچکس پاسخگوی نیست متاسفانه همه چیز رو باشک و پیدا کردن نقاط ضعفش پیگیری می کنیم .درنتیجه برای رسیدن به یقین باید به مردم حق داد

 138. فاطمه

  من ثبت نام کردم.ولی هیچ جا از نحوه بارگذاری کالا و خدمات نگفتید.

 139. محمد حسن رمضان نیا

  اطلاعات دقیق تری میخوام. آیا کارش مثل شیپور یا دیوار هستش؟

 140. مهدی فرجی

  سلام من خیاطم تازه شروع کردم لباس های تک سایز و رنگ(ارزون کم کیفیت) هم میتونم بفروشم؟ اگه تیم فروش داشته باشه خوبه

 141. فرهاد

  ای بابا، یکی دیگه و دوباره یکی دیگه، این چرخه ادامه داره،نه برای فرهنگ کتاب خوانی و اندیشه و هنر، فقط برای اقتصاد و مال اندوزی!

 142. علی حسین معصومی

  وقتی برای شروع کار ۱۵۰تومن پول میخواهید آدم رو یاد شیطون های دهه ۷۰ و ۸۰ میاندازه که پول رو می گرفتند یک ماه بعد یا شرکا دعواشون میشد یا مشکل فنی پیش میآمد سایت تعطیل

 143. Mohamad

  Nazari nadarm

 144. Mohamad

  Nazari nadarm

 145. شاهد

  بایا چه اسم بی هویتی ???

 146. امیر

  خعیلی زحمت کشیدید بابا من اگه مجوز داشتم خیییلی جلو تر از این حرفا بودم که بخام به بایا آویزون بشم ۱۵۰تومنم واسه برنامه ای که هیچیش معلوم نیست

 147. new

  بسیار ضعیف هست بایا ، اصلا اینکاره نیستند، برای پول گرفتن ثبت نام اینهمه باگ دارن ببین بقیش چیه هنوز خودش هیچی نیست اصلا عددی نیست پول میخواد بعد پرداخت میکنی سه روز درگیری که که تایید بشه ، در یک کلمه قانونی جیب مردم رو میزنن

 148. Mohammad

  بازم دوباره اولش ۱۵۰هزار بده تازه برا بررسی مدارک؟ پس به سیامک خان بگید تو اگهی هاش وسط حرفاش بگه با ۱۵۰هزار وارد بایا شید.لااقل اول مدارک رو بررسی کنید پروفایل کاربری رو ایجاد کنید بعد بگید اقا پول بده تا مشتری معرفی کنیم.

 149. مرتضی

  بله قطعا

 150. مجتبی

  همگام شدن؟

 151. مصطفی

  مطلب مفیدی بود.

 152. علی

  من پخش دی جی کالا کار کردم میتونم در بخش پخش اجناس کمک کنم و نماینده شرکت باشم شرایط چیه

 153. حسین

  من احساس میکنم این بایا برای اداره دارایی باشه

 154. رضاخان

  اگه فرضا ۱۰ ملیون نفر وارد بشن چیزی حدود ۱۵۰۰ ملیارد تومن درآمد واسه بایا داره اون وقت چطور شعار حمایت از تولید کننده رو دارین اونم وقتی که اولین قدم واسه ورود پرداخت پول و درگیری با مجوز گرفتن های بیخود و وقت گیره .تولید کننده ها دنبال همواری موانع تولیدن نه اینکه بار اضافی روی شونه هاشون

 155. moji

  سلام واقعآ این تبلیغ سایت بایا توسط تلوزیزیون توهین به شعور بیننده نیست؟ کجای سایت بایا خرید و فروش داره؟ نه کالایی وجود داره توش برا خرید نه میتوان کالایی برا فروش گذاشت سایتهای خرید و فروش در دنیا و ایران کم نیستن شما با کدامیک شباهت دارین؟ کدوم جنس برا فروش گذاشتین؟کدام تولیدی به شما جنس میده؟ برای چی 150 هزار تومان اولش پول میگیرین؟ من به هر کی گفتم جوابمو داده که: با کلاهبرداری بیشتر شبیهه تا شبکه هوشمند خرید و فروش!!!

 156. رضا کاشفی

  هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره صد رحمت به گربه

 157. Mohammad.nv

  نظری ندارم

 158. یک کاربر خاص

  بنظرم من شروع بایا اصلا منطقی و اصولی نیست، سختگیری در ثبت نام به این شکل برای بازاریابی واقعا راهش نیست فروشندگان همین راه را میشود خیلی راحت تر و با هزینه کمتر و شاید بدون هزینه انجام دهند.

 159. ناصر قدمگاهی

  خداوکیلی تو این مملکت که هیچ چیش معلوم نیست، رو کدوم منطق و عقل باید ۱۵۰هزارتومان بدی که آیا بشود و یا نشود فعالیتی بتونی داشته باشی تو سایت محترم بایا. آقا سیامک انصاری به جای معرفی خودشون باید اینو بگن اول ۱۵۰بدید یا بهتر اینکه بایا اومده..................

 160. آرش جهانشاهی

  تبلیغات شما را هر شب تحمل میکنیم ، دروغ دروغ دروغ ....سیمامک انصاری بدون ماسک میاد میگه با توجه به شیوع کرونا ما بایا رو راه اندازی کردیم بعد همون موقع زیرنویس میشه ظبط این برنامه قبل از شیوع کرونا است ، ظاهرا حتی در تبلیغ هم دارید دروغ میگید ، بعد شما حالا برادریتون رو ثابت کنید بعد بیاین از مردم صدو پنجاه چوب بتیغید .... تبلیغات ما منو یاد پــــــدیده شاندیز میندازه که کلاه برداری بود

 161. شاهرخ

  کابینت سازی رحیمی کابینت های فلزی و ام ادی اف و کمد دیواری 09166440329

 162. ممدم

  ??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️???‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️???‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️???‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️???‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️???‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️???‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️ مزخرف?

 163. rahimi

  برای کاهش تردد و افزایش سرعت انتخاب و خرید مطمئن و قابل پیگیری چنین سایتهایی با سختگیریهای مربوطه ضروری است و باتوجه به افزایش جمعیت و افزایش عرضه و تقاضا و غیرممکن بودن سفرهای طولانی و وقتگیر این ایده باید نهادینه شود.

 164. ع.ب

  سلام مدیرمحترم بایا بااین بازاری که راه انداختی ۱۵۰هزارتومن بگیری الکی پول تبلیغ به ان گستردگی نده واون همه پول خرج اقای انصاری ازجیب مردم نکن بروید از اسنپ یاد بگیرید مشتری مداری را, خدا بداد این مردم با این مسیولین بی خیال برسه

 165. محمدیان

  بنام خدا سلام به بایا . محمدیان هستم مدیر عامل یه شرکت تعاونی . قطع یقین از اینهمه تبلیغات وهزینه های آن نتیجه نگرفتید زیرا همانطور که پیداست بسیاری از نظرات داده شده و انتقاد های وارده از سوی نظر دهندگان که مطالعه نمودم ، بجا بوده و قابل تحسین است . خواهشا به نظرات داده شده این عزیزان فهمیده که از روی دلسوزی و آگاهانه نظر دادند ، اهمیت بدید و در نحوه فعالیت و مشاورین تبلیغاتی خود تجدید نظر کنید . بدا به حال اون عزیز اسپانسر تبلیغات شما که متحمل کلی خسارت مالی شده است . بنده مدت 5 ساله که دارم مجوز میگیرم هنوزم با دستگاه های نظارتی مشکل دارم و شروع به کار نکردم . مجوز تعاونی از اداره تعاون شهرستان و مجوز ثبت شرکتها از اداره ثبت شهرستان و نماد اعتماد الکترونیک از وزارت (صمت) و درگاه بانکی از بانک طرف قرارداد دارم . و لازم کردند : ـــ باید پروانه کسب بگیرم ــ باید اساسنامه شرکت تغییرات بدم ــ باید همه مراحل قبل رو بروز رسانی کنم تا بتوانم فعالیتم رو شروع کنم . در حال حاضر هم نیاز به اسپانسر تبلیغاتی بعنوان عضوی از اعضای هییت مدیره دارم مراتب جهت اطلاع و استحضار

 166. وحید

  بایا ......... بنظر من مسخرست اپلیکیشنی که هنوز امتحانش و پس نداده اصلا معلوم نیست چه جور سرویسی میده همون اول کار تقاضای ۱۵۰ هزارتومن می کنه و مجوز می خواد قشنگ معلومه افراد ناپخته ای داره البته شاید پخته برای ها ها ها ها .... ☹

 167. علی

  من ثبت نام کردم وجه پبت نام هم پرداخت کردم کلی هم هزینه واسه عکاسی دادم ولی هیشکی باهام واسه ادامه کار تماس نگرفته هر قدر هم پیگیری میکنم بی نتیجه است. سایتش هم خیلی کند و ابتداییه....

 168. علی اصغر

  کسی مالک شرکت خدماتی بایا کیه؟

 169. حبیب کاظمی

  سلام دوستان عزیز نظرات شما را خوندم واقعا عجیبه همه ناراضی هستند و هیچکس پاسخگو نیست . من صبر میکنم ببینم اونایی که ثبت نام کردن چه نتیجه ای میگیرن بعد تصمیم میگیرم . سالی که خوش است از بهارش پیداست . یاعلی

 170. رسول

  برای اون ۱۵۰ تومان میدونی چه پولی به جیب میزنن!!؟؟ بعدشم یبار ردت میکنن مدارکت ناقصه بعد دوباره ۱۰۰ تومان بعد از کلی بالا و پایین کردن فروشنده ها اونوقت درصدی هم که از طرف میگیرن کذاییه،در ضمن برید قرادادش رو بخونید کاملا یکطرفه اینم مثل پدیده شاندیز میشه راه جدید خدا بخیر کنه اینم رکورد میزنه ۲۰۰هزار میلیارد تومان

 171. رضا

  سلام. شما اومدید میخواید کل مملکت ایران تو هر صنف و کسب و کاری توسایت شما ثبت نام کنه. یعنی بشکل نامحدود و افسار گسیخته!!!! باور بفرمایید اگر استقبال بشه، چنان هرج و مرجی بشه که حد نداشته باشه. شما نمیتونید بعد از ثبت نام کسبه و بازاریان کنترل درستی روی کار کنید. آیا بجز سایت و چند نفر کارمند کار دیگری هم میکنید؟ در ضمن بجای این همه هزینه تبلیغات، اون پول رو صرف بررسی اسناد و مدارک کسبه کنید. منطقی نیست که 150000 تومن پول پیش اونهم واسه یه بررسی میخواید بگیرید. موفق باشید

 172. محمد

  گول نخورید دوستان. آخه 150 هزارتومن پول بی زبون رو بدیم واسه یه تایید... والا.....برید تو سایت ایسام هرچی میخایید بفروشید ثبت نام و مدارک هم رایگان هست.هیچی نشده میخان پول بگیرن .هر کی بره ثبت نام کنه خیلی نفهم هست.

 173. بایا دوست

  بایا خوبه

 174. سیدسعیدحسینی نجاتی

  سلام ـ حالاکه قراره به مشتریان و خریداران ، ارائۀ خدمات بدین ، لازمه که محصولاتیکه ازطریق این سایت دراختیارخریداران قرارمیگیرد ، لطف کنید محصولاتتان راباذکرقیمت وکارمزدآن معرفی نمائید 0 متشکرم

 175. نرگس قره گوزلو

  انجام صفر تا صد کابینت و کمد دیواری تحویل فوری با نازل ترین قیمت کافیه با شماره زیر تماس بگیری و خونت زیبا ترین خونه شهر بشه دکوراسیون پازل 09332204115

 176. محمد رضا

  درود خدا قوت . بنده ثبت نام کردم . تولید کننده هستم و فقط امکان ارائه خدمات و کالا بصورت b2b را دارم . دائم هم برای من اس ام اس میاد که صفحه شخصی و کامل کنید . در صفحه شخصی اطلاعات در مورد b2c میباشد و راهنمایی دیگری برای وارد کردن اطلاعات b2bوجود ندارد . راهنمایی بفرمایید

 177. داود

  گندتون بزنن با این کار راه انداختن تون مجوز ؟ 150؟ برای چی ؟ دکون باز کردید دوباره یه بلای جدید سر مردم بیارید .؟ میدونید رتبه ایران در راه اندازی کسب و کار 127 هست ؟ یعنی 126 کشور نسبت به ما جلوتر هستن و خیلی راحت تر میشه اونجا کار کرد یعنی از آخر جزء اول ها هستیم تبریک میگم تو کشوری که فساد و رانت حرف اول رو میزنه از مردم مجوز فعالیت میخوائید؟

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *