شرکت طراحی اپلیکیشن


22 شهریور 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2021-12-22T12:13:53+03:30
شرکت طراحی اپلیکیشن

شرکت های موفقی در دنیای اینترنت و تکنولوژی وجود دارند که موفقیت خود را مدیون پشتکار و تلاش خود و تیمشان بودند و هستند. از جمله شرکت های بزرگ خارجی که در طراحی اپلیکیشن بسیار مهارت بالایی دارند میتوان به شرکت های Konstant InfoSolutions، Flued، Willow Tree اشاره کرد. همانطور که اشاره کردم شما باید از بهترین و موفق ترین شرکت ها برای طراحی اپلیکیشن خود کمک بگیرید. شرکت های معروف و موفق زیاد هستند و مطمئنا شما تعداد محدودی را مدنظر قرار میدهید. اما از بین این تعداد محدود کدام یک مناسب تر است و نیز نسبت به هزینه ای که کردید میتواند اپلیکیشن منحصر به فردی را تحویل دهد. برای انتخاب یک شرکت مناسب در جهت طراحی اپلیکیشن باید معیارهایی را در نظر گرفت که من برای شما مواردی را بیان خواهم کرد:

 • توجه کنید آن شرکت چقدر سابقه فعالیت دارد.
 • شرکت مورد نظر در چه زمینه هایی فعالیت میکند؟ بعضی شرکت ها فقط تمرکز روی طراحی اپلیکیشن موبایل دارند و بعضی دیگر علاوه بر این کار در برنامه نویسی، طراحی سایت‌های تجاری و... نیز فعالیت میکنند.
 • دقت کنید که در کدام زمینه بیشتر از بقیه زمینه ها قوی تر است.
 • ببینید مشتریان ان شرکت چه کسانی بوده اند و میزان رضایت آنان چقدر بوده است. بازخورد و نظرات واقعی مشتریان به شما کمک می کند که بتوانید راحت تر بهترین شرکت را انتخاب کنید.
 • از نمونه کارهای آن شرکت دیدن کنید و آن ها را تجزیه و تحلیل نمایید، دقت کنید نمونه کارهایشان قوی باشند. همچنین می توانید از آنها بخواهید که نسخه های نمایشی یا تصاویر را برای برخی از برنامه ها ارائه دهند تا بتوانید ارزیابی کنید آیا کیفیت ارائه شده توسط شرکت های طراحی موبایل با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر.
 • ببینید تعداد کارمندان آن شرکت چند نفر است و آیا شعبه دیگری نیز دارند؟ اگر دارند درچه شهرها و کشورهایی؟
 • این شرکت از چه تکنولوژی ای استفاده میکند.
 • توجه داشته باشید بخاطر فعالیت هایش جایزه ای دریافت کرده است یا خیر.
 • قیمت مناسب و کارشناسی دقیق در طراحی اپلیکیشن دارا باشد.
 • دارای پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری جامعی باشد. طراحان و توسعه دهندگان برنامه باید بعد از اتمام کار، پشتیبانی طراحی برنامه و رفع خطاها و مشکلات اپ را ارائه دهند. شما میتوانید این سوالات را مطرح کنید که آیا آنها طراحی مجدد و همچنین اضافه کردن اجزاء جدید طراحی ، ترکیب رنگ های جدید ، چیدمان ، عملکردها و... را نیز ارائه می دهند؛ همچنین فراموش نکنید که درمورد هزینه های مربوط به هر تغییرات جدید سؤال کنید زیرا این خدمات اغلب به طور جداگانه شارژ می شوند.

برای اینکه همکاری خود را با یک شرکت جهت طراحی یک اپلیکیشن شروع کنید باید حتما در نظر داشته باشید که چه اپلیکیشنی با چه هدفی یا برای چه کسب و کاری قرار است طراحی شود. باید تمام ایده ها و انتظارات خود را برای طراحی آن در ذهن داشته باشید تا بصورت دقیق تر آن را به کارکنان شرکت ارائه دهید. باید تمام نیازها و امکاناتی که کاربر به آن ها نیاز دارد و باید به آن ها دسترسی داشته باشد را به صورت کامل در نظر داشته باشید.

برای طراحی سایت نیز باید یک شرکت طراحی وب سایت معتبر و دلسوز را انتخاب نمایید که کار شما را به بهترین شکل ممکن جلو ببرد. برخی از افراد در ابتدا طراحی سایت خود در هر زمینه‌ای مانند طراحی سایت فروشگاهی انجام میدهند و سپس اپ آن را راه اندازی میکنند. برخی از شرکت‌های علاوه بر طراحی سایت، طراحی اپ را انجام میدهند و دوکار را میتوانید انجام دهید. بعد از راه اندازی سایت، توجه به سئو سایت مهم است که میتوانید از یک مشاوره سئو کمک بگیرید. طراحی سایت ارزان در صورت بودجه کم میتواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

بدون نظر

  اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *