طراحی سایت در بوشهر

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2020-10-31T23:05:36+03:30
طراحی سایت در بوشهر

طراحی سایت در بوشهر

طراحی سایت در بوشهر در راستای برنامه‎ی شرکت وب مهر برای توسعه فعالیت هایش در سراسر کشور صورت میگیرد. گسترش استفاده از اینترنت و راحتی آن باعث شده تا کسب و کارهای محلی هم برای فروش محصولات و یا ارائه خدماتشان به دنبال طراحی سایت اختصاصی باشند.

امروزه مردم قبل از خرید یک کالا ابتدا آن را در گوگل جستجو میکنند. سپس با ورود به مناسب ترین سایتی که پیدا کردند محصول مورد نظرشان را خریداری میکنند. با این سرعت ورود کسب وکار ها به بستر اینترنت میتوان پیشبینی کرد که در سالیان پیش رو میزان خرید اینترنتی مردم از خرید فیزیکیشان بیشتر شود.

داشتن وبسایت مزیت های زیادی میتواند داشته باشد از جمله:

 • محلی برای تبلیغات با هزینه کم
 • معرفی محصولاتی که ارائه میدهید
 • فروش محصولاتتانبه صورت 24 ساعته بدون نیاز به نیروی کار زیاد
 • معرفی خدمات و نوع فعالیت شرکت یا کسب و کارتان و حتی ارائه این خدمات از طریق سایت
 • اگر شرکتی دارید میتوانید افرادی که در آنجا کار میکنند و افراد حرفه‌ای تیمتان را معرفی کنید
 • ارائه توضیحاتی درباره برند و کسب و کارتان
 • مدیریت راحت تر با استفاده از ابزار های مختلف

طراحی سایت در بوشهر                    

شرکت طراحی سایت وب مهر با داشتن نیرویی متخصص در زمینه های مختلف به شما سایتی ارائه خواهد داد که کاملا مطابق با نیاز و سلیقه شما و همچنین منجر به جذب مشتریانی شود که به دنبال محصولات و یا خدمات شما باشند. سایتی مطابق با تکنولوژی روز و کارآمد با محتوی مناسب.

چندی از نیازهایی که وب مهر در کنار طراحی سایت برطرف می‌کند

 1. ثبت دامنه: دامنه در واقع نام سایت شما قلمداد میشود. دامنه باید دربرگیرنده نام شرکت، کسب و کار و یا شخص شما باشد. همچنین نشان دهد که در سایت چه چیزی انتظار مخاطبین را میکشد. ثبت دامنه با پسوندهای معروف دنیا مانند org .net .com. info. و ...
 2. هاست و میزبان: میزبان در واقع جایی است که اطلاعات سایت شما در آن ذخیره میشود. سرورهای مجازی که با توجه به نیاز شما میتوانند اشتراکی و یا اختصاصی باشند. کیفیت هاست در سرعت سایت شما و همچنین امنیت آن تاثیر دارد.
 3. سئو یا بهینه سازی: سئو علمی است که با بررسی الگوریتم های موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل و همچنین بررسی کاربران استفاده کننده از اینترنت دستورالعمل‌هایی ارائه میکند تا با رعایت آنها صفحه سایت بیشتر مورد توجه قرار گیرد. گوگل برای اینکه مناسب‌ترین صفحه را در جواب جستجوی کاربر ارائه دهد این صفحه‌ها را بررسی میکند. متن محتوی، سرعت سایت، تعداد کاربران و زمان حضورشان در آن صفحه و ... .
 4. پشتیبانی سایت: پس از پایان پروژه و تحویل سایت همچنان ما با شما همراه خواهیم بود. بروزرسانی سایت، افزودن قابلیت‌های جدید، ایجاد محتوی به روز و مناسب، تحلیل و رفع عیوب ظاهری و ... بخشی از پشتیبانی ما هستند.
 5. سایت ریسپانسیو: سایت های واکنش‌گرا یا ریسپانسیو این قابلیت را دارند که در تمامی دستگاه ها اعم از موبایل، تبلت و یا لپتاپ با هر اندازه صفحه نمایش، تصویری زیبا و کارآمد از سایت را نشان دهند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از طراحی سایت در بوشهر و آشنایی با انواع سایتهای فروشگاهی و شرکتی و ... و همچنین کسب مشاوره رایگان و پرکردن فرم مشاوره با مشاورین ما تماس بگیرید.

تلفن: 44447515 - 021

دریافت مشاوره و استعلام

image