بارگزاری

image
imageimage

وب مهر

همراه زیرک و معتمد کسب و کار شما!

راه های ارتباطی

در ارتباط باش...

طراحی سایت تخفیف

طراحی سایت تخفیف، میتواند در این روزها کاربران بسیاری جذب کند. سایت تخفیف از مدل سایت هایی است که افراد با هوش و ذکاوت خویش آن ها را مدیریت کرده و توسعه میبخشند. با گرانی های این روزها، سایت های تخفیف کاربران بیشتری را جذب میکند و همچنین افراد بیشتری برای طراحی سایت تخفیف اقدام میکنند. در گذشته و حتی در زمان حاضر میبینیم که هرجا اسمی از تخفیف بیاید، سریع به آن مغازه یا دستفروش رفته که کالاهای آن ها را ببینیم و اگر محصولات خوبی را دیدیم مطمئنا خریداری میکنیم.

سایت های تخفیف که این روزها بسیار رونق پیدا کرده اند نیز این چنین هستند. جالب است که آن ها علاوه بر تخفیف گذاشتن روی محصولات، بر روی یکسری خدمات مختلف مشاغل گوناگون نیز تخفیف میگذارند به عنوان مثال روی منوهای یکسری رستوران ها تخفیف میگذارند و کاربر میتواند از این تخفیف استفاده کند. در سایت های تخفیف، بعضی مشاغل دیگری که مورد تخفیف قرار میگیرند شامل خدمات گردشگری، تورهای مسافرتی، خدمات زیبایی پوست و ... میباشند که میتواند دو هدف سودمند داشته باشد. یکی جذب مشتریان بیشتر و دیگری معرفی شدن مشاغل جدید و تبلیغی برای آن ها.

طراحی سایت تخفیف

طراحی سایت های تخفیف میتواند بسیار درآمدزا باشد به شرط آنکه کار خود را خوب انجام دهید. زمانی که برای سایت تخفیف خود اعتبار به دست آورید، مشاغل زیادی به شما رو خواهند آورد و با گذاشتن تخفیفاتی برای خدماتشان از طریق سایت تخفیف شما، تبلیغ خواهند شد. علاوه بر این بعضی از اینگونه کسب و کارها با شما قرارداد میبندند. شما با دریافت سود از آن ها از طریق سایت تخفیف خود خدمات آن ها را معرفی و عرضه میکنید.

معمولا بازدید از سایت های تخفیف بسیار لذت بخش و جذاب است. زمانی که شما محصولات دیگر کسب و کارها را معرفی میکنید باعث میشود که سایت تخفیف شما نیز بیشتر شناخته شود و مشتریان بیشتری را جذب کنید که بین ان ها مشتریان دائمی نیز پیدا خواهید کرد. برای طراحی سایت تخفیف باید دقت کنید که شرکت مناسبی را انتخاب میکنید زیرا طراحی وب سایت تخفیف امکانات خاص خود را داشته و حساس میباشد. سایت تخفیف شما باید طوری طراحی شود که کاربران را طوری جذب کند که سر زدن به سایت شما را جزئی از برنامه روزانه خود قرار دهند.

کاربرد و تاثیر سئو در طراحی وب سایت تخفیف

یکی از مواردی که باعث جذب مشتریان میشود استفاده از کلمه "تخفیف" میباشد. کلمه "تخفیف" معجزه میکند. معمولا افراد تا این کلمه را میبینند بدون توجه به قیمت واقعی محصولات و خدمات خیلی سریع، ترغیب به انتخاب آن ها میشوند. "تخفیف" به عنوان یک کلمه کلیدی برای وب سایت تخفیف محسوب میشود. اما چگونه؟ بله درست حدس زدید سئو بهترین راه حل است. یکی از خدمات سئو استفاده از کلمات کلیدی میباشد که سئوکار نیز به بهترین نحو از کلمات کلیدی در یک وب سایت استفاده میکند.

کلمه کلیدی برای وب سایت تخفیف کلمه "تخفیف" میباشد که توسط سئوکار میتواند به بهترین نحو در سایت تخفیف شما به کارگرفته شده و باعث شود در صفحه اول جستجوی گوگل دیده شود. این یکی از خدمات سئوسایت میباشد و استفاده از دیگر خدمات سئو در توسعه وب سایت تخفیف شما بسیار تاثیرگذار میباشد. از موارد دیگری که مربوط به سئو بوده و در موفقیت سایتتان موثر است، استفاده از بک لینک ها در محتوای سایت تخفیف میباشد. علاوه بر این موضوع، شبکه های اجتماعی نیز موضوع مهمی به حساب می آیند و وب سایت تخفیف شما باید در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام دارای پیج باشد زیرا در شناخته شدن آن بیشتر کمک میکند.

طراحی سایت تخفیف

ویژگی هایی که در موفقیت وب سایت تخفیف موثر هستند

 • از ویژگی هایی که در طراحی وب سایت تخفیف باید مورد توجه قرار بگیرد، قرار دادن بخشی برای نمایش آمار خریداران در انواع محصولات و خدمات میباشد. نمایش این آمار باعث میشود که مشتری آن ها را بررسی کرده و برای خرید محصولاتی که آمار بالاتری داشتند، بیشتر ترغیب شود.
 • قرار دادن تصاویر و ویدئوهای واقعی از تمام تصاویر و خدمات بسیار میتواند درجذب مشتریان کمک کند. زیرا هنگامی که آن ها از سایت شما بازدید میکنند و خدمات و محصولات را مشاهده میکنند دوست دارند که آن ها را به صورت تصویری نیز ببینند که راحت تر بتوانند در انتخاب محصولات و خدمات تصمیم بگیرند. البته مراکزی که با شما شروع به کار میکنند معمولا تصاویر و کلیپ های لازم را در اختیار شما میگذارند.
 • سعی کنید برای وب سایت تخفیف خود پشتیبانی آنلاین قرار دهید که به صورت 24 ساعته پاسخگو باشد و بتواند در اسرع وقت به مشکلات کاربران رسیدگی کرده و به سوالات آنان پاسخگو باشد. این بخش در طراحی وب سایت شما باید قرار بگیرد زیرا علاوه بر اینکه به اعتبار شما می افزاید، اعتماد مشتریان را نیز به دست خواهید آورد.
 • در طراحی وب سایت تخفیف قابلیت ارسال خبرنامه را فعال کنید. با ثبت نام کاربران در سایت شما، میتوانید از ادرس های ایمیل آن ها استفاده کرده و برای آن ها خبرهای جدید مربوط به سایت و تخفیف های جدید را ارسال نمایید.

طراحی سایت تخفیف

دیگر امکاناتی که باید در طراحی وب سایت تخفیف مورد توجه قرار گیرد شامل:

 • تولید کد برای هرکدام از خدمات و محصولات
 • سیستم بنرهای تبلیغاتی
 • اشتراک گذاری محتوا و اطلاعات هر صفحه
 • بخش قوانین و اطلاعات و مقالات
 • مدیریت بن های تخفیفی مختلف و مدت زمان آن ها
 • نظرسنجی
 • درباره ما
 • درگاه های مختلف بانک ها
 • دسته بندی موضوعات تخفیف
 • واکنش گرا بودن سایت
 • دسته بندی شهرها و استان ها
 • و ....

برای توسعه وب سایت تخفیف خود و قرار دادن تخفیفات بیشتر باید بسیار دقت کرده و از هر خدماتی در تمام نقاط شهر یک بن تخفیف در سایت قرار دهید. معمولا خدمات مربوط به تفریحات طرفدار بیستری دارد پس خوب است که بیشتر در این زمینه تخفیفاتی قرار دهید که کاربران بیشتر جذب شوند. برای شروع کار خود بهتر است در ابتدا از شهر خود شروع کنید و تخفیفات مربوط به خدمات مختلف را در وبسایت تخفیف خود قرار دهید. بعد از اینکه در این مسیر مهرات به دست آوردید سعی کنید که در شهرهای دیگر کار خود را توسعه دهید.

طراحی سایت تخفیف

طراحی وب سایت تخفیف میتواند تصمیم خوبی برای کسب درآمد باشد ولی برای راه اندازی و توسعه آن باید پشتکار داشته باشید و تلاش کنید. سعی کنید حتما برای رسیدن به موفقیت در وب سایت تخفیف حتما از خدمات سئو استفاده کنید که در زمان کمتری به هدف خود برسید.

توسط وب مهر همراهی می شوند...

brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img

توسط وب مهر همراهی می شوند...

brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
تماس سریع