طراحی سایت توریسم درمانی


16 شهریور 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2020-10-19T02:08:50+03:30
طراحی سایت توریسم درمانی

توریسم درمانی یکی از زیر شاخه های گردشگری میباشد که هدف ان جذب توریست، ایجاد شغل ودرآمدزایی است. افرادی در نقاط مختلف جهان هستند که برای درمان هایی مثل نازایی، دندان پزشکی، عمل های زیبایی و... به  کشور مدنظر خود برای درمان های جسمی و ذهنی سفر میکنند. درگذشته این مسئله به شکل دیگری بوده و اگر بخواهیم ایران را در نظر بگیریم تعدادی از شهرهایی که دارای چشمه های آب گرم بوده و هنوز هم هستند بعنوان آب درمانی مورد استفاده قرار میگرفتند و افراد از شهرهای دیگر به این شهرها می آمدند.

این نوع از گردشگری خوشبختانه در ایران رونق یافته است و از سال 82 از سوی وزرات بهداشت مورد توجه قرار گرفت. یکی دیگر از عواملی  که باعث جذب گردشگری است و اشاره هم شد روش های طب سنتی و انرژی درمانی هاست که بعضی مواقع جایگزین درمان های پزشکی است از جمله آب درمانی، نمک درمانی و لجن درمانی که هرکدام میتوانند در شهرهای مختلفی در دسترس باشند.

طراحی سایت توریسم درمانی

طراحی سایت توریسم درمانی کمک میکند کلیه خدمات پزشکی خودتان را معرفی کنید. شما میتوانید علاوه بر قرار دادن اطلاعات، از تصاویر مختلف مربوط به مکان های گردشگری در شهرهای مختلف نیز استفاده کنید تا انگیزه بیشتری در کاربر ایجاد کند. شما میتوانید هنگام طراحی وبسایت خود بخشی با عنوان تالار گفتگو قرار دهید که افراد مختلف نظرات و تجارب خود را با یکدیگر در میان بگذارند و نظرات مثبت آن ها میتواند تبلیغی در زمینه کاری شما باشد. این نوع وبسایت ها میتوانند به جذب بیشتر توریست کمک کنند زیرا اطلاعاتی را در اختیار کاربر قرار میدهد که میتواند مفید برای او تلقی شود.این اطلاعات میتواند شامل:

  • اطلاعاتی درباره شهرهایی که دارای مکان های گردشگری مخصوصا چشمه های اب درمانی که برای درمان و سلامت مورد استفاده قرار میگیرند را در دسترس قرار دهد و همچنین نام این چشمه ها و خواص آن ها برای درمان در برخی از این سایت ها ذکر شده است.
  • معرفی شهرهایی که برای ارائه خدمات توریسم درمانی و پزشکی به بیماران خارجی مناسب هستند و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان میباشند.
  • ارائه هزینه خدمات توریسم درمانی در بیمارستان های ایران
  • اطلاعاتی درباره خدماتی پزشکی که پزشکان در ایران میتوانند به بیماران متقاضی کشورهای خارجی جهت درمان ارائه دهند.
  • معرفی هتل ها در شهرهای مختلف برای رزرو، معرفی سایر مکان های گردشگری و تاریخی و طبیعت گردی که میتواند نقش موثری در درآمدزایی داشته باشند.

هنگام تهیه محتوا بعد از طراحی سایت توجه داشته باشید که مخاطبان شما چه کسانی و در چه رده سنی هستند و در کدام کشورها میباشند زیرا این موارد در جذب مخاطبان بسیار تاثیرگذار است. به عنوان مثال میان یک گردشگر سلامتی که به هدف آب درمانی در چشمه های اب گرم به ایران سفر میکند با فردی که به هدف عمل زیبایی به کشور مد نظر خود سفر کرده است تفاوت ها وجود دارد.

هرچه اینگونه اطلاعات در این نوع وبسایت بیشتر قرار بگیرد کاربران خاص خود را بیشتر جذب خواهد کرد. نکته ای که مهم است چند زبانه بودن سایت شماست که بسیار در جذب کاربر کمک میکند. زیرا افرادی که از سایت شما دیدن میکنند میتوانند از هر کشوری باشند و نوع وبسایت شما اینگونه میطلبد که طراحی شود.

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *