طراحی سایت دیوار


31 فروردین 1400

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2021-12-16T09:50:30+03:30
طراحی سایت دیوار

طراحی سایت دیوار کار تبلیغات را برای بسیاری از افراد آسانتر کرده است. در دنیای تجارت، روال کار به این صورت است که افراد هزینه های زیادی را صرف تبلیغات می کنند تا این گونه بتوانند نه تنها کار خود را به دیگران معرفی کنند بلکه بتوانند در جایگاه تجارت خود باقی بمانند. در گذشته از روش های تبلیغاتی سنتی مانند نصب آگهی بر روی دیوارهای شهر استفاده می شد ولی در حال حاضر افراد از روش های آنلاین برای تبلیغات مثل سایت دیوار استفاده می کنند. اگر علاقه مند هستید تا با طراحی وب سایت دیوار آشنا شوید، به شما توصیه می شود که این مقاله را مطالعه کنید.

ویژگی های طراحی سایت دیوار

با توجه به اینکه سایت دیوار یکی از موفق ترین سایت ها در حوزه تبلیغات آنلاین در نظر گرفته می شود، لازم است تا ویژگی های آن به طور دقیق بررسی شود تا بتوان بدین صورت رمز موفقیت سایت دیوار را فهمید. این ویژگی ها عبارتند از :

 • ایجاد یک سیستم برای ارسال آگهی به صورت خودکار و بدون نیاز به ثبت نام درون سایت دیوار
 • وجود زمینه ها و موضوعات مختلف برای انواع آگهی ها
 • امکان ثبت نام برای کاربران سایت
 • کاربران با استفاده از ایمیل می توانند تایید عضویت دریافت کنند
 • طراحی بسیار جذاب و کاربر پسند
 • امکان درج آگهی برای تمامی شهرها
 • ایجاد یک پشتیبانی 24 ساعته و خودکار
 • قرار دادن کد مخصوص برای هر فرد
 • در صورت ثبت آگهی، ایمیل مربوط به ثبت برای کاربر ارسال می شود
 • امکان ساخت لینک برای مدیران و فرصت ویرایش آگهی ها
 • امکان ساخت باکس های تبلیغاتی متفاوت
 • امکان دسترسی مدیران به سطح های مختلف سایت
 • وجود آپشن های متفاوت برای آگهی ها
 • بدون نیاز به ایمیل و با استفاده از اس ام اس به راحتی می توانید در سایت دیوار ثبت نام کنید.
 • امکان خرید اکانت ویژه با استفاده از درگاه های بانکی درون سایت وجود دارد
 • وجود نقشه گوگل و امکان استفاده از آن برای مشخص کردن موقعیت آگهی
 • ایجاد فرصت برای تعریف انواع دسته بندی

 

طراحی سایت دیوار

 

طراحی سایت مانند طراحی سایت دیوار

ممکن است این سوال ذهن شما را درگیر کرده باشد که چرا باید با ویژگی های سایت دیوار آشنا شوید؟ چرا باید با ساختار آن آشنا شوید؟ و چه کاربردی برای شما خواهد داشت؟

این مقاله در پاسخ به سوال شما می گوید که دو دلیل برای انجام این کار وجود دارد که عبارتند از :

 1. شما با آگاهی از ویژگی ها و اصول ساختاری سایت دیوار می توانید سایت خودتان را طراحی کنید.
 2. بررسی طراحی سایت دیوار به شما کمک می کند تا ایده های جدیدی را دریافت کنید تا بتوانید یک سایت بی نظیر تبلیغاتی برای خود طراحی کنید.

 

طراحی سایت دیوار

 

مهمترین قابلیت های طراحی سایت دیوار

با توجه به اینکه در مطلب قبل به این موضوع اشاره شد که باید با اصول طراحی سایت دیوار آشنا شوید، در ادامه به معرفی این اصول و قابلیت های طراحی سایت دیوار می پردازیم که عبارتند از :

اهمیت سئو در طراحی سایت دیوار

سئو سایت از مهمترین مواردی است که باید در هر سایتی مانند طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت ارزان، خبری و حتی سایت‌های تبلیغاتی رعایت گردد. یکی از مهمترین قابلیت های طراحی سایت دیوار که باعث شده است تا افراد بیشتری از آن دیدار کنند و همواره در اولویت های ابتدایی موتورهای جستجوی گوگل قرار گیرد، برخورداری از بهینه سازی مناسب سایت است.

داشتن قابلیت فیلتر پیشرفته

دومین قابلیت مهم طراحی سایت دیوار، داشتن فیلترهای پیشرفته برای جستجو است که به افراد کمک می کند تا خیلی سریع شهر مورد نظر خود را پیدا کنند و تبلیغات خود را در آن مشخص کنند.

دسته بندی دقیق آگهی ها

سومین قابلیت مهم طراحی سایت دیوار، دسته بندی دقیق محصولات است که به افراد کمک می کند تا به راحتی هر شی را در جای خود پیدا کنند و دچار سردرگمی نشوند. به طور مثال اگر شما در جستجوی یخچال هستید، به راحتی با کلیک بر روی گزینه لوازم آشپزخانه می توانید آن را پیدا کنید.

ریسپانسیو بودن سایت

چهارمین قابلیت طراحی سایت دیوار این است که افراد با هر دستگاهی اعم از گوشی، لپ تاپ، کامپیوتر و ... می توانند به راحتی از سایت دیدن کنند و کیفیت سایت برای آن ها تغییر نکند.

ایده طراحی سایت دیوار

ممکن است این سوال به ذهن شما رسیده باشد که ایده اصلی طراحی سایت دیوار مربوط به کدام کشور است؟

این مقاله در پاسخ به سوال شما می گوید که این ایده مربوط به کشور آمریکا است که از آن الگوبرداری شده است و در کشور ایران مورد استفاده قرار گرفته است.

 

طراحی سایت دیوار

 

درآمد طراحی سایت دیوار

با توجه به اینکه درج آگاهی در سایت دیوار به صورت رایگان است و یا آگهی های ویژه، ستاره دار و ... در سایت دیوار وجود ندارد، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که درآمد طراحی سایت دیوار به چه روشی تامین می شود؟ سایت دیوار از طریق روش های زیر درآمدزایی می کند :

روش نردبان

زمانی که شما آگهی خود را در سایت دیوار درج می کنید، پس از مدتی آگهی شما در بخش های پایین تر سایت قرار می گیرد و افراد کمتری آن را می بینند. در این شرایط شما با پرداخت هزینه مجدد، می توانید دوباره آگهی خود را به اول لیست سایت برگردانید.

ممکن است این فکر به ذهن شما برسد که آگهی خود را حذف کنید و دوباره به صورت رایگان درون سایت دیوار قرار دهید ولی این کار ممکن نیست چرا که آگهی شما از آرشیو سایت حذف نخواهد شد و تا 24 ساعته آینده نمی توانید آگهی خود را به طور مجدد و رایگان درون سایت قرار دهید.

روش تمدید

زمانی که آگهی را در سایت درج می کنید، 1 ماه طول می کشد که از سایت دیوار حذف شود. شما می توانید با پرداخت هزینه بیشتر، 1 ماه بیشتر آگهی خود را در سایت قرار دهید. با این کار موتورهای جستجو راحت تر می توانند آگهی شما را جستجو کرده و در اختیار کاربران دیگر قرار دهند.

تعیین استراتژی سایت

پیش از اینکه بخواهید سایت آگهی مورد نظر خود را طراحی کنید، باید بدانید که دو روش برای طراحی آن وجود دارد که عبارت است از :

 1. طراحی بعضی سایت ها مانند طراحی سایت دیوار جامع است و تمامی فیلدهای آگهی مثل املاک، کسب و کار، پوشاک و ... را در تمامی شهر ها و استان ها را تحت پوشش خود قرار داده اند.
 2. طراحی بعضی سایت ها به این صورت است که تنها یک فیلد مخصوص مانند مبل را در سراسر کشور و یا یک استان خاص را تحت پوشش خود قرار داده اند.

با توجه به این شرایط زمان آن رسیده است تا یکی از این روش ها را بر اساس اهدافتان برای طراحی سایت خودتان انتخاب کنید. اگر راه دوم را انتخاب کردید، بهتر است که امکان ارتقا و اضافه کردن شهر و فیلدهای جدید را برای سایتتان در نظر بگیرید تا در آینده اگر خواستید سایت خود را گسترش دهید با مشکل هزینه و زمان رو به رو نشوید.

در این مقاله تلاش شد که ویژگی های طراحی سایت دیوار به طور کامل برای شما شرح داده شود. بهتر است به طور کامل با قابلیت های طراحی سایت دیوار آشنا شوید تا بتوانید از آپشن های آن برای طراحی سایت تبلیغاتی خود استفاده کنید. درج آگهی در سایت دیوار رایگان است ولی با استفاده از روش های نردبانی و تمدید، موجب ایجاد درآمدزایی خواهد شد. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

 

بدون نظر

  اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *