طراحی سایت در مشهد

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2020-05-27T12:10:41+04:30
طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت در مشهد ، یکی از بزرگترین و مدرنترین شهرهای ایران، مجرایی رو به رشد و پیشرفت است. پوشش سراسری در سطح شهر، سرعت بالا و راحتی ایستفاده از اینترنت باعث شده تا مردم برای کارهای روزمره شان هم از اینترنت استفاده کنند. خرید انواع لوازم از خوراکیجات و البسه گرفته تا قطعات الکترونیکی و لوازم یدکی ماشین، درخواست خدمات مختلف، مطالعه آزاد و حتی آموزش آکادمیک آنلاین و ... فقط چندی از این کارها هستند.

با وجود رکود در بازار، کسب و کار های اینترنتی نه تنها به قوت به کار خود ادامه می دهند بلکه روز به روز پیشرفت هم می کنند. امروزه مردم برای خرید قبل از هر چیز آن را در اینترنت جستجو می کنند و از مناسب ترین سایتی که میبینند خرید خود را انجام میدهند. پس داشتن یک سایت برای بهبود کسب و کارتان امری ضروری است. البته نه هر سایتی!

شرکت وب مهر برای طراحی سایت در مشهد از تیم متخصص و مجربی بهره‌مند است که وبسایتی زیبا، خاص و متناسب با نیازهایتان به شما ارائه خواهند داد. طراحی با قالب های آماده و یا اختصاصی که با توجه به سلیقه شما انتخاب خواهند شد. افزودن هر گونه امکاناتی اعم از داشتن چند ویرایشگر متن، چند ادمین با دسترسی های مختلف، طرح های گرافیکی و متحرک و ...

طراحی سایت در مشهد 

در وب مهر چه خدماتی ارائه می‎شود؟

  • ثبت دامنه که در واقع نام سایت شماست یکی از مهمترین مراحل قبل از طراحی سایت است. نامی متناسب با محتوی و دربرگیرنده‌ی نام شرکت، موسسه و یا شخص شما. این دامنه می‌تواند با پسوندهای مختلف و معروف دنیا مانند com .org .net. و... ثبت شود.
  • تهیه هاست و میزبان به صورت مجازی و اختصاصی سرعت سایت را افزایش میدهد و باعث میشود کاربران از سایت شما با رضایت استفاده کنند. البته سرعت بالای سایت برای گوگل هم جذابتر است!
  • سئو یا بهینه سازی سایت یکی از مهمترین مسائلی است که در طراحی سایت باید به آن توجه داشت. موتور های جستجوگر به ویژه گوگل مجموعه‌ای از الگوریتم ها را دارا هستند که با کمک آنها میتوانند تشخیص دهند که صفحه سایت شما مناسب نمایش در جواب جستجوی کاربران میباشد یا نه. دانش سئو با توجه به هوشمندی موتورهای جستجوگر و همینطور علاقه و سلیقه کاربرانی که جستجو میکنند، محتوی و ویژگی های دیگر سایت را کنترل میکنند.
  • ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن سایت اهمیت زیادی در بهتر دیده شدن سایت شما دارد. سایت های ریسپانسیو در تمامی گجت ها و دستگاه ها متناسب با اندازه صفحه آنها تغییر میکنند تا تصویری واضح تر و کاربردی‌تر از سایت نشان دهد.
  • خروجی سایتی که در وب مهر طراحی میشود برای تمامی مرورگرها مناسب بوده و در همه‌ی آنها به زیبایی به نمایش در خواهد آمد.
  • پس از پایان طراحی اگر نیاز به تغییر سایت یا اضافه کردن قابلیت جدید باشید ما پشتیبانی کاملی به شما ارائه خواهیم داد. همچنین افزودن محتوی جدید و به روز را میتوانید به ما بسپارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در باره طراحی سایت در مشهد و یا مشاوره رایگان با وب مهر تماس بگیرید.

تلفن: 44447515 - 021

دریافت مشاوره و استعلام

image