نرم افزار تولید محتوا با گوشی


18 اسفند 1400

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2022-03-12T12:42:11+03:30
نرم افزار تولید محتوا با گوشی

نرم افزار تولید محتوا با گوشی

این دستگاه های کوچک اکنون بخشی از زندگی روزمره ما هستند، هم از نظر شخصی و هم حرفه ای، به ویژه از طریق برنامه های کاربردی تلفن همراه. در یک شرکت، استراتژی محتوا برای دیده شدن، پیگیری در شبکه های اجتماعی و تقویت حضور آن در شبکه در مواجهه با مشتریان بالقوه و رقبا ضروری است. نرم افزارها هر روز در حال افزایش هستند و کاربرد آنها برای مدیریت زندگی روزمره شما بیش از پیش آشکار می شود. برای این منظور، هر شرکتی باید این سوال را از خود بپرسد: آیا باید یک اپلیکیشن موبایل راه اندازی کنیم؟

نرم افزار تولید محتوا با گوشی

تعریف استراتژی محتوا

استراتژی محتوا یک استراتژی دیجیتال است، اما همچنین یک استراتژی ارتباطی برای یافتن جایگاه خود در وب و این به روشی پایدار است. بدین ترتیب شرکت شما از طریق روش‌های مختلف در مقابل رقبا امتیاز می‌گیرد و دید خود را افزایش داده و سایت خود را تقویت می‌کند. اگر شرکت شما در شبکه قابل مشاهده نباشد، نمی تواند در برابر رقبای مستقیم خود ظاهر شود. بنابراین، به خاطر محتوای باکیفیت، که برای سئو نوشته شده و با کلمات کلیدی مناسب منتشر شده است، سایت شما توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو شناسایی می شود. بنابراین، با کلمات کلیدی مرتبط، ارجاع در موتورهای جستجو باعث می شود که وب سایت شما در صفحات اول نتایج رتبه بندی شود. در واقع، مهم است که بدانید یک کاربر اینترنتی (مشتری بالقوه)، به دنبال اطلاعات سایت های پایین نیست. بنابراین، این قابلیت به شما این مزیت را می دهد که به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشید و سبد مشتریان خود را گسترش دهید. در نهایت، هنگامی که شرکت شما به لطف استراتژی محتوای شما در شبکه بیشتر قابل مشاهده است، قادر خواهد بود:

جذب مشتریان.

افزایش فروش.

شهرت خود را افزایش دهید.

به کاربران اینترنت اجازه دهید اطلاعات آن، آخرین محصولات آن را منتقل کنند.

علاوه بر این، شبکه های اجتماعی تأثیر غیرمستقیم بر ارجاع طبیعی سایت شما دارند. با توسعه دید و محبوبیت خود از طریق شبکه های اجتماعی، ترافیک واجد شرایطی را در وب سایت خود ایجاد می کنید. شبکه های اجتماعی همچنین می توانند تعداد لینک هایی که به سایت شما اشاره می کنند را افزایش دهند.

با این حال، می دانیم که محبوبیت یک سایت، تعداد بازدیدکنندگان و لینک ها بر ارجاع مشتریان تأثیر می گذارد و سیگنال های مثبتی را برای موتورهای جستجو تشکیل می دهد. بنابراین، تلاش برای توسعه حضور خود در شبکه‌های اجتماعی با استفاده از استراتژی محتوا، در واقع یک اهرم کسب برای بازرگانان الکترونیکی است.

معرفی نرم افزار تولید محتوا با گوشی

Canva

این نرم افزار هم از طریق تلفن و هم از طریق رایانه قابل دسترسی است. این نرم افزار تولید محتوا با گوشی  مطمئنا کامل ترین ابزار برای ایجاد محتوا برای شبکه ها است. همچنین یکی از محبوب ترین ها است زیرا به شما امکان می دهد تصاویر را برای همه رسانه های ارتباطی ارسال کنید و دارای قالب های متنوعی است. این برنامه الگوهای داستانی مختلف را بر اساس موضوع طبقه بندی می کند: بسیار کاربردی برای داشتن چندین داستان مختلف می باشد. به شما امکان می دهد برای همه رسانه ها محتوا ایجاد کنید. قابل دسترسی روی گوشی و کامپیوتر است. انتخاب زیادی از قالب ها و گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد.

نیچی

بافت‌ها، تصاویر، دفترچه‌نویسی و تفاوت‌های ظریف گزینه‌هایی است که به شما امکان می‌دهند محتوای زیبایی ایجاد کنید. با استفاده از این نرم افزار تولید محتوا با گوشی، محصولات جدید به طور منظم در برنامه ظاهر می شوند.

Prequel

به لطف این نرم افزار تولید محتوا با گوشی کاملا فکر شده، می‌توانید متن، جلوه‌های صوتی، صدا و حتی گیف را به ویدیوهای خود اضافه کنید. طراحی شده برای شبکه های اجتماعی، می توانید فایل خود را مستقیما به اینستاگرام ارسال کنید. به صورت خلاصه می توان گفت بدون نیاز به دانش گسترده ویرایش ویدئو، به شما امکان می دهد محتوای متناسب با شبکه های اجتماعی را به دست آورید و جلوه های اصلی را بر اساس موضوع ارائه می دهد.

VSCO

این نرم افزار تولید محتوا با گوشی علاوه بر اینکه یک اپلیکیشن بسیار خوب برای بهبود آسان عکس های شخصی شماست، یکی از کامل ترین ابزارها در پردازش تصویر نیز می باشد. این برنامه دارای طیف وسیعی از فیلترها هست. به شما امکان ویرایش عکس‌ها و همچنین ویدئوها را می‌دهد. قابلیتی برای افزودن ایموجی به ویدیوها ارائه می دهد.

Snapseed

شما با استفاده از این نرم افزار تولید محتوا با گوشی می‌توانید مانند اینستاگرام از فیلترهای پیش‌فرض استفاده کنید اما این نرم افزار پیشرفته تر می باشد. این نرم افزار به شما امکان می دهد فقط یک قسمت از تصویر را روتوش کنید. دارای فیلترها و گزینه های خلاقانه زیادی است.

نرم افزار تولید محتوا با گوشی

مزایای تولید محتوا با گوشی

مشهور شدن محصولات شما

شرکت شما که از طریق محتوای با کیفیت، متنوع و کامل برجسته می شود، در بین مخاطبان محبوبیت پیدا می کند. در واقع، با هر انتشار جدید توسط نرم افزار تولید محتوا با گوشی، می توانید روی نظرات، اشتراک گذاری ها و سایر اقدامات اجتماعی کاربران اینترنت حساب کنید.

تماس داشتن با مشتریان خود

به لطف نرم افزار تولید محتوا با گوشی، نیازی به واسطه نیست، شما در تماس مستقیم با مشتریان بالقوه خود هستید. برخلاف شبکه‌های اجتماعی که شما را در رقابت دائمی با سایر بازیکنان در زمینه فعالیت خود قرار می‌دهند، اپلیکیشن موبایل ارتباط ممتازی را با مشتریان شما ارائه می‌دهد. بسته به ماهیت آن، برنامه همچنین می تواند دروازه ای برای مشتریان بالقوه شما باشد. با دانستن اینکه چگونه مفید باشید، باعث می‌شوید مشتریان بالقوه بخواهند درباره شما بیشتر بدانند و از خدمات شما استفاده کنند.

حضور بدون دخل و تصرف

به محض اینکه کاربر احساس نیاز کند، با یک اپلیکیشن گوشی هوشمند مشورت می شود. او می تواند انتخاب کند که اعلان ها را دریافت کند، اما اجباری نیست. این روش ارتباطی از طریق نرم افزار تولید محتوا با گوشی در زندگی مشتری مزاحم نیست. بنابراین با استفاده از نرم افزار تولید محتوا با گوشی درک کاربر از شرکت شما مثبت است. در عین حال، اعتماد آنها را در تجارت خود تقویت می کنید.

جهت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار تولید محتوا با گوشی می توانید از طریق پل های ارتباطی درج شده تماس حاصل نمایید.

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *