هزینه طراحی سایت با وردپرس


09 شهریور 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2020-10-19T02:05:31+03:30
هزینه طراحی سایت با وردپرس

وردپرس و جوملا جز سیستم های مدیریت محتوا یا CMS هستند که بسیار مورد استفاده در طراحی و ساخت سایت قرار میگیرند و مزایای بسیاری دارند. وردپرس از سیستم های محبوبی است که بسیار مورد استفاده افراد برای ساخت و طراحی سایتشان قرار میگیرد. به این دلیل که کار کردن با این سیستم مدیریت محتوا بسیار راحت است مخصوصا برای افرادی که با اینگونه سیستم ها آشنایی زیادی ندارند. طراحی سایت وردپرس بیشتر با قالب های آماده صورت میگیرد در نتیجه هزینه ی کمتری نیز شامل میشود. آنقدر تنوع قالب ها زیاد شده است که میتوانید به راحتی با کمترین هزینه و با قالبی که تاکنون از ان استفاده نکرده اند، سایت خود را طراحی کنید.

هزینه طراحی سایت با وردپرس

عواملی که بر هزینه طراحی با وردپرس تاثیر گذارند به شرح زیر میباشند:

 • نوع وبسایت در هزینه طراحی موثر است. دسته بندی وبسایت ها بسیار زیاد است. از وبسایت خبری گرفته تا وبسایت های شخصی که هرکدام ساختار و استراتژی های مخصوص به خود را دارند و به همین منوال هزینه های آن ها نیز متفاوت است.
 • رعایت کردن استاندارد های عمومی در سایت بسیار مهم هستند. فاکتورهای عمومی میتوانند میتوانند شامل رابط کاربریUI، responsive بودن سایت، رعایت اصول کدنویسی که همه این موارد بر هزینه تاثیر دارد. هرچه زمان و انرژی بیشتری صرف طراحی شود به هزینه آن اضافه خواهد شد.
 • سایت وردپرس بر روی هاست بارگذاری شده و سپس دامنه و هاست تنظیم خواهند شد. در این مرحله ایمن سازی باید انجام شود در غیر این صورت سایت شما هک خواهد شد.
 • زمانی که سایتتان راه اندازی میشود هیچ محتوایی در ان موجود نیست. این محتوا میتواند شامل متن، عکس، اطلاعات تماس و... میباشد و قرار دادن این محتوا اگر توسط خودتان باشد هزینه ای ندارد مگر اینکه به یک متخصص این کار را بسپارید تا بر اساس اصول سئو این کار را انجام دهد که هزینه بر میباشد.
 • آموزش نحوه کار کردن با این سیستم هزینه بر میباشد. این آموزش میتواند به صورت ساخت فیلم آموزشی توسط همان کارکنان شرکتی که سایت را طراحی کرده، باشد یا میتواند از طریق فایل متنی یا یک جلسه حضوری این اموزش انجام شود.
 • زمانی که طراحی سایت تمام شد، احتمال اینکه کاربر در نحوه ی به روزسانی یا نحوه کار کردن با سیستم با مشکلاتی روبرو شود زیاد است. در این مواقع پشتیبانی این خطاها و مشکلات را رفع خواهد کرد. نحوه پرداخت هزینه ان میتواند بصورت ماهانه یا سالیانه باشد.
 • عوامل دیگری مثل زیبایی سایت، کیفیت کدنویسی و واکنش گرا بودن سایت میتواند روی هزینه طراحی با وردپرس تاثیر بگذارد.

برای ظاهر و صفحه بندی وردپرس به قالب نیاز دارید. در قالب تمام بخش ها و چیدمان های وبسایت مشخص میشود و پلاگین ها روی آن نصب میشوند. این قالب ها میتوانند در انواع مختلفی تولید شوند. هم میتوانند به سفارش شما و اختصاصی تولید شوند هم از قالب های آماده میتوان استفاده کرد. یادتان باشد قالب آماده ای که انتخاب میکنید ویژگی های زیر را دارا باشد:

 • قابلیت تنظیم و توسعه بیشتری را داشته باشد و نیز منعطف باشد.
 • عملکرد آن خوب باشد مثلا بخاطر سنگین محتوای وبسایت، سرعت آن را کاهش ندهد.
 • طوری نباشد که لازم باشد آن را سالیانه آپدیت کرد.
 • از لحاظ امنیتی با مشکلی روبرو نشود و برای سئو نیز مناسب باشد.

به کمک وردپرس میتوانید انواع وبسایت ها را از وبلاگ گرفته تا سایت های شرکتی و فروشگاهی را راه اندازی کنید. هزینه طراحی با وردپرس با توجه به امکانات مورد نیاز هر سایت متفاوت است. مثلا طراحی سایت شرکتی با توجه به امکانات نسبت به سایت های فروشگاهی هزینه های کمتری دارند. نیاز است که مشخص کنید ساییتان با چه سیستم مدیریت محتوایی قرار است توسعه داده شود. بعد از انتخاب آن وارد جزئیات کار شوید.

بدون نظر

  اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *