هزینه طراحی سایت حرفه ای


09 شهریور 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2020-10-19T02:04:50+03:30
هزینه طراحی سایت حرفه ای

برای راه اندازی کسب و کار خود علاوه بر اینکه سایتتان میتواند ساده و کم هزینه تر باشد، به صورت حرفه ای نیز میتوانید آن را طراحی کنید و این بسته به انتخاب شما دارد. هزینه هایی که سایت های حرفه ای دربرمیگیرند به نسبت بیشتر هستند. این نوع سایت ها بر اساس خواسته ها و سلیقه مشتری کدنویسی میشوند.

هزینه طراحی سایت حرفه ای

برای سایت های اختصاصی و حرفه ای امکانات تخصصی نیز در نظر گرفته میشود که مجددا به درخواست مشتریان این امکانات اضافه شده و در هزینه طراحی تاثیرگذار است. معمولا این امکانات بسیر مهم هستند و بهتر است در طراحی سایت مورد توجه قرار بگیرند. این امکانات به شرح زیر میباشند:

  • بازدهی و سرعت سایت است که عوامل متفاوتی روی سرعت سایت تاثیر میگذارند. بخشی از این عوامل شامل دستورات و کدهایی است که برنامه نویسان از همان ابتدای طراحی وبسایت آن را نوشته و اعمال میکنند. دیگر عوامل شامل عکس ها و فیلم هایی است که با اینکه کم حجم هستند ولی با کیفیت میباشند و در وبسایت شما قرار میگیرند و باعث میشود سرعت سایتتان کاهش پیدا نکند. همانطور که میدانید هرچقدر سرعت بارگذاری وبسایت بیشتر باشد کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد و نیز در رتبه سئوی سایتتان بی تاثیر نیست.

 

  • پنل مدیریتی است که وبسایت شما را به یک وبسایت حرفه ای تبدیل خواهد کرد زیرا باعث میشود برای مدیریت بهتر سایت بتوانید به آپشن های سایت خود دسترسی داشته و دائم آن ها را به روز کنید و امکانات آن را اضافه کنید.

 

  • ترافیک سایت و تعامل کاربران با سایت است که باید تعداد ترافیک روزانه و نیز ورودی و خروجی کاربران تعیین شود.

بعضی وبسایت ها فقط متون خاصی را نمایش میدهند و نسبت به کلیک های کاربر عکس العملی نشان نمیدهند. بعضی دیگر از وبسایت ها هستند علاوه بر مطالب متنوع، نسبت به هر کلیک کاربر عکس العمل خاصی را نمایش میدهند و با کاربر در تعامل هستند. این موارد در طراحی یک وبسایت بسیار مهم هستند.

 

  • دامنه پسوندی است که بعد از نام وبسایت قرار میگیرد. مثلا در www.webmehr.com، پسوند com. در این  ادرس دامنه میباشد. دامنه های متنوعی از جمله ir.، org. وجود دارند که هرکدام کاربردها و هزینه خاص خود را دارند.

 

  • زمانی که صرف میشود در هزینه ها تاثیر دارد. اگر مشتری بخواهد از قالب های آماده استفاده کند در این صورن زمان کمتری گرفته و هزینه نیز کمتر میشود ولی اگر میخواهد قالب های سایتش از صفر تا صد طراحی شوند در نتیجه زمان بیشتری را گرفته و هزینه بیشتر خواهد شد.

 

  • محتوا گذاری و مدیریت سایت؛ زمانیکه طراحی سایتتان توسط شرکت مورد نظر به پایان رسید، محتوا گذاری و مدیریت سایتتان را برعهده خواهد گرفت و بصورت ماهیانه یا سالیانه هزینه ای را دریافت خواهد کرد.

 

  • هاست از دیگر عواملی است که روی هزینه طراحی تاثیر میگذارد. درواقع هاست فضایی است که اطلاعات وب سایت شما روی آن قرار میگیرد.هاست قابل ارتقا میباشد و باید هزینه ای را برای ارتقای آن بصورت سالانه در نظر گرفت.

 

برای راه اندازی کسب و کار خود سعی کنید به سمت طراحی سایت با قیمت های ارزان نروید زیرا شرکت هایی که قیمت بسیار ارزان را از مشتریان دریافت میکنند برای ساخت سایت از روش های قدیمی استفاده میکنند در عین حال از جدیدترین قالب ها استفاده میکنند که ظاهر خوبی را نشان دهد در نتیجه در آینده با سایتتان به مشکل برخواهید خورد. پیشنهادم به شما این است برای شروع کارتان، پایه سایتتان را جای محکم بکوبید و بصورت حرفه ای آن را طراحی کنید. به طور حتم هزینه ی بالایی را باید پرداخت کنید ولی ارزش آن را دارد که قوی جلو بروید و زودتر پیشرفت کنید.

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *