هشتگ آماده اینستا


28 مهر 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2021-12-19T19:21:08+03:30
هشتگ آماده اینستا

هشتگ های اینستاگرام میتوانند از راه های تاثیر گذار در افزایش تعداد کاربران و افزایش مشتری در پیج شما به حساب بیایند. از ان جایی که هر هشتگ نشان دهنده محتوای خاص خود میباشد به همین دلیل استفاده درست از آن ها بسیار اهمیت دارد. اگر هشتگ های مناسبی را برای یک پست انتخاب نکنید و مرتبط با موضوع محتوای شما نباشد هیچ وقت تاثیری روی پیشرفت پیج شما نخواهد داشت. هشتگ ها انواع متفاوت و دسته بندی های مختلفی دارند که بسته به نوع محتوا و موضوع هر پیج مورد استفاده هر فرد قرار میگیرند. در ادامه با انواع مختلف هشتگ ها آشنا خواهید شد.

اگر برای طراحی سایت اقدام کردید جالب است بدانید که شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام در توسعه آن نقش بسیاری خواهد داشت. بعد از طراحی سایت در هر زمینه مانند طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و ... ، میتوانید به فکر راه اندازی پیجی در اینستاگرام باشید و با استفاده دست از هشتگ‌ها، به آن رونق ببخشید.

هشتگ آماده اینستا

 •  Community Hashtags یا همان هشتگ های جامعه

مجموعه ای از هشتگ ها هستند که نقطه نظرات مشابه مربوط به افراد مختلف را در خود جای داده اند. این گروه از هشتگ ها در افزایش فالور بسار موثر هستند. استفاده کردن از این نوع هشتگ ها در پست ها و استوری های خود باعث میشود به افراد و گروه های بسیار زیاد و مختلفی دسترسی پیدا کنید. از جمله هشتگ های جامعه که باید در پست های مربوط به خودشان، مورد استفاده قرار بگیرند شامل:

 1. هشتگ های مربوط به محصولات یا خدمات مربوطه مثل #کیف یا #کافیشاپ
 2. هشتگ های مربوط به صنعت شما مثل #عکاسی_طبیعت
 3. هشتگ های مکان های متفاوت مثل #برج_میلاد
 4. هشتگ های روزهای خاص مثل #روز_مادر
 5. هشتگ های روزانه مثل دوشنبه_های_ورزشی

 

 • هشتگ های برند

این نوع هشتگ مخصوص کسب و کار و بیزینس شما میباشد و نوعی برند برای پیج شما محسوب خواهد شد. در بعضی مواقع این هشتگ ممکن است، هشتگ برند شما نباشد ولی مرتبط با محصولاتتان باشد. زمانی که فالورهایتان از هشتگ های برند شما در پست هایشان استفاده کنند، در نتیجه باعث میشود کاربران بیشتری با صفحه کاریتان آشنا شوند و این موضوع بسیار به نفع شما خواهد شد.

 • هشتگ های کمپین

نوعی دیگر از دسته بندی های هشتگ ها هستند که عمر کوتاهی دارند زیرا مربوط به یکسری کمپین های خاص هستند که برای رویدادهای مخصوصی برگذار میشوند و وجودشان همیشگی نیست.

تلاشتان بر این باشد که از هشتگ های مناسبی در پست های خود استفاده کنید در غیر این صورت بعد از مدتی دارای مخاطبانی میشوید که به محصولات شما علاقه ای نداشته در نتیجه رشد پیج شما کاهش پیدا میکند. علاوه بر این موضوع لطفا از قرار دادن هشتگ ها به صورت تصادفی یا بدون فکر خودداری کنید و بجای آن میتوانید دقت و تحقیق کنید که علاقه مخاطبان شما بیشتر چه چیزهایی است. باید محتواهای شما بر اساس علاقه مخاطبانتان بوده و هشتگ های مرتبط با آن ها را استفاده کنید.

نکاتی که شاید دوست داشته باشید بدانید:

 • اگر فردی پیج Private دارد و زیر پست هایش از هشتگ های مختلف استفاده میکند، پست او در در صفحه هشتگ ها نشان داده نمیشود.
 • برای نوشتن هشتگ نباید بین کلمات فاصله انداخته و از کاراکترهای خاصی مثل $، & و ... استفاده شود اما اعداد قابل استفاده هستند.
 • شما فقط میتوانید به پست های خود هشتگ اضافه کنید نه پست های دیگران.

در ادامه یکسری از هشتگ های محبوب در موضوعات مختلف آورده شده است که میتوانید آن ها را کپی کرده و در پست های خود استفاده کنید.

 • محبوب ترین ها

#عشق #ایران #تهران #اینستاگرام #لایک / wearabletherapy #FightForOurMarriage #tweegram# #photooftheday

 • عاشقانه

#دوستت_دارم #دوستت_دارم_تا_ابد #دوستت_دارم_هوارتا_بهترین #دوستت_دارم_خدا / hugs #romance #forever# #girlfriend #boyfriend

 • باران

#باران_میبارد_امشب #بارون #باروني #بارونى #هوای_بارونی #هوای_بارانی / puddle #umbrella #instagood# #gloomy #rainyweather

 • رستوران

#چنجه_کباب_مخصوص #چنجه_کباب #چنجه_گوسفندی #دنده_کباب #کباب_دنده

 • مدرسه

#ناظم #مدیر_مدرسه #کلاس_درس #همکلاسی #همکلاس #همکلاسیها #همکلاسیا / FightForOurMarriage# #teacher #teachers #student #students

 • نوروز

#حاجی_فیروز #سفره_هفت_سین #ماهی_قرمز_عید #نوروزتان_پیروز #سال_نو

 • خودرو

#تعمیرگاه #نمایندگی_مجاز_فروش #نمایشگاه_ماشین #تیونینگ #آفرود #خودروامروز / driver #sportscar #vehicle# #vehicles #street #road #freeway #highway #sportscars

هشتگ ها در اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار هستند. این روزها هشتگ ها به برچسب برای مطالب مختلف تبدیل شده اند و برای موضوعات مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. بعد از اتمام طراحی سایت، اینستاگرام راهی برای شناخته شدن محصولات و خدمات شما میباشد. شرکت طراحی وب سایت شما میتواند در راه اندازی پیج کاری شما، کمکتان کند. طراحی سایت ارزان نیز میتواند توسط شرکت برای شما انجام شده و بعد از آن کارهای مربوط به سئو سایت آن انجام شود.

دریافت مشاوره و استعلام

image

بدون نظر

  اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *