کلید موفقیت در کسب درآمد به صورت آنلاین


12 بهمن 1400

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2022-02-01T16:22:09+03:30
کلید موفقیت در کسب درآمد به صورت آنلاین

طراحی وب سایت یکی از راه های آنلاینی است که در دنیای امروز می توانید به واسطه آن کسب درآمد کنید. برای اینکه بتوانید به خوبی در کار خود موفق شوید لازم است که با اصول این کار و نحوه محتوانویسی سایت به طور کامل آشنا شوید تا بتوانید در این راه موفقیت کسب کنید. اگر هدف شما از راه اندازی و طراحی سایت کسب درآمد بیشتر است، به شما توصیه می شود که این مقاله را مطالعه کنید.

یافتن علاقمندی

اولین و مهمترین کلید موفقیت در طراحی سایت و کسب درآمد به صورت آنلاین این است که علاقه خودتان را پیدا کنید. در واقع بیش از آنکه به میزان درآمد یا بازدهی کار مورد نظر فکر کنید، به این فکر کنید که چقدر به این کار علاقه دارید تا هر وقت که به مشکلی برخورد کردید، به سرعت کار آنلاین مورد نظر را کنار نگذارید و بتوانید به کسب درآمد عالی برسید.

 

کلید موفقیت در کسب درآمد به صورت آنلاین

 

استخدام مشاور

باید به این موضوع توجه کنید که بیش از شروع کار آنلاین، شما به احتمال زیاد خیلی تجربه ای در این زمینه ندارید، پس بهتر است که یک مشاور ماهر و باتجربه استخدام کنید تا بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند. به طور مثال یک مشاور ماهر به خوبی می تواند شما را در انتخاب محتواهای مختلف، نحوه نوشتار آن و یا استخدام فردی که بتواند به خوبی این کار را انجام دهد، راهنمایی کند.

 

کلید موفقیت در کسب درآمد به صورت آنلاین

 

تکنیک های مختلف فروش و بازاریابی

برای اینکه بتوانید در کسب درآمد به صورت آنلاین به موفقیت برسید، لازم است که از تکنیک های مختلف و جدید استفاده کنید تا بتوانید فروش خوبی داشته باشید. در واقع در کارهای آنلاین، محتوایی که تهیه می کنید یکی از مهمترین تکنیک‌ هایی است که از همه چیز بیشتر اهمیت دارد چرا که محتوا، دیدگاه و هدف شما را به مخاطب انتقال می دهد و این گونه می توانید به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با مشتریان

مشتریان بزرگترین برگ برنده شما در راه کسب موفقیتتان هستند، باید سعی کنید مدام با آن ها در ارتباط باشید و از خواسته‌ های آن ها آگاه شوید و بتوانید بهترین خدمات آنلاین را در اختیار آن ها قرار دهید.

ثبت نام و اطلاعات مشتریان احتمالی

برای رسیدن به موفقیت در کسب درآمد بیشتر در هر شغلی، همواره نیاز است که توجه مشتریان را به خودتان جلب کنید. کسب و کار اینترنتی و آنلاین نیز از این قاعده مستثنا نیست. در واقع همان طور که قبلا گفته شد باید به محتوای تولید شده، بسیار توجه کرد. محتواهای متنی، صوتی و ویدیوئی تمامی آن ها کلیدی از این جریان موفقیت هستند. در ادامه مرحله به مرحله یک ترفند عالی و یکی از چند کلید جلب مشتری و درآمد بیشتر و در نتیجه راه رسیدن به موفقیت را به شما نشان خواهیم داد.

 1. در ابتدا لازم است که یک محصول رایگان را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید و عنوان این محصول باید یکی از خصوصیات زیر را دارا باشد:
 • یکی از بزرگترین علاقه مندی های مخاطبان باشد.
 • یکی از بزرگترین مشکلات مخاطبان باشد.

    2. در ادامه محتوا محصول را به گونه ای به مخاطبان معرفی می کنید که گویی یکی از پرفروش ترین محصولات شما است. همچنین نیاز است که چند خط  در رابطه با محصول مورد نظر بنویسد که این اطلاعات عبارتند از:

 • معرفی اجمالی خودتان
 • معرفی اجمالی ویژگی های محصول
 • معرفی نحوه چگونگی کمک رسانی به آن ها
 • پیشنهاد به مشتریان برای خرید کالا

  3. پس از اینکه مخاطب مورد نظر شما ترغیب شد که محصول را به صورت آنلاین سفارش دهد، باید یک فرم اطلاعاتی به او ارائه شود. اگر شما به خوبی توانسته باشید اعتماد او را با محتوای جذاب خود جمع کرده باشید، مخاطبتان به راحتی فرم اطلاعاتی مورد نظر که شامل نام، ایمیل و مشخصات فردی است را پر می کند.

   4. پس از پر کردن فرم، لازم است که مخاطب به صفحه بعدی هدایت شود تا بتواند محصول رایگان را به صورت آنلاین سفارش دهد.
حال شما اطلاعات کامل مخاطب مورد نظر خود را در اختیار دارید و چون ایمیل وی را دارید، به راحتی می توانید برای وی محتواهای مفید را به فاصله 2 تا 3 روز ایمیل کنید.

  5. حالا زمان آن رسیده است که در ایمیل ششم یا هفتم خود محصول و محتوای مورد نظر خود را معرفی کنید و از بازدید کننده درخواست کنید تا محصول مورد نظر را خریداری کند.

فروش محصولات و خدمات

حالا که با یکی از چند کلید موفقیت در کسب درآمد آنلاین آشنا شدید، زمان آن رسیده است که با کلید بعدی موفقیت در کسب درآمد آنلاین آشنا شوید. در این راه لازم است که صفحه فروش محصولات خود را با محتوایی کاملتر، قدرتمندتر از قبل کنید، برای این کار باید به نکات زیر توجه کنید:

 • در صفحه محصول باید تلاش کنید تا اطلاعات کاملی از ویژگی های محصول قرار دهید.
 • باید تصور کنید که قرار است که محصول را به دوستتان معرفی کنید، پس سعی کنید اطلاعات را در همین اندازه خوانا و قابل فهم بنویسید.
 • باید اطلاعات محصول را به گونه ایی بنویسید که گویی قرار است که زندگی وی را متحول کنید.
 • در همین صفحه، قسمتی را مشخص کنید و نظرات و توصیه های مثبت مشتریان خود را قرار دهید.
 • همچنین نیاز است که چندین عکس از محصول را قرار دهید. البته می توانید فقط به یک عکس نیز بسنده کنید.
 • نیاز است که از تبلیغات قوی برای فروش محصولات خود استفاده کنید.
 • با چندین بانک قرارداد ببندید تا بتوانید از درگاه های آن ها در سایت خود استفاده کنید و این گونه افراد بدون دغدغه بتوانند از سایت شما خریداری کنند.

 

کلید موفقیت در کسب درآمد به صورت آنلاین

 

معرفی کسب و کارتان به رسانه ها

آخرین کلید موفقیت در کسب و درآمد آنلاین این است که قسمتی از صفحه خود را به رسانه ها اختصاص دهید. در آن صفحه لازم است تا اطلاعات مختلفی قرار دهید که این اطلاعات عبارتند از:

 • اطلاعات شخصی
 • اطلاعات در مورد نوع کسب و کارتان
 • اطلاعات محصولاتتان
 • عکس محصولاتتان

با این کار رسانه ها بهتر بتوانند در مورد محتوای کسب و کار شما خبر رسانی کنند. حتی می توانید اعلام آمادگی کنید که می توانید با هر گونه نشریه ای مصاحبه کنید و برای این کار یک فرم در همین صفحه قرار دهید تا افراد علاقه مند آن را پر کنند و بتوانند با شما مصاحبه کنند.

حالا که مشتری را ترغیب کرده اید تا جنس مورد نظر را از شما بخرید، در واقع فقط نیمی از معامله حل شده است و نیمی دیگر از معامله به این صورت است که شما جنس مورد نظر را بسته بندی کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن، جنس را برای مخاطب مورد نظر بفرستید تا معامله کامل شود.

در این مقاله تلاش شد تا چندین راه کار کلید موفقیت در کسب درآمد با طراحی سایت و به صورت آنلاین به شما معرفی شود. بیش از اقدام به طراحی هرگونه سایتی از جمله طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی، شرکتی و ... لازم است که علاقه مندی خود را پیدا کنید، سپس با افراد با تجربه مشورت کنید و سعی کنید با بروزترین تکنیک‌ها بیشترین فروش را داشته باشید.

هرگز فراموش نکنید که مهمترین و تاثیرگذار ترین کلید موفقیت در کسب و کار آنلاین، انتخاب بهترین محتوا است زیرا بیشترین تاثیر را در سئو سایت دارد. لازم به ذکر است که اگر یک طراحی سایت ارزان هم داشته باشید، محتوا مهمترین عامل در پیشرفت سایت میباشد. امیدوارم که مطالب این سایت برای شما مفید واقع شده باشد.

 

دریافت مشاوره و استعلام

image

بدون نظر

  اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *