گالری جهان

گالری جهان

نمونه کار طراحی سایت

jahangallery.com

شرکت گالری جهان در زمینه یکسری از موارد تزیینی دکوراسیون داخلی از جمله مبلمان خانگی ، پارچه های مبلی و پرده ایی فعالیت میکند و این محصولات را به مشتریان خود عرضه میدارد. این شرکت انحصاری چندین برند از کشورهای معتبر مانند ایتالیا و ترکیه را دارا میباشد. شرکت گالری جهان از طریق همکاری با شرکت وب مهر، سایت وردپرس خود را طراحی کرده و موقعیت شغلی خود را توسعه داده است. این شرکت جزء شرکت‌هایی است که محصولاتی استاندارد، باکیفیت و به‌روز را به مشتریان خود ارائه میدهد.

ویژگی‌های سایت وردپرسی گالری جهان

  • دو زبانه بودن سایت (انگلیسی و فارسی)

شرکت گالری جهان در زمره شرکت‌هایی است که به دلیل داشتن برندهای انحصاری با کشورهای دیگر مثل ایتالیا و ترکیه در ارتباط است و همچنین شرکت‌های دیگر ممکن است از سایت دیدن کنند، به همین دلیل دو یا چند زبانه بودن سایت از موارد ضروری در اینگونه از سایت‌ها نیباشد. در سایت گالری جهان دو زبان انگلیسی و فارسی طراحی شده اند که کار را با سایت برای همگان راحت‌تر کنند.

  • دسته بندی محصولات

دسته بندی محصولات در سایت به مشاهده کالاها توسط کاربران کمک میکند که اینکار آسانتر و بدون سردرگمی انجام شود. همچنین در رتبه سایت نیز موثر میباشد. در سایت گالری جهان دو دسته بندی از محصولات موجود است که شامل پارچه پرده‌ای و پارچه مبلی میباشد.

  • امکان قرار دادن تصاویر هر محصول به صورت اسلاید شو

زمانیکه وارد یکی از دسته بندی‌ها شده و روی یکی از محصولات کیلیک میکنید، تصاویر مانند فیلم پشت سر نمایش داده میشوند و این قابلیت برای تصاویر هر محصول از سایت گالری جهان قرار داده است. این قابلیت بسیار جذاب بوده و مشتری را بیشتر به خود جذب میکند.

  • ایجاد آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی در صفحه اصلی سایت

از راه‌های ارتباطی و توسعه دادن بیشتر در کسب و کار، شبکه ‌های اجتماعی هستند که وجودشان در سایت ضروری است.

  • امکان قرار دادن بنر در صفحه اصلی سایت

برای مشاوره همین حالا تماس بگیرید!

دریافت مشاوره و استعلام

image