دستمزد تولید محتوا


16 خرداد 1401

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2022-06-06T16:35:56+04:30
دستمزد تولید محتوا

 

دستمزد تولید محتوا

تولید محتوا به منظور افزایش تخصص شرکت در یک موضوع خاص، ایجاد محتوا در محتوای برند باعث می شود که خود برند قابل مشاهده باشد. بنابراین در بازاریابی محتوا، تنها هدف مشهور شدن برند نیست، بلکه بیشتر پاسخگوی نیازهای مخاطب است. وقتی  می خواهید در وب سایت فعالیت داشته باشید، ناگزیر با ارزیابی دستمزد تولید یک وب سایت مواجه می شوید. هزینه تولید محتوا بسته به زمان صرف شده برای پروژه متفاوت است. در ادامه در مورد دستمزد تولید محتوا بیشتر خواهیم گفت.

دستمزد تولید محتوا

دستمزد تولید محتوا

تفاوت قیمت و دستمزد تولید محتوا را می توان با چندین عامل توجیه کرد. اول از همه، تخمین مدت زمان لازم برای تولید محتوا زمان می برد. هرچه محتوا باید دقیق تر باشد، زمان بیشتری می برد. این بستگی به پروژه و انتظارات مشتری دارد. اکثر مشتریان بودجه ای 2 تا 3 برابر کمتر از آنچه برای برآورده کردن انتظاراتشان نیاز است می خواهند بپردازند. بسته به شرکت تولید محتوا و زمانی که تصمیم گیری شامل یک یا چند نفر می شود، غیر معمول نیست که دستمزد تولید محتوا دو برابر شود. از آنجایی که هر مشتری متفاوت است، اغلب تعیین این مبلغ از قبل بسیار دشوار است. افزودن ستون‌های کناری، فرم‌ها و ویژگی‌های پیشرفته‌تر نیز به هزینه تولید اضافه می‌کند. اگر یک تم منحصر به فرد می خواهید، باید انتظار قیمت تولید بسیار بالاتری داشته باشید، حتی در برخی موارد دوبرابر. با این حال، باید در نظر گرفت که برای یک سایت دو زبانه، زمان یکپارچه سازی دو برابر می شود و برنامه ریزی عملکردهای مرتبط با چند زبانه مدتی طول می کشد.

 

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که شامل ایجاد محتوای آنلاین است که اطلاعات ارزشمند و مرتبطی را در اختیار مخاطبان شما قرار می دهد. از طریق این محتوا، مشتریان بالقوه علاوه بر کسب اطلاعات مفید، کسب و کار شما را کشف کرده و با آن آشنا می شوند. بازاریابی محتوا یکی از مؤثرترین راه‌ها برای دستیابی به مشتریان بیشتر آنلاین است و برای افزایش رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو ضروری است. محتوا دقیقا شامل چه مواردی است؟ محتوا شامل تعدادی دارایی است، از جمله:

پست های وبلاگ

محتوای طولانی

اینفوگرافیک

میکروگرافیک

فیلم های

محتوای رسانه های اجتماعی

به آخرین باری که نیاز به یافتن اطلاعات داشتید فکر کنید. اولین جایی که نگاه کردی کجا بود؟ به احتمال زیاد پشت رایانه خود نشسته اید یا تلفن خود را برداشته و به گوگل رفته اید. این منطقی است زیرا درصد بالایی از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شود. هنگامی که مردم مشاغلی مانند شما را به صورت آنلاین جستجو می کنند، شما می خواهید در بالای نتایج جستجو ظاهر شوید. و بازاریابی محتوا، همراه با بهینه سازی سئوی خوب می تواند شما را به این هدف برساند.

دستمزد تولید محتوا

قبل از پرداختن به تولید محتوا، انجام تحقیقات اولیه در مورد دستمزد تولید محتوا و سوابق کاری شرکت ها بسیار مهم است. تحقیق به شما امکان می دهد تا زمینه های بهبود سایت خود را مشخص کنید و به استراتژی محتوای شما جهت می دهد. متأسفانه، هیچ استاندارد صنعتی در مورد قیمت گذاری تحقیق محتوا وجود ندارد. هر شرکتی دستمز تولید محتوای خاصی را برای مشتریان در نظر می گیرند. شما می توانید با توجه به بودجه خود به شرکت انتخابی خود مراجعه نمایید.

چگونه هزینه ها را کاهش دهیم؟

به عنوان یک حرفه ای بازاریابی، سوال بودجه ای که باید به استراتژی خود اختصاص دهید باید در دستور کار بوده باشد. قبل از مشخص کردن بودجه برای دستمزد تولید محتوا، ضروری است که استراتژی خود را تنظیم کنید. سپس می توانید بودجه را با توجه به تلاش هایی که برای دستیابی به اهداف خود اختصاص می دهید تعیین کنید.

دستمزد تولید محتوا

بهترین روش ها برای کاهش هزینه بازاریابی محتوا

کیفیت را بر کمیت اولویت دهید

دوران محتوای انبوه و زیاد به پایان رسیده است. تولید انبوه محتواکه تنها هدف آن بهبود دید (و همچنان ارائه مقداری ارزش به کاربران اینترنت) بود، جای خود را به تولید با کیفیت داده است. شما می توانید با محتوای کمتر، اما بهتر انجام دهید (تولید 1 داستان بلند در هفته بسیار مرتبط تر از انتشار 3 داستان کوتاه و متوسط ​​در هفته است).

بازیافت محتواهای قدیمی

محتوای قدیمی خود را بازیافت کنید. بازیافت محتواهای قدیمی دو مزیت بزرگ دارد:

برای سئوی شما خوب است

ممکن است مقالاتی داشته باشید که چندین سال قدمت دارند و دیگر بازدید ایجاد نمی کنند: در صورت لزوم آنها را به روز کنید، اطلاعات جدید اضافه کنید و غیره. گاهی اوقات اقدام ساده اضافه کردن پیوندها، تصاویر، گیف های متحرک، ویدیوها یا بررسی متن، زندگی دومی به دستاوردهای شما می بخشد و آنها را قابل مشاهده تر و مرتبط تر می کند.

برای مخاطب شما خوب است

انتشار یک مقاله پس از به‌روزرسانی به شما امکان می‌دهد به خوانندگان جدیدی دسترسی پیدا کنید، کسانی که ممکن است قبلا فرصت مشورت با شما را نداشتند و اکنون پیدا می کنند. بدیهی است که این عملیات باید انجام شود تا ارزش افزوده واقعی به همراه داشته باشد. مثلا می توانید یک موضوع را در قالب های مختلف ارائه دهید.

مزایای درج محتوا در سایت

ارتباط با مشتریان

با تولید محتوایی که با مخاطبان شما مطابقت دارد، به آنها کمک می کنید تا مشکلاتشان را حل کنند و به بزرگترین سؤالاتشان پاسخ دهید، به مشتری ایده آل خود می گویید که در کنار آنها هستید. او مطمئنا از ملاقات با شخصی که به نظر او بیشترین توانایی را برای کمک به او در جستجوی حل مشکلاتش دارد، خوشحال خواهد شد.

امیدواریم مطالبی که در این پست در مورد دستمزد تولید محتوا برای شما ارائه گردید مفدی واقع شده باشد. شما می توانید قبل از اقدام به تولید محتوا توسط شرکتی، ابتدا تحقیقات اولیه را انجام دهید و سپس با آگاهی بیشتری به سراغ آن شرکت روید تا کارشناسان مجرب شرکت به روند ارتقای سایت شما بهتر کمک کنند. شرکت ما با گرفتن دستمزد تولید محتوای مناسب می تواند بهترین تولید محتوا را به شما ارائه دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستمزد تولید محتوای شرکت می توانید از طریق پل های ارتباطی درج شده اقدام نمایید.

 

                                                                                                                                               

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *