سایت هزاره اینفو


30 آبان 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2021-12-18T13:14:58+03:30
سایت هزاره اینفو

سامانه هزاره اینفو، از سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرده است و یکی از سامانه های اطلاع رسانی مناقضات و مزایدات میباشد. سرویس اطلاع رسانی هزاره اینفو با استفاده از آخرین ابزار و روش های فناوری، اطلاعات معتبر را جمع آوری و دسته بندی کرده و به صورت روزانه این اطلاعات و آگهی های مربوط به مزایده ها و مناقصه ها را منتشر میکند.

همانطور که اشاره شد بعد از جمع آوری اطلاعات با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، کارشناسان مجرب این اطلاعات را بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزارکننده و ارگان برگزارکننده دسته بندی کرده و از طریق روش های مختلف مثل ایمیل، وب سایت و فکس در اختیار کاربران قرار میدهند. سامانه هزاره اینفو با توجه به پیشرفت هایی که کرده است توانسته نماینده انحصاری GTMbids مناقصات بین المللی حوزه خاورمیانه را با توجه به زمینه فعالیت های تخصصی در اختیار کاربران قرار دهد.

سایت هزاره اینفو

از جمله خدماتی که سامانه هزاره اینفو در اختیار مشترکین قرار میدهد و میتوانند از خدمات جانبی آن ها نیز استفاده کنند شامل:

 1. مناقصات و مزایدات کشور

روزانه تعداد بسیار زیادی مناقصه و مزایده توسط کارفرمایان متفاوت در زمینه های متنوع و رسانه های مختلف در کل کشور منتشر میشود. نکته بسیار مهمی که برای سازمان ها بسیار مهم و حیاتی میباشد این است که از تمامی آگهی های اعلام شده در سریع ترین زمان ممکن اطلاع پیدا کنند. سامانه هزاره اینفو میتواند بهترین انتخاب سازمان هایی باشد که درآمدشان از این مناقصه ها و مزایده ها به دست می آید. سامانه هزار اینفو به روش های زیر اطلاعات مربوطه را برای کابران ارسال میکند:

 • دریافت مناقصات و مزایدات از طریق وب‌سایت

هزار اینفو با طراحی وب سایت، روزانه آگهی های مرتبط با زمینه فعالیت شما قرار میگیرد و علاوه بر اینکه میتوانید جزئیات مربوط به آگهی را مشاهده کنید، میتوانید تصاویر مربوط به آن را مشاهده کرده و در صورت نیاز میتوانید اسناد مربوط به هر آگهی را سفارش داده یا به صورت رایگان PDF دانلود کنید. تمام این موارد و دیگر محتوای مربوط به سایت مواردی هستند که جز اصول سئو سایت میباشند و در رتبه گوگل بسیار موثر هستند به همین دلیل این سایت در صفحه اول گوگل نمایش داده میشوند.

 • دریافت مناقصات و مزایدات از طریق اپلیکیشن

شما میتوانید به وسیله اپلیکیشن، سرویس هزار اینفو روی گوشی یا تبلت خود نیز داشته باشید و از امکانات آن استفاده کنید. علاوه بر تمام امکاناتی که دارد میتوانید آگهی هایی که مد نظرتان است را برای یاداوری نشانه دار کنید و همچنین میتوانید آگهی هایی که میخواهید را با همکاران خود به اشتراک بگذارید.

سایت هزاره اینفو

 • دریافت مناقصات و مزایدات از طریق ایمیل

در این قسمت آگهی های مرتبط با زمینه های فعالیت شما در قالب PDF در دو نوبت ظهر و عصر برای شما ایمیل خواهد شد. این آگهی ها با توجه به دسته بندی هایی که دارند، همراه با جزئیات و تصویر و در صورت نیاز اسناد مربوط به آن ها برای فرستاده میشود.

 • دریافت مناقصات و مزایدات از طریق فکس

در کنار استفاده از سرویس های آنلاین، سرویس فکس یکی دیگر از روش های ارسال آگهی های مرتبط با زمینه ی فعالیت شماست که به صورت روزانه ارسال میشود.

 1. تهیه و ارسال اسناد مناقضات و مزایدات

یکی دیگر از دغدغه های پیمانکاران این است که اسناد مناقصات و مزایدات را به موقع و با هزینه کم دریافت کنند. با سامانه هزاره نباید نگران این موارد باشید زیرا خیلی سریع و با هزینه مناسب، اسناد مربوطه را برای شما ارسال میکنند. به دو روش زیر میتوانید به اسناد دست پیدا کنید.

 • دانلود اسناد رایگان

علاوه بر اینکه کارفرمایان میتوانند این اسناد را به صورت حضوری خریداری کنند، برای راحت تر شدن کارشان سامانه هزاره اینفو این اسناد را روی وب سایت قرار داده که بتوانند به صورت رایگان آن ها را دانبود کرده و استفاده کنند. این اسناد توسط کارشناسان شرکت هزاره اینفو جمع آوری شده و به همراه اصل آگهی در اختیار مشترکین قرار می‌گیرند.

 • سفارش آنلاین اسناد

اگر از هرکدام از سرویس های آنلاین هزاره اینفو که شامل وب سایت، اپلیکیشن و ایمیل استفاده میکنید. بعد از مطالعه جزئیات هر آگهی، اگر اسناد هرکدام از آگهی ها به صورت رایگان وجود نداشته باشد میتوانید به صورت آنلاین آن ها را سفارش دهید. بعد از اینکه درخواست خود را برای کارشناسان هزاره اینفو ارسال کردید، برای هماهنگی های مورد نیاز با شما تماس خواهند گرفت.

 1. آگهی های بین المللی

سرویس آگهی های بین المللی در سامانه هزاره اینفو در حال حاضر به 23 کشور بر اساس دو شاخص زیر ارائه میگردد:

 • مناسبات تجاری، اقتصادی و سیاسی امکان حضور شرکت های ایرانی را در مناقصات این سری کشورها فراهم می آورد.
 • سابقه ی فعالیت شرکت های ایرانی در این کشورها وجود دارد.

پروژهایی که در همان 23 کشور، قابل اجرا و دارای سوابق اجرایی به وسیله شرکت های ایرانی هستند شامل موارد زیر خواهند بود:

 • گروه آب، فاضلاب و منابع طبیعی
 • گروه نفت و گاز
 • گروه برق
 • گروه ساختمان، ابنیه شهرسازی
 • گروه راه و باند
 • گروه تجهیزات پزشکی

تعدادی از این 23 کشور شامل کشورهای کامبوج، کنیا، گرجستان، مراکش، موریس، نپال، هند، تانزانیا، تانزانیا، سریلانکا و...هستند.

تعدادی از شرکت های ایرانی که در مناقصات این 23 کشور حضور دارند شامل قدس نیرو، گلوبوس، ماشین سازی اراک، مپنا، مشانیر، مشاور یکم و... هستند

 1. نشر آگهی‌های مناقصه، مزایده و استعلام بهای مشترکین

از امکاناتی که سامانه هزاره اینفو به صورت رایگان در اختیار مشترکین خود قرار میدهد.

 1. اطلاع رسانی نمایشگاه ها

شرکت ها علاقه دارند که در نمایشگاه های مربوط به حوزه تخصصی خود حضور داشته و از تازه های مربوطه زمینه فعالیت خود اطلاع پیدا کنند. سامانه هزاره اینفو اطلاعات برگزاری این نمایشگاه ها را به صورت رایگان در اختیار مشترکین خود قرار میدهند. این اطلاعات در سه بخش نمایشگاه های تهران، نمایشگاه های شهرستان ها و نمایشگاه های خارجی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

 1. تبلیغات

سامانه هزاره اینفو امکان تبلیغات حرفه ای و هدفمند را برای شرکت ها فراهم آورده است.

نحوه ثبت نام و عضویت در وب سایت هزاره اینفو

ابتدا وارد وب سایت هزاره اینفو شده و روی عضویت کلیک میکنید. همانطور که میبینید دو گزینه ثبت نام و تعرفه عضویت وجود دارد. روی ثبت نام میزنید.

سایت هزاره اینفو

فیلدهای خالی را پر کرده و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

سایت هزاره اینفو

بعد از ثبت نام وارد حساب کاربری خود میشوید.

سایت هزاره اینفو

سامانه هزاره بسیار میتواند در توسعه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها کمک کند و اطلاعات معتبری را در اختیار آنان قرار دهد. اگر شما صاحب شرکت یا سازمانی هستید که به اطلاعات دقیق و دسته بندی شده نیاز دارید، سامانه هزاره اینفو میتواند در این راه شما را یاری کند. طراحی سایت هزاره اینفو سبب گردیده است بسیاری از خدمات به شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه گردد و بسیاری از اطلاع رسانی‌ها را انجام میدهد. طراحی سایت‌ها در تمام زمینه‌ها از جمله طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی، شرکتی و ... انجام میگیرد بستگی دارد که هدف شما از شروع کسب و کار آنلاین چه باشد.

شرکت‌های طراحی سایت، با توجه به بودجه ای که دارند روش های طراحی سایت را به شما پیشنهاد می‌دهند که هم میتوانید طراحی سایت ارزان را انجام دهید و هم به صورت اختصاصی سایت خود را راه اندازی کنید.

 

دریافت مشاوره و استعلام

image

بدون نظر

  اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *