سفارش ساخت اپلیکیشن


06 مهر 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2020-09-27T22:50:40+03:30
سفارش ساخت اپلیکیشن

بعد از اینکه شرکت مورد نظر خود را برطبق معیار های انتخاب یک شرکت مناسب‌ در  نظر گرفتید باید برای ساخت اپلیکیشن خود به آن شرکت رجوع کرده و اپلیکیشن خود را سفارش دهید. اما سفارش خشک و خالی فایده ای ندارد. باید قبل از سفارش کارهای مورد نیاز را انجام دهید. سفارش هر نوع اپلیکیشنی معمولا شامل مراحل مختلفی از قبیل بررسی و تحلیل، طراحی اولیه و مشخص کردن بخش های مختلف پروژه می باشد. یک طراحی خوب برای اپلیکیشن نیازمند مواردی اصولی است که قبل از سفارش به هر برنامه نویس یا طراح اپ باید آن را در نظر داشته باشید. اگر از خودتان این سوال را بپرسید که اپلیکیشن من چه مشکلی را رفع خواهد کرد یا چه نیازی را برطرف میکند؟ اگر توانستید به این سوال پاسخ دهید آینده خوبی در انتظار اپلیکیشن شما خواهد بود.

مراحلی که باید قبل از سفارش ساخت اپلیکیشن به آن توجه داشته باشید و لزوما آن ها را انجام دهید:

  • قبل از شروع هر کاری باید هدف و ایده خود را شفاف سازی کنید در غیر این صورت در مراحل بعد دچار مشکل خواهید شد. اپ شما باید دو هدف کلی را در بر گیرد :

هدف کاربران ایده ال شما؛ شما باید از دید کاربران خود به اپلیکیشن خود نگاه کنید که مثلا این اپ برای من چه منفعتی خواهد داشت؟ اگر کاربر این مسئله را نتوانست متوجه شود ترجیح میدهد ار آن استفاده نکند.

هدف کلی کسب و کار خودتان؛ یک کارآفرین میتواند نیازهای جامعه اطراف خود را بررسی کند و بهترین کار را برای کسب درآمد و نیز رفع نیازهای افراد راه اندازی کند. شما نیز باید اینچنین باشید و با نوشتن نیازها و مشکلات موجود، آن ها را بررسی کرده و به یک راه حل ناب برسید.

سفارش طراحی اپلیکیشن

  • حال که هدف خود را برای ساخت اپ متوجه شدید به قسمت هیجان انگیز داستان میرسیم. در این مرحله شما باید تمام جزئیات و ویژگی های اپ خود را برای رسیدن به هدفی که در مرحله اول مشخص کردید، نوشته و به تصویر بکشید. این بخش خلاقیت شما را میطلبد که بتوانید تمام ایده های خود را با تمام جزئیات روی کاغذ بیاورید. در این مرحله خیلی مهم است که جریان حرکت کاربر را در اپلیکیشن خود مشخص کنید تا در آینده اپلیکیشن شما قادر به رفع نیارتان باشد. همچنین نیاز است تمام ویژگی هایی که میخواهید در اپلیکیشن شما پیاده شود را لیست کنید و بخش های اپ خود را مشخص کنید.

سفارش طراحی اپلیکیشن

  • در حال حاضر که میدانید اپ شما چه کاری انجام میدهد، باید بررسی کنید که رقیب های شما برای رسیدن به همان هدف چه کارهایی را انجام داده اندو چه عملکردی داشته اند. در این مرحله باید تمام رقبای خود را بررسی کنید؛ چه آن هایی که محلی هستند و چه آن هایی که در سطح جهانی در حال فعالیت میباشند تا بتوانید نیازهای خاصی که به آن ها توجه نشده را شناسایی کنید.

تمام این موارد درموفقیت اپ شما بسیار موثر هستند و نقش بسزایی دارند. بعد از اینکه تمام این موارد مشخص شد میتوانید اپ خود را به صورت تلفنی، ایمیل یا حضوری سفارش داده و قرار داد را ببندید. موفق باشید!

بدون نظر

    اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *