طراحی سایت ✔️ طراحی سایت تهران ✔️ طراحی سایت اختصاصی

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2022-01-17T18:01:45+03:30
طراحی سایت ✔️ طراحی سایت تهران ✔️ طراحی سایت اختصاصی

بدون شک از مطمئن ترین روشهای ورود به دنیای اینترنت و فروش غیر حضوری داشتن یک سایت میباشد. برای انجام این کار باید طراحی سایت انجام دهیم. این سایت همانند یک کارت ویزیت آنلاین و یا حتی یک فروشگاه 24 ساعته برای شما کار میکند. حتی زمانی که شما خواب هستید میتوانید از آن کسب درآمد مستقیم و یا غیر مستقیم داشته باشید.

طراحی سایت اساسی ترین نیاز یک کسب و کار در ایران و تمام دنیا میباشد. با داشتن یک وب سایت خوب و کامل میتوانید شعبه ای شبانه روزی از کسب و کار خود را بدون محدودیت در تعداد نفرات و حتی زمان بازدید تاسیس نمائید.

طراحی سایت میتواند برای هر شغلی انجام گیرد. وب سایت ها دارای انواع و اقسام هستند. از زبان برنامه نویسی گرفته تا نوع طرح و ظاهر آنها و البته از همه مهم تر کاربرد یک سایت. از کوچک ترین کسب و کارها تا بزرگترین آن ها، میتواند دارای سایت مخصوص به خود باشد. انجام طراحی سایت باید با توجه به نسبت و سیاست آن مجموعه انجام گردد.

نکته مهمی که وجود دارد این است که اگر شما متقاضی طراحی سایت برای حرفه مورد نظر خود میباشید باید به طور دقیق اهداف خود را مشخص کنید که سایت شما قرار است چه هدفی را دنبال کرده و به چه سطحی برسد.

حتی چیدمان سایت هم اگر برایتان مهم است، باید در نظر داشته باشید. زمانی که شرکتی را برای طراحی سایت خود انتخاب میکنید، باید تمام این موارد را با طراح سایت خود در میان بگذارید که وب سایتتان همانطور که میخواهید طراحی شود و به هدف شما نزدیک تر گردد.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت دارای دو بخش فرانت اند (Frontend) و بک اند (Backend) میباشد. به زبان ساده قسمت فرانت اند یا سمت کاربر همان قسمت هایی از سایت است که قابل مشاهده بوده و کاربر و ادمین ها با آن ارتباط برقرار میکنند. ظاهر سایت برای توسعه پیدا کردن، به کدنویسی نیاز دارد که با زبان های CSS، HTML و جاوا اسکریپت انجام میگیرد.

قسمت بک اند و سرور همان قسمتی است که ارتباط بین رابط کاربری و سرور را برقرار میکند. متخصص طراحی بک اند، وظیفه کدنویسی برای ساختار اصلی وب سایت را بر عهده دارد. این کدها بخش هایی را تشکیل میدهند که کاربر نمیتواند آن ها را ببیند و نقش مهمی در راه اندازی سایت و عملکرد آن دارد. در این قسمت برای کدنویسی از زبان های ASP، Python و PHP استفاده میشود.

طراحی سایت

طراحی سایت شما میتواند به صورتهای زیر انجام پذیرد:

 • طراحی سایت اختصاصی با قالب آماده

 • طراحی سایت اختصاصی با طراحی ظاهر اختصاصی

 • طراحی سایت با CMS آماده و قالب آماده

 • طراحی سایت با CMS آماده و ظاهر اختصاصی

 

 

طراحی سایت اختصاصی وب مهر

در طراحی سایت اختصاصی از 0 تا 100 وب سایت کدنویسی خواهد شد. طراحان سایت اختصاصی، سایت را بر اساس اهدافی که از قبل مشخص شده طراحی میکنند به این صورت که تک تک امکانات شما در طراحی سایت لحاظ گردیده، حتی پنل مدیریتی سایت شما با نیاز شما و با ظاهر مورد سلیقه شما خواهد بود.

این نوع طراحی بر اساس اهداف سایت و نیازهای مشتریان نیز میباشد. همانطور که میدانید ظاهر سایت در جذب کاربر بسیار اهمیت دارد و در سایت اختصاصی به ظاهر سایت نیز بسیار اهمیت داده میشود.

هزینه طراحی سایت

این روزها طراحی سایت در تهران از پرطرفدارترین روش‌ها برای شروع یک کسب و کار اینترنتی به شمار می‌رود. اکثر افراد حرفه جدیدی را با راه اندازی سایت آغاز کرده اند و برخی هم از قبل دارای فروشگاه یا مغازه بوده اند و در کنار آن سایت آنلاین مربوط به همان حرفه را نیز دارند.

طراحی سایت هم با قالب های آماده وردپرس طراحی میشود و هم به صورت حرفه ای که این موضوع بستگی به بودجه شما دارد. هزینه راه اندازی سایت با توجه به مواردی که هنگام راه اندازی سایت مورد توجه قرار میگیرد، متفاوت میباشد. اگر میخواهید که درباره این موارد اطلاعاتی به دست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

 

طراحی سایت تهران

این نوع طراحی سایت از بهینه ترین انواع طراحی سایت تهران است چرا که از امکانات زیادی و بیهوده استفاده نمیشود که باعث سنگینی وب سایت گردد. کد اضافه ای در سایت وجود نداشته و همچنین بستر سئو سایت شما بسیار بهینه و آماده انجام میباشد. از جمله اهدافی که سایت های تخصصی دارند شامل:

 • میزان فروش محصولات و خدمات افزایش پیدا کند
 • تعداد بازدیدکنندگان از سایت افزایش پیدا کند
 • برندسازی را انجام دهند
 • قابلیت اطلاع رسانی سریع به کاربران را داشته باشند
 • معرفی کردن محصولات جدید انجام شود
 • باعث افزایش مشتریان در نتیجه گسترش بازاریابی وب سایت گردد
 • موجب ایجاد حس اعتماد در مشتریان و افزایش حس رضایتمندی در آنان شود
 • از رقبای دیگر پیشی بگیرد

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت با هزینه پائین تر با CMS ها

این نوع طراحی سایت، سریع و با هزینه کمتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اماچگونه؟ یکی از سیستم های پر کاربرد و پرطرفدار CMS، سیستم وردپرس میباشد. اینگونه سیستم ها با استفاده از قالب های آماده، سایت را طراحی میکنند به همین دلیل هزینه ها کمتر میباشد. حتی شما میتوانید یکسری قالب های آماده نیز به صورت جداگانه خریداری کنید.

کار کردن با سیستم های CMS بسیار راحت است مخصوصا برای افرادی که تا به حال با اینگونه سیستم ها کار نکرده اند. هر سیستم مدیریت محتوای متناسب دارای خصوصیاتی میباشد از جمله:

 • محیط کاربری ساده بوده و طراحی سایت سریع و آسان است
 • دارای قابلیت چند زبانه است
 • مطالب قابل توسعه میباشند
 • انتشار مطالب در وبسایت به سرعت انجام میشود
 • بخش های مختلف آن راحتی قابل مدیریت میباشند
 • برای ویرایش متن و قرار دادن فایل مدیا در کنار آن امکانات کافی وجود دارد
 • دارای امنیت بالا میباشد
 • بخش آمار بازدید در صفحات آن وجود داشته باشد
 • برای موتورهای جستجوی گوگل بهینه باشد
 • متاتگ ها را ایجاد کرده و به روزرسانی میکند
 • قابلیت جستجو در صفحات سایت را ایجاد میکند

طراحی سایت با کدنویسی

اگر میخواهید قالب آماده ای را غیر قالب های آماده خود سیستم CMS تهیه کنید توجه داشته باشید که:

 • قابلیت توسعه داشته باشد و بتوانید آن را تنظیم کنید
 • عملکردش خوب باشد و محتوای سنگین وبسایت سرعت آن را کاهش ندهد.
 • نیاز به به روزرسانی سالیانه نداشته باشد
 • امنیت وبسایت را فراهم کند
 • برای خدمات سئو مناسب باشد

اگر صرفا تصمیم دارید سایتی داشته باشید و نگاهی به بهینه بودن و دسترس پذیری آن ندارید، همچنین میخواهید سایت شما در زمان بسیار کمی آماده شود؛ این نوع از طراحی سایت بهترین انتخاب برای شما میباشد.

 

چه کسانی مناسب سفارش طراحی سایت تهران می‌باشند؟

برای اینکه بتوانید یک سایت حرفه‌ایی را سفارش دهید، می‌توانید از یکی از گزینه‌های زیر استفاده کنید ولی پیش از همکاری با هر کدام از آن‌ها، حتما مزایا و معایب کار کردن با آن‌ها را بررسی کنید.

 

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت

هر وبسایت با اهداف و کارایی های متفاوتی طراحی میشوند. ممکن است طراحی برخی بسیار پیچیده تر و حرفه ای تر باشد و برخی ساده تر، که میتوانند هرکدام در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار باشند. از جمله عواملی که در هزینه های طراحی موثر هستند شامل:

 • روش طراحی سایت بسیار مهم است که به صورت اختصاصی انجام شده باشد یا با سیستم مدیریت محتوا (CMS).
 • نوع طراحی وبسایت از عوامل مهمی است که در قیمت موثر است. همانطور که میدانیم انواع سایت ها میتوانند شامل سایت شرکتی، سایت خبری، سایت فروشگاهی و غیره باشند و هرکدام نسبت به فضای هاستی که در اختیار دارند، هزینه آن ها نیز محاسبه میشود.
 • رابط کاربری (UI) یکی از عامل های مهم در سایت به حساب می آید که مربوط به ظاهر سایت و هرچیزی که کاربر روی سایت میبیند، میشود مثل تصویر، فیلم و غیره. هرچه رابط کاربری در سایت جذاب تر طراحی شده باشد روی هزینه تاثیر دارد. البته این بستگی به هدف شما و سلیقه شما دارد.
 • تجربه کاربری (UX) مربوط به تمام کدها و دستوراتی است که کار راه اندازی سایت را انجام میدهند. باید طوری طراحی شوند که باعث سردرگمی کاربران نشده و آن ها بتوانند به راحتی در سایت کار خود را انجام دهند.
 • سایت شما باید به صورت ریسپانسیو طراحی شود که بتواند روی دیگر دستگاه ها مثل موبایل و تبلت به راحتی نشان داده شود.

طراحی سایت حرفه ای

سفارش طراحی سایت

یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای پیشرفت در زمینه شغلی کسب و کار آنلاین و رسیدن به درآمدهای عالی، سفارش طراحی سایت می‌باشد.

همانطور که می‌دانید برای اینکه بتوانید به واسطه ربات‌های گوگل به عنوان یک سایت مفید و کارآمد شناخته شوید، باید یک سایت کاملا حرفه‌ایی را سفارش دهید تا افراد به واسطه سرچ یک سری کلمات کلیدی، سایت شما را در صفحه اول گوگل مشاهده کنند؛ پس به همین علت لازم است که هزینه مشخصی برای طراحی سایت صرف کنید.

در واقع رمز موقفیت در کارهای تجاری، داشتن یک وبسایت حرفه‌ایی می‌باشد. در ادامه به نکات مهم سفارش طراحی سایت و موضوعات مربوط به آن پرداخته می‌شود.

 

نکات مهم در رابطه با سفارش طراحی سایت

پیش از اقدام برای سفارش طراحی سایت، لازم است تا به یک سری از نکات توجه کنید که در پایان کار هیچ گونه پشیمانی از طراحی سایت خود نداشته باشید:

 1. درک کامل و دقیق طراح سایت از انتظارات و خواسته‌های کارفرما:

در واقع طراح سایت باید درک واضح و روشنی از سطح انتظارات مشتری داشته باشد تا بتواند به خوبی سایت را طراحی کند و این موضوع اولین و مهمترین آیتم در هنگام سفارش طراحی سایت می‌باشد.

 1. انتخاب یک طرح خوب
 2. سرعت بالا سایت:

این نکته نیز بسیار مهم است چرا که اگر یک سایت به سرعت نتواند آپلود شود، کاربر نیز به خوبی نمی‌تواند با آن ارتباط برقرار کند، در نتیجه ترجیح می‌دهد که از سایت خرید نکند و وقت خود را به این صورت هدر ندهد.

در ادامه به نکات دیگر در رابطه با طراحی سایت اشاره می‌شود که اگر تمامی آن‌ها به درستی اجرا شود، به طور حتم در طولانی مدت تاثیرات مثبتی بر روی سایت خواهد گذاشت و تعداد کاربران سایت را افزایش می‌دهد:

 1. قرار گیری راه‌های ارتباطی در تمام صفحات سایت
 2. قرار دادن پنل خاص و جذاب برای سوالات کاربران
 3. ارائه موضوعات جدید و جالب در زمان‌های مشخص
 4. در نظر گرفتن استانداردهای لازم برای صفحات سایت
 5. استفاده از ترکیب رنگ زیبا و جذاب که از هارمونی مشخصی نیز برخوردار باشد
 6. قرارگیری به ترتیب منوها برای دسترسی راحت‌تر کاربران

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی | Website Design

در این مقاله به این موضوع اشاره شد که افراد برای کسب موفقیت در تجارت باید و حتما یک سایت عالی و حرفه‌ایی را سفارش دهند. برای سفارش طراحی یک سایت گروه‌های مختلفی وجود دارند که با بررسی هر یکی از آن‌ها می‌توانید بهترین را انتخاب کنید.

همچنین در متن به نکاتی که باید پیش از طراحی سایت به آن توجه کنید، اشاره شده است. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت کافی را برده باشید.

 

مراحل طراحی سایت

برای اینکه بتوانید یک سایت حرفه‌ایی طراحی کنید، نیاز است تا 8 مرحله زیر را یکی پس از دیگری طی کنید:

 

 1. تشخیص نیازها و برنامه‌ریزی دقیق

برای اینکه بتوان یک برنامه‌ریزی دقیق در رابطه با مدت زمان لازم برای طراحی سایت قرار دهید، باید در ابتدا نیازهای مشتری، امکانات لازم سایت را به طور دقیق مشخص کنید و سپس یک برنامه ریزی کامل صورت گیرد.

 1. بررسی دقیق محتواها

حال زمان آن فرا رسیده است که بر اساس نیازهای مرحله اول، محتواهای لازم اعم از تصویر، لوگو تجاری، متن، نوع رنگ و ... با نحوه ارائه آن‌ها به طور دقیق مشخص شود و سپس به کارفرما ارائه شود و پس از بررسی دقیق و گرفتن تاییدیه، تیم طراحی اقدام به طراحی کنند.

 1. ارائه طرح اولیه

حال طراح سایت، طرح اولیه را که شامل تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی و ... می‌باشد را به کارفرما و مدیر پروژه نشان می‌دهد و اگر مورد تایید باشد، مراحل اصلی طراحی پروژه شروع می‌شود.

 1. طراحی کامل قالب اصلی سایت

در این مرحله، تیم طراحان سایت، بر اساس طرح اولیه، صفحات سایت را تزیین می‌کنند و تلاش می‌کنند تا تمام ملاک‌های مورد نیاز برای یک طراحی ایده‌آل را به طور کامل رعایت کنند.

 1. کد نویسی

حال که به طور کامل طرح نهایی سایت مشخص شد، بخش فنی سایت اقدام به برنامه‌نویسی می‌کنند و به این صورت یک اسکلت‌بندی کامل از سایت را ارائه می‌دهند.

طراحی سایت ✔️ طراحی سایت تهران ✔️ طراحی سایت اختصاصی

 1. قرار دادن اطلاعات اولیه سایت

این مرحله پس از اتمام مرحله کدنویسی آغاز می‌شود و به نوعی یک آب‌بندی در نظر گرفته می‌شود و داده‌ها و اطلاعات اولیه وارد سایت می‌شود. همچنین برخی از شرکت‌ها در این مرحله برخی از باگ‌ها را شناسایی می‌کنند.

 1. بررسی مجدد سایت

در این مرحله سایت در یک فضای هاست ارائه می‌شود تا کارفرما با آن کار کند و هر گونه ایراد را شناسایی کند تا طراح در صورت لزوم آن را تغییر دهد.

 1. آموزش نحوه کار با سایت

حال نحوه کار با سایت را به طور کامل به کارفرما ارائه می‌شود.

در این مقاله به این موضوع اشاره شد که افراد به واسطه سایت‌ها می‌توانند کسب و کار خود را گسترش دهند و به درآمدهای بالایی دست پیدا کنند ولی برای ساخت یک سایت حرفه‌ایی نیاز است تا یک سری مراحل طی شود که در متن به آن‌ها اشاره شد. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت کافی را برده باشید.

 

سئو سایت و تاثیرات سئو روی طراحی سایت

یکی از مسئل مهمی که باید در طراحی سایت به آن بسیار توجه شود، سئوی آن میباشد. سئو روندی است که باعث میشود سایت شما بهتر دیده شود. زمانی که سایت از خدمات سئوی متناسبی برخوردار گردد، در صفحه اول جستجو قرار گرفته، در نتیجه باعث جذب بیشتر مشتری و بازدیدکننده خواهد شد. اولین قدم برای بهینه سازی سایت این است که بتوانید کلیت سایت را بررسی کرده و همچنین نیازها، نقاط قوت و ضعف آن را پیدا کنید و اینکه دلیل بالا نیامدن وب ساییتان در صفحه اول جستجو را متوجه شوید.

طراحی سایت

علم سئو دو هدف بسیار مهم دارد:

 • اینکه بتواند کاربران و مشتریان وب سایت را راضی نگه داشته تا آن ها بتوانند به اهداف خود در وب سایت برسند.
 • موتورهای جستجوی گوگل را نیز راضی نگه داشته که موجب شود سایت در صفحه اول جستجو قرار بگیرد. زمانیکه تمام خدمات مربوط به سئو از جمله تولید محتوا ارگانیک، خدمات لینک سازی، استفاده از کلمات کلیدی و غیره  به نحو احسن انجام گیرد، گوگل نیز سایت را در رتبه بالایی قرار خواهد.

با توجه به میزان تورم و رقابتی که در بازار امروز مشاهده میشود، اگر بخواهید تبلیغاتی را برای وبسایت خود در نظر بگیرید، مطمئنا بسیار برایتان پرهزینه خواهد بود و حتی شاید با آن همه هزینه، وبسایت شما به آن حد دلخواهتان نرسیده و کاربر زیادی جذب نکند. در این شرایط استفاده از خدمات سئو بهترین گزینه است که وبسایت شما را در رتبه بالایی از جستجوی گوگل قرار دهد در نتیجه کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد.

طراحی سایت

ویژگی های منحصر به فرد سئو سایت

 • هزینه خدمات سئو نسبت به تبلیغات آنلاین بسیار کمتر میباشد.
 • تاثیرات سئو بلند مدت است و شما مداوم میتوانید سایت خود را بهینه سازی کنید؛ در حالیکه اثر تبلیغات سریعا از بین خواهد رفت.
 • اگر توجه کرده باشید یک کاربر در همان صفحه اول گوگل جستجوی خود را انجام میدهد و برای صفحات دیگر وقت نمیگذارد. انجام خدمات سئو در یک وبسایت، آن را در صفحه اول جستجو قرار خواهد داد.

طراحی سایت

هر شرکتی دارای پکج های خاصی از خدمات مربوط به بهینه سازی سایت میباشد و تعرفه آن بستگی به همان خدمات داخل هر پکج دارد. تعرفه خدمات بهینه سازی که داخل هر پکج قرار میگیرد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • تعداد کلمات کلیدی در صفحه اول و کیفیت محتوا
 • بهینه سازی کدهای داخلی مثل متاتگ ها و کدهای خارجی  و بک لینک ها و تعداد آن ها در وب سایت
 • عمر دامنه و سایت
 • فعالیت در شبکه های اجتماعی

 

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت وب مهر

دریافت مشاوره و استعلام

image

34 نظر

 1. راضیه تهرانی

  عالی بود. من از طراحی سایت با وب مهر بسیار راضی هستم.

  1. ادمین

   خیلی ممنون از نظر لطف تون

 2. محمد هاشمی

  طراحی سایتی که در با تیم خوب مهندس حسنخانی داشتیم بهترین تجربه ما از کسب و کار آنلاین و طراحی سایت بود. مخصوصا تیم سئو حرفه ایشون که بسیار به ما در این مسیر کمک کردند.

  1. ادمین

   جناب مهندس هاشمی از لطف شما نسبت به مجموعه و مدیریت بی نهایت ممنون هستیم. امیدواریم در تجربه های بعدی در خدمتتون باشیم.

 3. کاظم

  طراحی سایت خوبی بود

 4. همایون

  بهترینید در طراحی سایت و سئو

  1. ادمین

   سلام. سپاس

 5. فرناز کشمیری

  تیم حرفه ای و کاربلد وب مهر با مدیریت مهندس حسنخانی واقعا در طراحی سایت بی نقص هستند

  1. ادمین

   سلام. محبت دارید. ممنون شما هستیم.

 6. سپیده

  بعد از ساخت سایت تا چه زمانی شما پشتیبانی از انجام میدید؟

  1. ادمین

   سلام. تا یک سال بصورت رایگان خواهد بود.

 7. مجید

  سلام آیا شما متناسب با هر کسب و کاری سایت طراحی می‌کنید؟

  1. ادمین

   سلام. بله. طراحی سایت در وب مهر با اصول انجام میشود نه قالب های آماده.

 8. فراهانی

  سلام شما طراحی سایت رو آموزش میدین؟

 9. مبینا

  در طراحی سایت اختصاصی از تکنولوژی های خاصی مثل هوش مصنوعی استفاده می کنید؟

  1. ادمین

   سلام. بله. اگر لازم باشه حتماً.

 10. سبحان

  در طراحی سایت شما طراحی ui/ux هم دارید؟

  1. ادمین

   سلام. بله اگر پروژه ای نیاز به طراحی اختصاصی UX و در نتجیه UI داشته باشد حتماً.

 11. لیلا

  طراحی سایت با چه زبانی انجام میدید؟

  1. ادمین

   سلام. هر تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای که به نفع طراحی سایت شما و کسب و کارتان باشد.

 12. علی

  طراحی سایت بی نظیری دارند وب مهر

  1. ادمین

   ممنون از محبت تون

 13. شادکامی

  سلام قیمت طراحی سایت چقدره؟

 14. ...

  چرا هرجا میگردم فقط توضیح می ده

 15. خدایی

  ممنون بابت توضیحات کاملتون

  1. ادمین

   سلامت باشید

 16. تشکر

  عالی خدا قوت

 17. علی

  عالی خدا قوت

  1. ادمین

   خیلی ممنون

 18. عرشیا

  بد نبود

 19. ایمان قائمی

  سلام و وقت بخیر. آیا برای طراحی سایت حق این انتخاب رو داریم که از CMS استفاده کنیم یا حتما باید از برنامه نویسی اختصاصی در طراحی سایت با شما استفاده کنیم؟

  1. ادمین

   درود. بنا بر نیاز شما این موضوع سنجیده و با مشورت هر کدام به صلاح پروژه باشد انجام خواهد شد. طراحی سایت اختصاصی با طراحی از طریق سیستم های مدیریت محتوا هیچ تفاوتی برای ما ندارند. موفق باشید.

 20. کوروش

  با پایتون سایت طراحی میکنید؟

  1. ادمین

   اگر به نیاز شما نزدیک باشد و به صلاح پروژه باشد انجام میدهیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *