طراحی سایت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

وب مهر

2020-05-27T18:16:37+04:30
طراحی سایت

امروزه طراحی سایت به اساسی ترین نیاز یک کسب و کار تبدیل شده است. با داشتن یک وب سایت خوب و کامل شما میتوانید شعبه ای شبانه روزی از کسب و کار خود را بدون محدودیت در تعداد نفرات و حتی زمان تاسیس نمائید.

شما میتوانید برای همه کسب و کارها وب سایت داشته باشید، اما دسته بندی کلی وب سایت ها به بخشهای زیر تقسیم میشوند:

  • طراحی سایت شرکتی یا نمایشگاهی
  • طراحی سایت فروشگاهی
  • طراحی سایت خبری

بهتر است بدانید که اگر یک شرکت بزرگ با کارمندانی زیاد ندارید، اما میتوانید با طراحی سایت شرکتی یا نمایشگاهی، حرفه و خدمات شخصی خود را هم به دیگر شرکت ها و هم به تمامی مخاطبین معرفی نمائید چرا که میتوانید اطلاعات انبوهی که نمیشود بر روی تبلیغات میدانی و یا تله مارکتینگ و ... خود قرار داد را به روی سایت شرکتی خود ارائه بدهید.

دو عاملی که یک سایت شرکتی میتواند شما را از رقیبان متمایز سازد:

۱-بهترین محصولات: اولین عاملی که میتواند سایت را بهتر کند این هستش که شما باید با کیفیت ترین محصولات خود را به روی صفحه نخست پیج سایت و صفحات مرتبط قرار دهید مانند یک show room که وقتی کاربر وارد سایت شما میشود به صورت کلی با یک جستجوی کوچیک محصول مد نظر خود را بیابد.

۲-بهترین خدمات: بعد از محصولات حرفه ایی ارائه دادن خدمات هستش به این صورت که اگر کاربر از محصول شما خوشش بیاید و آن را بخواهد بخرد ولی روی سایت حرفی از تضمین یا گارانتی یا پشتیبانی نباشد نمیتواند به شما حتی اندکی اعتماد کند.

نتیجه: اگر این دو عامل را رعایت کردید شما ۱۰۰% سود خواهید کرد. اگر یکی از این دو عامل را رعایت نکنید میتوانیم بگوییم که نه تنها مشتری از روی سایتتان خرید نمیکند بلکه میتواند بازخورد های منفی از سایتتان تبلیغ شود که باعث آسیب های جدی میگردد.