طراحی سایت املاک


25 شهریور 1399

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2021-12-22T10:23:58+03:30
طراحی سایت املاک

به طور حتم برای تحقیق در هر زمینه ای یا به دست اوردن یکسری اطلاعات اولین کاری که انجام میدهید جستجو در گوگل و در وبسایت های متفاوت میباشد. امروزه نیم بیشتری از مردم کارهای خود را به صورت آنلاین انجام میدهند از خرید وسایل مورد نیاز خود تا تحقیق کردن درباره هر مسئله ای که ذهنشان را درگیر کرده است. یکی از این کارهای آنلاینی که این روزها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد جستجو برای یک ملک مناسب با توجه به بودجه موجود است. سایت املاک یکی از راه هایی است که خیلی ها به هدف خرید یا اجاره ملک از ان استفاده میکنند.

 

طراحی سایت املاک

با رشد فناوری و تکنولوژی، مشاورین املاک نیز خود را در جهت این رشد قرار داده اند و برای کار خود از جمله خرید و فروش ملک یا اجاره و کارهای مربوطه برای طراحی سایت املاک اقدام میکنند. طراحی سایت املاک میتواند به افراد چه فروشنده، چه خریدار و چه مشاور املاک در رسیدن به اهدافشان کمک کرده و نیازهایشان را رفع کند. اگر قصد طراحی سایت املاک را دارید باید به این موضوع بسیار توجه کنید که هدف و معیار آن چه چیزی است و سپس امکانات این سایت را طراحی کنید. نه فقط برای طراحی وب سایت املاک بلکه برای طراحی هر سایتی مانند طراحی سایت فروشگاهی باید این موضوع را مدنظر داشته باشید.

برای طراحی سایت املاک امکاناتی هستند که وجودشان میتواند بسیار مهم باشد. این امکانات میتوانند شامل:

 • این قابلیت را داشته باشد که افراد بتوانند در آن ثبت نام کرده و بتوانند تصاویری از املاک خود را که قصد فروش یا اجاره آن را دارند را در اختیار بقیه قرار دهند.
 • دارای نقشه گوگل باشد که افراد بتوانند مکان دقیق املاک خود را در آن مشخص کنند که دیگران راحت تر بتوانند منطقه ان ملک را بررسی کنند. علاوه بر این کاربرد دیگری که نقشه گوگل دارد این است که بتواند به صورت محدوده ای املاک مورد نظر افراد را در اختیارشان قرار دهد، مثلا در محدوده ای که زندگی میکنند یا محدوده ای که محل کارشان است املاک مورد نظرشان را بتوانند جستجو کنند.

طراحی سایت املاک

 • وبسایت شما دارای خبرنامه باشد و افراد بتوانند با ثبت ایمیل خود از جدیدترین خبرهای وبسایتتان اطلاع پیدا کنند.
 • عناوینی مثل فروش ویژه، پیشنهاد ویژه و امثال اینها، عناوینی هستند که میتوانند باعث جذب بیشتر کاربران شود. میتوانید از این عناوین در وبسایت خود استفاده کنید.
 • در کنار تصاویر یا اطلاعاتی که درباره یکسری املاک در وبسایت قرار دادید میتوانید بخشی را برای نظردهی و امتیاز دهی افراد در نظر بگیرید که بتوانند نظراتشان را در وبسایت قرار دهند.
 • شما میتوانید یک گالری جذاب از تصاویر املاکی که در وبسایت قرار دادید در اختیار بینندگان سایتتان قرار دهید که بتوانند از پروژه های موجود دیدن کنند.
 • بخشی را برای جستجو در اختیار کاربران قرار دهید که بتوانند به راحتی ملک مد نظرشان را جستجو کنند.

طراحی سایت املاک باید دارای یکسری ویژگی ها باشد از جمله:

 • شما میتوانید برای سایت خود پنل اس ام اس رایگان را فعال کنید و برای افرادی که شماره تماس خود را در وبسایت قرار میدهند از طریق اس ام اس آخرین خبرها و هر اطلاع رسانی که میخواهید را برایشان ارسال کنید.
 • از قالب های اختصاصی برای وبسایت خود استفاده کنید.
 • سیستم مدیریتی محتوا در طراحی این وبسایت باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند حتی با کمترین دانش کامپیوتری وبسایت خود را مدیریت کنند. حتی در صورت کمبود بودجه میتوانید طراحی سایت ارزان را انجام دهید.
 • در طراحی سایت املاک شما میتوانید بخشی را برای فروش یا پیش فروش قرار دهید. برای این کار باید از سیستم های پرداخت بانکی که دارای امنیت بالایی هستند استفاده کنید.
 • برای گسترش وبسایت خود میتوانید سایت خود را به صورت دو زبانه یا چند زبانه طراحی کنید.
 • سعی کنید آمار سایت خود را مدیریت کنید و بررسی کنید چند نفر بازدید کننده و از چه جاهایی به وبسایت شما وارد شده اند. با این کار شما میتوانید تبلیغات و سرمایه گذاری های خود را هدفمندتر کنید.
 • سئو سایت و بهینه سازی سایت تکنیکی است که سایت شما را در رتبه های بالای جستجو قرار داده در نتیجه سایت شما بیشتر دیده میشود و کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد.

خیلی از کسانی که به دنبال ملک برای خرید یا اجاره هستند بنگاه های متفاوت را سر میزنند، مقدار زیادی از وقت و هزینه خود را صرف میکنند بدون اینکه فکرشان بدون دغدغه باشد و بسیار این موضوع برایشان اذیت کننده خواهد شد. سایت های املاک امکاناتی که مدنظر بوده را در اختیار افراد قرار داده تا بدون هیچ دغدغه فکری به جستجوی ملک در این سایت ها بپردازند. اگر قصد طراحی اینگونه سایتی را دارید، تمام امکانات را با توجه به معیارهای افراد برای سایت فراهم کنید که افراد بیشتری جذب سایت شما شوند.

بدون نظر

  اولین نفری باشید که نظر می دهد!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *