طراحی سایت در اهواز

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2020-10-31T23:01:24+03:30
طراحی سایت در اهواز

طراحی سایت در اهواز

طراحی سایت در اهواز یکی از شهرهای در حال توسعه‌ی ایران مبحثی در حال رشد است. داشتن سایت در این زمان میتواند شما را در آینده نزدیک که همه در حال انتقال کسب و کارهایشان به اینترنت هستند به عنوان یک پیشرو و قابل اعتماد معرفی کند. افزایش سرعت اینترنت و گسترش استفاده از آن در سال های اخیر باعث شده تا حتی کسب و کار های کوچک نیز به فکر ورود به این بستر افتادند و خواهان طراحی سایت اند.

شرکت وب مهر با طراحی سایت و ارائه خدمات در زمینه وب در سالهای اخیر با کسب تجربه و دانش، مفتخر به انجام پروژه های مختلف در بهترین کیفیت و بالاترین سطح میباشد. طراحی انواع سایت ها اعم از سایت‎های فروشگاهی، سایت‎های شرکتی، سایت‎های شخصی، وبلاگهای خبری، سایت‌های ارائه خدمات و آموزش و ...

طراحی سایتهایی ریسپانسیو که در تمامی دستگاه‌ها با کیفیت و متناسب با اندازه صفحه نمایش آن نشان داده خواهد شد.

سایت‌های فروشگاهی محیطی مناسب برای فروشندگان بزرگ است که میخواهند به بهترین شکل محصولات را به دست مشتری برسانند. از ویژگی این سایت‎ها می‌توان به هزینه بسیار کمتر نسبت به فروشگاه‎های فیزیکی، فروش 24 ساعته در 7 روز هفته بدون نیاز به نیروی کار، ارائه توضیحات کامل و جامع و دادن اختیار به مشتری برای دریافت هر میزان از آن و ... اشاره کرد.

سایت‌های شرکتی بستری برای معرفی شرکت به مشتریان و همچنین معرفی و یا ارائه خدماتی که شرکت شما انجام میدهد. در این سایت‎ها می‌توانید کسب و کارتان را به راحتی تبلیغ کنید و با دیگر شرکت‌های بزرگ ارتباط برقرار کنید. همچنین یکی از مزیت‌های داشتن سایت برای یک شرکت افزایش وجهه کاری و تثبیت برند میباشد.

طراحی سایت در اهواز 

طراحی سایت در وب مهر

وب مهر همزمان با طراحی سایت های زیبا و کاربردی خدمات دیگری هم ارائه میدهد.

  • ثبت دامنه: دامنه نام سایت شماست و دیگران سایت شما را با دامنه به یاد خواهند آورد. ثبت دامنه با پسوندهای معروف دنیا به سایت شما شخصیت میدهد و باعث میشود بیشتر دیده شوید.
  • میزبانی (هاست): هر سایتی اطلاعات موجود در خود را در یک میزبان ذخیره میکند. این هاست میتواند با توجه به نیاز شما و حجم اطلاعات سایت اشتراکی یا اختصاصی باشد. سرور‌های مجازی با امنیت بالا و قیمتی پایین‌تر برای شما ارائه میشوند.
  • سئو سایت: سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر در واقع مجموعه مواردی است که با رعایت آن وبسایت در دید گوگل و دیگر موتور‌های جستجوگر از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود و در زمانی که فردی موضوعی مربوط به سایت شما را جستجو میکند صفحه سایت شما را در جواب ها بالاتر قرار میدهد.
  • پشتیبانی سایت: رفع عیوب ظاهری و امنیتی، افزودن امکانات جدید، تغییر طراحی و گرافیک سایت، افزودن محتوی جدید و ... بخشهایی از پشتیبانی سایت وب مهر میباشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت در اهواز و گرفتن مشاوره و پر کردن فرم مشاوره با متخصصین ما در وب مهر تماس بگیرید

تلفن : 44447515 - 021

دریافت مشاوره و استعلام

image