بارگزاری

image
imageimage

وب مهر

همراه زیرک و معتمد کسب و کار شما!

راه های ارتباطی

در ارتباط باش...

پشتیبانی سایت

درباره پشتیبانی فنی سایت به جرات میتوان گفت که به اندازه طراحی وب سایت و امکاناتی که دارد از اهمیت زیادی برخوردار است. زمانی که سایتی طراحی میشود باید به طور مدام بروزرسانی شود که از ایجاد یکسری مشکلات و آسیپذیری های امنیتی جلوگیری شود. یا حتی انجام یکسری بهینه سازی های مربوط به سایت و سئو در سرعت عملکرد وب سایت بسیار موثر است. زمانی که سایت کارایی لازم را نداشته باشد از رقبای دیگر عقب خواهد افتاد. بهترین راه حل برای انجام تمام این کارها و جلوگیری از یکسری احتمالات، استفاده از خدمات شرکت های پشتیبانی است. وب مهر بهترین خدمات را برای سایت شما ارائه خواهد کرد که شامل موارد زیر میباشد:

پشتیبانی سایت

 1. رفع عیوب ظاهری و کد نویسی سایت:

یک سایت باید ظاهری خوب داشته باشد که بتواند کاربر پسند باشد. یکی از مهمترین مواردی که میتواند کاربر بیشتری را به یک وب سایت جذب کند ظاهر آن وبسایت است. البته باید کدنویسی آن نیز دقیق انجام شده باشد که بتواند کار خوبی ارائه دهد. بعضی مواقع یکسری نقص ها در کدنویسی و ظاهر وب سایت ایجاد میشود که پشتیبانی سایت میتواند نقش مهمی را در این مواقع ایفا کند.

 1. بهینه سازی سرور سایت:

این مورد یکی از مهمترین مواردی است که باید بسیار به آن توجه شود زیرا بهینه سازی سرور تاثیر بسیاری در بارگذاری سایت دارد در نتیجه باعث توسعه آن نیز میشود. معمولا کاربران برای سایتی که حتی چند ثانیه طول بکشد که بارگذاری شود، صبر نمیکنند. اما چگونه میتوان سرور را بهینه سازی کرد؟

 • بهینه سازی پیکربندی آپاچی (apache)

این پیکربندی باید خیلی قوی و دقیق صورت بگیرد زیرا ضعیف بودن آن، باعث میشود از بیشتر منابع سرور استفاده بیهوده شود و میتواند تاثیر منفی روی تمام فرایندها داشته باشد.

 • به روز نگه داشتن نسخه MYSQL

زمانی که MYSQL به روز رسانی میشود، عملکرد سرور بهتر شده و امنیت آن افزایش میابد. البته این بروزرسانی کمی سخت است و به یک متخصص نیاز میباشد.

 • Cache کردن محتوا

معمولا فایل های استاتیک دارای درخواست های پیوسته هستند که موجب میشوند به یک منبع سنگین تبدیل شوند در نتیجه عملکرد سرور را کاهش میدهند. زمانی که این فایل ها در حافظه RAM ، cache میشود باعث میشود سرعت پردازش افزایش پیدا کند. Vatnish و Memcached از جمله نرم افزارهای caching هستند که میتوانند عملکرد وب سایت های دینامیکی را نیز بالا ببرند.

پشتیبانی سایت

 • استفاده از شبکه توزیع محتوا یا CDN

بازدیدکنندگان سایت شما میتوانند در نقاط مختلف جغرافیایی باشند. از آن جایی که فرستادن محتوا از طریق اینترنت زمان زیادی میبرد، بهتر است که از CDN استفاده شود زیرا میتواند محتوای استاتیک شما را در سرورهای متعدد در نقاط مختلف جغرافیایی ذخیره کند. در نتیجه زمانی که یک بازدیدکننده درخواستی در وب سایت ارسال میکند، محتوای استاتیک از نزدیک ترین CDN فرستاده خواهد شد. این موضوع نیز میتواند در توسعه وبسایت بسیار تاثیرگذار باشد زیرا محتوا سریعا در دسترس کاربر قرار گرفته و سرعت بارگذاری سایت افزایش پیدا میکند.

پشتیبانی سایت

 1. تهیه نسخه پشتیبان از سایت ( هفتگی / ماهانه)

وب سایت شما میتواند یکی از دارایی های های با ارزش شما باشد که بسیار برای توسعه آن هزینه کرده اید. پس باید از آن محافظت و مراقبت کنید. فرض کنید کاربر شما نتواند وارد سایتتان شود و به آن دسترسی پیدا کند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ مطمئنا اعتبار سایت شما کاهش پیدا میکند و این میتواند بسیار به سایت شما لطمه وارد کند. برای جلوگیری از این اتفاقات بهترین راه حل، پشتیبان گیری از سایت به طور منظم و ایمن میباشد.

 1. بروز رسانی نسخه نرم افزاری وب سایت:

هر سایتی اگر نسخه نرم افزاری اش بروز باشد میتواند از امکانات جدیدی در سایت خود بهره ببرد. زمانی که نسخه نرم افزاری وب سایت بروز رسانی شود، آن را از خطرات و آسیب هایی احتمالی و حتی هک شدن حفظ خواهد کرد. حمله باگ های امنیتی و بدافزارها میتوانند نمونه ای از این آسیب ها باشند. همچنین زمانی که این بروزرسانی انجام میشود، باعث افزایش بازدهی و سرعت وب سایت خواهد شد. همچنین زمانی که وب سایت آپدیت میشود میتوان از پلاگین های بروز شده و مطمئن استفاده کرد. بنابراین با توجه به همه این موارد بروزرسانی نسخه نرم افزاری وب سایت امری بسیار مهم بوده وباید به صورت منظم انجام گیرد.

پشتیبانی سایت

 1. پاسخ به سوالات فنی:

بعضی مواقع برای کاربر یا صاحبان و مدیران سایت سوال هایی پیش می آید که با داشتن پشتیبان فنی میتوان آن سوالات و اشکال ها را رفع کرد. زمانی که یک وب سایت دارای پشتیبانی فنی باشد، سریع تر به کاربران پاسخ داده خواهد شد و این موضوع در پیشرفت سایتتان موثر است. همچنین سوالاتی که برای مدیران درباره سایتشان پیش می آید، پشتیبان فنی در اسرع وقت جوابگو خواهد بود.

 1. تغییر و ارسال رمز های عبور فراموش شده:

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کردید یا قصد تعویض آن را دارید با در تماس بودن با پشتیبان سایتتان میتوانید این کار را به راحتی انجام دهید بدون آنکه وقتی از شما گرفته شود یا به دنبال کسی باشید که این موضوع را برایتان حل کند. پشتیبان فنی بسیار در این زمینه میتواند کمک کند.

 1. آموزش ورود اطلاعات در سایت:

زمانی که میخواهید محتوا و اطلاعاتی را تولید و وارد سایت کنید؛ شرکت یا شخصی را که به عنوان پشتیبان فنی سایتتان در نظر گرفته اید موظف است که هر چند بار که بخواهید این مورد را به شما آموزش دهند که بتوانید به راحتی آن را انجام دهید و اگر سوالی نیز داشتید میتوانید از آن ها بپرسید و راهنمایی بگیرید.

پشتیبانی سایت

 1. آموزش رایگان (حضوری یا تلفنی ) 2 جلسه:

در تیتر قبلی اشاره کردیم که پشتیبان فنی باید به مدیر سایت آموزش بدهد و در قرار داد این موضوع قید خواهد شد. به عنوان مثال در قرارداد ذکر میشود که یک جلسه آموزشی حضوری و یک جلسه آموزش غیر حضوری انجام شود. زمانی که در قرارداد این موضوعات ذکر شود بعد از بسته شدن آن، پشتیبان فنی باید تمام و کمال و با حوصله و دقت این آموزش ها را شروع کند.

 1. تعریف ایمیل های جدید تحت عنوان دامنه وب سایت:

اتفاقا این موضوع زیاد به چشم میخورد که ایمیل هایی وجود دارند که بعد از "@" اسم مجموعه قرار داده شده که شما میتوانید با تیم پشتیبانی سایتتان هماهنگ کنید که به سلیقه شما، برایتان ایمیلی را تعریف کنند مانند
support@webmehr.com

 1. مانیتورینگ سایت و گزارش مشکلات و محتوای وب سایت

زمانی یک وب سایت همیشه در دسترس باشد را نیز مانیتورینگ سایت میگویند. این موضوع بسیار ضروری است. مواقعی که سایت دارای مشکل فنی میشود باعث میشود اعتبار آن خدشه دار شود. به همین دلیل مدیران وبسایت به یک دسترسی 24 ساعته به سایت نیاز دارند. وب سایتی که دارای پشتیبان فنی باشد، خیال مدیران وب سایت را از بابت سایتشان راحت میکنند. پشتیبان سایت به طور مداوم سایت را چک میکند که در پاسخگویی، سرعت باز شدن سایت مشکلی وجود نداشته باشد و از هرگونه اختلالات دیگر سایت پیشگیری میکند.

پشتیبانی سایت

 1. انجام تغییرات کوچک در گرافیک و ساختار وب سایت

ایجاد تغییرات جزئی در گرافیک و ساختار وبسایت به طور مداوم که نه ولی هر از گاهی لازم است. اما دلایل آن چیست؟

 • یکی از دلایل آن جذب بیشتر کاربران و بازدیدکنندگان سایت است.
 • از آن جایی که سنگین شدن سایت باعث میشود که هر از چند مدتی از دسترس خارج شود، این امکان وجود دارد که بعضی از قابلیت های سنگین گرافیکی را حذف کرد و به جای آن ها بتوان از طراحی ها سبک و در عین حال زیبا استفاده کرد.
 • بهینه بودن سایت باعث میشود که سایت از دید موتورهای جستجوی گوگل مورد پسند واقع شود.

اما نگران این موضوع نباشید، پشتیبانی فنی این تغییرات را در سایت ایجاد خواهد کرد و میتوانید از سایتی با بازدهی بالا برخوردار باشید.

 1. انجام کلیه خدمات سئو و بهینه سازی پایه وب سایت

یکی دیگر از خدمات پشتیبانی فنی وب سایت این است که خدمات سئوی سایت را انجام داده و پایه وب سایت را بهینه سازی کند. از جمله خدمات پشتیبانی سئو شامل:

 • تهیه کردن لیستی از کلمات کلیدی که مربوط به محتوای سایت باشد.
 • برای سئوی داخلی سایت برنامه ریزی کرده و تنظیمات اولیه وبسایت از جمله تهیه کردن نقشه وبسایت و معرفی کردن آن به گوگل وبمستر، را انجام دهد.
 • برای سئوی خارجی سایت برنامه ریزی کند و بک لینک به صورت روزانه را دریافت کند.
 • مدیریت کردن وبمستر و بررسی کردن کلمات کلیدی که کاربران به وسیله آن ها به سایت وارد میشوند.
 • مدیریت کردن تولید محتوا و مشخص کردن برنامه آن

این قسمت در بهینه سازی سایت و قرار گرفتن آن در صفحه اول جستجو نقش بسزایی دارد.

از دیگر خدماتی که پشتیبان فنی بر عهده دارد شامل:

 1. انجام تغییرات مورد نیاز در تنظیمات سرویس های مختلف وب سایت
 2. رفع نقص های احتمالی ایجاد شده توسط مدیران وب سایت
 3. تخفیف 50% در سفارش سرویس های جدید برای وب سایت
 4. ارائه گزارش ماهیانه از عملکرد اپراتور اختصاصی

پشتیبانی سایت

چرا پشتیبانی سایت وب مهر:

 • تجربه ی بالا با نیروی کارآمد و جوان و خلاق برترین ویژگی ما است.
 • 24 ساعته به صورت شبانه روزی تمام و هفت روز هفته در حال خدمات رسانی هستیم.
 • تمام تعرفه های پشتیبانی سایت وب مهر با کارفرما به صورت توافقی بوده و شما نباید نگران مشکل مالی باشید. ما بهترین راه را برای پشتیبانی سایتتان پیشنهاد میدهیم.
 • آموزش رایگان و مشاوره پشتیبانی سایت به صورت کاملا رایگان از دیگر ویژگی های وب مهر میباشد.
 • گزارش ماهیانه برای کار های پشتیبانی سایت، شما را از نگرانی بروز رسانی وب سایت خود راحت خواهد کرد.
 • شروع و اتمام کار در زمان بندی دقیق با بهترین کارایی

توسط وب مهر همراهی می شوند...

brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img

توسط وب مهر همراهی می شوند...

brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
brand-img
تماس سریع