طراحی سایت در کرمان

webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape
webmehr-shape

وب مهر

2020-05-27T11:43:08+04:30
طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت در کرمان با وجود پیشرفت روزافزون کرمان و استفاده هر چه بیشتر مردم برای انجام کارهای روزانه، امری حیاتی به حساب می‌آید. از فروشگاه‌های محلی کوچک تا تجارت های عظیم بین‌المللی نیازمند یک وبسایت خوب‌اند تا هم مشتریانی که به استفاده از اینترنت و راحتی آن خو گرفتند را از دست ندهند و هم ظاهری خوب از کسب و کارشان نشان دهند.

طراحی سایت در وب مهر با توجه به استاندارد‌های روز دنیا و همینطور نیاز و سلیقه شما انجام می‌گیرد. در طراحی سایت ریزه کاری‌هایی وجود دارد که شاید در وحله اول به چشم نیایند اما در کیفیت و سرعت سایت تاثیر دارند. متخصصان ما با تجربه‌ای که در این سال‌ها در طراحی سایت کسب کرده‌اند برای شما سایتی با کیفیت و محتوایی متناسب با نیازتان تولید خواهند کرد.

انواع سایت

انواع مختلفی از سایت ها وجود دارند که ما به چندی از آنها اشاره میکنیم:

  • سایت‌های فروشگاهی: این سایت ها مانند مغازه های فیزیکی هستند مشتریان به آنجا میروند، محصولات شما را نگاه می‌کنند، توضیحاتی از آن محصول به دست می‌آورند، آن را با محصولات دیگران مقایسه می‌کنند و اگر مناسب دیدند میخرند. اما چه تفاوتی با مغازه دارند؟ اول از همه هزینه اولیه آن بسیار کمتر است، فروش 24 ساعته در 7 روز هفته بدون نیاز به نیروی کار و ارائه توضیحات جامع درباره محصولات و ...
  • سایت‌های شرکتی: سایت‌های شرکتی و نمایشگاهی محلی مناسب برای معرفی شرکت یا تجارتتان به دیگران است. امروزه گسترش یک تجارت وابسته به هر چه شناخته‌تر شدن تجارت است. داشتن یک وبسایت می‌تواند ارزانترین و راحتترین راه برای شناساندن نام خود به دیگران مخصوصا مشتریان خارجی باشد. همینطور میتوانید در این سایت ها به معرفی محصولات و خدمات شرکت بپردازید.
  • انواع دیگری از سایت نیز وجود دارند که میتوانند با توجه به درخواست شما طراحی شوند مانند سایت های خبری، بلاگ های آموزشی، وبلاگ‌های شخصی و ...

طراحی سایت در کرمان 

چند ویژگی سایتهایی که ما طراحی می‌کنیم

  1. تمامی سایت‌هایی که در وب مهر طراحی می‌شوند ریسپانسیو و واکنش‍گرا هستند. امروزه اکثر استفاده کنندگان از اینترنت با گوشی‌های هوشمندشان به وب‌گردی مشغولند. این باعث شده تا سایت‌هایی که برای صفحه نمایش‌های مختلف طراحی خاص در نظر گرفته‌اند هم مورد توجه کاربران و هم موتورهای جستجوگر قرار بگیرند.

  2. سئو بالا از دیگر ویژگی این سایت هاست. سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در تعریفی ساده مجموعه شرایط و ویژگی هایی هست که با در نظر گرفتن آنها در طراحی سایت و حتی تولید محتوی، موتورهای جستجوگر و مخصوصا گوگل صفحه سایت شما را در جواب جستجوی کاربران بالاتر قرار خواهد داد.
  3. ثبت دامنه و تهیه هاست را نیز برای شما انجام میدهیم. دامنه نام سایت شماست و هاست سروری است که اطلاعات سایت شما بر روی آن ذخیره می‌شود. هاست‌های اشتراکی و اختصاصی و یا مجازی با توجه به نیازتان برای شما تهیه خواهد شد.

حتی پس از پایان طراحی سایت ما با پشتیبانی همراه شما خواهیم بود. رفع عیوب ظاهری و منطقی، افزودن امکانات جدید، افزودن محتوی به روز و ... .

برای کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه طراحی سایت در کرمان و همین طور کسب مشاوره رایگان و پر کردن فرم مشاوره با متخصصین ما در وب مهر تماس بگیرید.

تلفن : 44447515 - 021

دریافت مشاوره و استعلام

image